Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak piękna

Polecane posty

Gość Gość

byłam dla Ciebie, gdy się poznaliśmy? Tzn. gdy zaczęliśmy pisać do siebie i wysyłać sobie zdjęcia? Nie chodzi o makijaż, fryzurę czy ubiór, chodzi mi o rodzaj/typ urody/wyglądu czyli to jak mnie wtedy widziałeś... jak bardzo uważałeś mnie za piękną czy w ogóle uważałeś, bo jednak wolisz co innego... więc jak to było wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak trudno Ci przypomnieć sobie tamten czas? :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@

Upiększyć się możesz zawsze niezależnie od wieku.

Zachowanie. Zmieniłaś. A na jakie ? Sama cofnij się w czasie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@

A tak w ogóle. To możesz już przestać beczeć za mną ? Bądź poważną kobietą. Miłość jest piękna ale życie okrutne. Moje ostatnio nie ma barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Na ile podobał Ci się wtedy mój typ urody i chciałabym żebyś był kompletnie szczery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość @@@ napisał:

A tak w ogóle. To możesz już przestać beczeć za mną ? Bądź poważną kobietą. Miłość jest piękna ale życie okrutne. Moje ostatnio nie ma barw.

Chciałam to zrobić tyle razy... uwierz mi. Nie byłam w stanie, bo ciągle mam Cię w myślach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Na ile podobał Ci się wtedy mój typ urody i chciałabym żebyś był kompletnie szczery...

Nie na ile oceniasz mnie teraz, tylko na ile oceniałeś mnie wtedy... napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie na ile oceniasz mnie teraz, tylko na ile oceniałeś mnie wtedy... napisz

Miłość nie podlega ocenie. Czy nasza podlega ? 

Ja też mam wady jak i ty. Nie jestem wyrocznią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Chciałam to zrobić tyle razy... uwierz mi. Nie byłam w stanie, bo ciągle mam Cię w myślach... 

Wiem, że te słowa już nic nie znaczą, -no bo co z tego?- powiesz... Wiem też, jakie zło Ci wyrządzam, jaką pustkę spowodowałam i tęsknotę, którą wynagrodzić można tylko w jeden jedyny sposób... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość @@@ napisał:

Miłość nie podlega ocenie. Czy nasza podlega ? 

Ja też mam wady jak i ty. Nie jestem wyrocznią.

Piszesz jakbym w ogóle nie przypadła Ci wtedy do gustu... dziwne ;) Mniemam, że mężczyzna nie zaczepia kobiety, która w ogóle nie zainteresowała go wyglądem... chyba że pisałeś do Każdej jednej, wtedy zrozumiem brak odpowiedzi. Pisałeś i piszesz z każdą jedną? Teraz musisz odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Nigdy nie uważałeś mnie za piękną miałeś mnie za kogoś gorszego sortu dalsze przykre przemyślenia i epitety przemilczę myślisz że tego nie wiedziałam? Wiedziałam doskonale dlatego kiedy zainteresowałeś się mną wnioski nasunęły mi się same stąd moje zachowanie względem Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie prawda. Szalałeś za mną. Chciałam tylko dowiedzieć się na ile wpisałam się w twój gust albo jeśli nie to na ile spodobałam ci się na początku naszej znajomości jako kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie prawda. Szalałeś za mną. Chciałam tylko dowiedzieć się na ile wpisałam się w twój gust albo jeśli nie to na ile spodobałam ci się na początku naszej znajomości jako kobieta...

Nie dyskutuje się o gustach.

A ja jakim gustom podlegam ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar
1 minutę temu, Gość @@@ napisał:

Nie dyskutuje się o gustach.

A ja jakim gustom podlegam ? 

Mądry z Ciebie mężczyzna. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pokochałem Ciebie taką jaka jesteś, zauroczylem się Tobą taka jaka jesteś.  Jesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty zwariowałeś... myślisz, że ja chcę się mścić na Tobie😁 a tak naprawdę , nawet nie mam za co... Tyle mi dałeś ciepła, bliskości (dziwne, bo przez internet, ale tak jest) wspierałeś mnie kiedy Cię o to prosiłam, doradzałeś mi, rozmawialiśmy godzinami, rozsmieszyłeś mnie tyle razy, pieściłeś słowami i podniecałeś... 

Czasem się kłóciliśmy, czasem doprowadzałeś mnie do łez (kiedyś przykładowo opowiadałeś na grze o prezencie urodzinowym, który dostałeś od twoich dwóch przyjaciółek ze studiów bodajże, już nie pamiętam... to było bardzo bolesne ).

I to wszystko pewnie dlatego, że nic dla mnie nie znaczysz ;) A może wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pokochałem Ciebie taką jaka jesteś, zauroczylem się Tobą taka jaka jesteś.  Jesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pokochałem Ciebie taką jaka jesteś, zauroczylem się Tobą taka jaka jesteś.  Jesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pokochałem Ciebie taką jaka jesteś, zauroczylem się Tobą taka jaka jesteś.  Jesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość @@@ napisał:

Nie dyskutuje się o gustach.

A ja jakim gustom podlegam ? 

Pytanie, które ci zadałam jest bardzo proste. Jeśli nie odpowiesz mi na nie tzn. że nie myliłam się i że w ogóle mnie nie szanujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pokochałem Ciebie taką jaka jesteś.  Jesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

TylJesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość @@@ napisał:

Nie dyskutuje się o gustach.

A ja jakim gustom podlegam ? 

To ci nowina, że się nie dyskutuje... ponieważ rozmawialiśmy na takie tematy chyba z milion razy...😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko Ty nikt inny. Jestem sam bo napisałem kiedyś tylko Ty nikt inny. Jesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie... ale co Ciebie to interesuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie, które ci zadałam jest bardzo proste. Jeśli nie odpowiesz mi na nie tzn. że nie myliłam się i że w ogóle mnie nie szanujesz.

Zgadza się:

a) nie szanuje cie

b) nie podobasz mi się

c) nie kocham cię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

TylJesteś dla mnie ideałem kobiety aniołem a Ja chciałem być dla Ciebie Twoim aniołem ale podcielas mi skrzydła zdeptałas zraniłas mnie moje serce krwawi moja dusza krzyczy nie zasłużyłem na to:( nie przeprosiłas nigdy szczerze realnie...

Dobrze. Z tym, że oczekiwałam od Ciebie odpowiedzi dotyczącej innej materii niż duchowej, ale skoro masz z tym problem... Nie powiedziałam, że nie możesz wyrażać się krytycznie umówmy się, ale byłoby to co najmniej dziwne, bo dobrze wiem, że jak już napisałam wyżej szalałeś za mną. W sumie dalej nie rozumiesz, że jestem kobietą i że to dla mnie ważne, wiedzieć jak widział mnie mężczyzna, który twierdzi, że mnie kocha??? Nie to nie, możesz pisać dalej epickie komentarze pod postami wychwalającymi celebrytki - jakie to są piękne i cudowne ;)

Aha, nie kazałam ci tego robić w stosunku do mnie, a pytanie było bardzo proste. Brak odpowiedzi przeczy temu co było między nami na początki, a to świadczy, że potrafisz oficjalnie zaprzeczać i zmieniać fakty. A ja nie mam już ani siły ani ochoty walczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dobrze. Z tym, że oczekiwałam od Ciebie odpowiedzi dotyczącej innej materii niż duchowej, ale skoro masz z tym problem... Nie powiedziałam, że nie możesz wyrażać się krytycznie umówmy się, ale byłoby to co najmniej dziwne, bo dobrze wiem, że jak już napisałam wyżej szalałeś za mną. W sumie dalej nie rozumiesz, że jestem kobietą i że to dla mnie ważne, wiedzieć jak widział mnie mężczyzna, który twierdzi, że mnie kocha??? Nie to nie, możesz pisać dalej epickie komentarze pod postami wychwalającymi celebrytki - jakie to są piękne i cudowne 😉

Aha, nie kazałam ci tego robić w stosunku do mnie, a pytanie było bardzo proste. Brak odpowiedzi przeczy temu co było między nami na początki, a to świadczy, że potrafisz oficjalnie zaprzeczać i zmieniać fakty. A ja nie mam już ani siły ani ochoty walczyć. 

Masturbujesz się myśląc o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadza się:

a) nie szanuje cie

b) nie podobasz mi się

c) nie kocham cię 

Myślałam, że jesteś intelygentny. Pytałam o to jak bardzo podobałam ci się wtedy, a nie o to czy dalej ci się podobam czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość hmmm napisał:

Masturbujesz się myśląc o mnie?

A) dlaczego zmieniasz temat

B) dalej nie odpowiedziałeś

C) a jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×