Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet 35 lat

Podobają mi się prawie wszystkie dziewczyny w wieku 20-25 lat i prawie żadna 30-35 lat

Polecane posty

Gość Onsam
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jakby mi taki "młody z odzysku" spróbował rozmów z 17-latką, to miotłą bym mu takie konwersacje ze łba wybiła 😛   

Przecież jak tylko wiek nie pasuje to zaraz się kończy rozmowę. Ja zaczynam od współnego tematu i zainteresowania obu stron. Potem jest ewentualne pytanie o wiek. Chyba każdy normalny facet nei będzie pisał z kobietą która mogłaby być jego córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Onsam napisał:

Ja pier..le, a wiecie jak wygląd rozmowa z 20 paro latką?

Jak ...isz, to pozostaje mieć nadzieję, że mało tych rozmów się zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie, nie wiem, nigdy nie byłam w tym wieku 😄  Żenua.

żenua to są kobiety zarywające do mnie i myślące że od rozmów o miłości i pracy zachęcą mnie do rozmowy, to jest dziwne wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Onsam napisał:

Mi z wyglądu też takie 26-do 36 najbardziej. Ale jak chcę popisać to z kobietami ok 30 kilka lat jest ciężko. A a takimi młodymi, jakoś do 26-8 które trafiam przypadkiem na jakimś forum (nie tutaj), nie pytam o wiek, ale rozmowa sama wychodzi, zupełnie inaczej. Czasem nawet dobrze gadało mi się z jakąś 17-stką jak się okazało. Tylko nei ochrzaniajcie mnie za to kilkanaście zdań wymienionych i potem pytanie o wiek. Tzn nie tak grobowo poważnie, tylko na luzie o wszystkim szczerze, bo jak można w ten sposób kogoś poznać, rozmawiać jak się nie da. Szkoda że w większości tak jest. Jak widzę próby rozmowy takich 37-42 latek ze mną, choć am 42 to po prostu jest ciężko być sobą, one w większości nie mogą na luzie rozmawiać albo zatraciły swoją dziewczęcość, swobodę. Przykładowa gadka: hej co u ciebie słychać? Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o tobie. Co robisz na co dzień. I następnie, żę ona nigdy nie poznała prawdziweej miłości. A ty byłeś z kimś. Ja pier..le, a wiecie jak wygląd rozmowa z 20 paro latką? Szczerze można podzielić się tym co się lub co ci smakuje, czzym się martwisz czym weselisz i nic, żadnego paplania o poważnej znajomości. Bo to z wesołej i niepoważnej może sama wyjść taka z uczuciem. Tak że, jeśli 35+ potraficie tak rozmawiać jak 20-paro latki ale nei takie niedojrzałe a mądre to też będę chciał rozmawiać. Niestety podobne wiekiem nie że skreślam za wyglad, choć mało mi się podoba ale jednak niektóre tak, to z mało którą można rozmawiać bez stresu. Jak ze starymi ciotkami w większości się rozmawia. Nudno i poważnie.

Jako 20+ nie marnuję czasu na rozmowy ze starszymi panami. Nie jestem instytucją charytatywną, żeby się jakiś dziadek rozmowami ze mną odmładzał. Ma rówieśników i rówieśnice, niech tam szuka. Mój świat nie jest jego światem i nie jest dla niego, niech się naiwnie nie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jako 20+ nie marnuję czasu na rozmowy ze starszymi panami. Nie jestem instytucją charytatywną, żeby się jakiś dziadek rozmowami ze mną odmładzał. Ma rówieśników i rówieśnice, niech tam szuka. Mój świat nie jest jego światem i nie jest dla niego, niech się naiwnie nie oszukuje.

Jasne, że masz rację, nie utrzymuję kontaktu z za młodymi osobami. Chyba, że nie wiem ile mają lat a się domyślam ale one chcą rozmawiać to nie odrzucam. Tj. pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Facet 35 lat napisał:

Jak przeglądam profile dziewczyn/kobiet w wieku 30-35 lat to widzę, ze raczej w zadnej bym sie nie zakochal. Wszystkie jakies takie nijakie i, co tu dużo mówic, już podstarzale.

A jak przeglądam profile dziewczyn w wieku 20-25 lat, to większość jest dla mnie idealem, ze nie mogę oderwac od niej oczu!

Czy wszyscy w moim wieku tak mają?

Problem w tym, że jak piszę do tych 30-35 lat, to one do mnie odpisują a te 20-25 lat nie i zastanawiam sie, gdzie i w jaki sposob moglbym poznac taka dziewczyne, w ktorej bym sie zakochal? Chyba nie w internecie

wygladasz na 35 czy miej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spotykałem się z dziewczyną 14 lat młodsza.  Zakochała się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Spotykałem się z dziewczyną 14 lat młodsza.  Zakochała się:))

Pewnie w twoim grubym portfelu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi się taki pan podoba o 11 lat starszy ode mnie ale widze, że to jest już trochę przepaść niestety i nie wiem czy miałoby to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość tak to działa napisał:

Jak dziewczyny w wieku 20-25 lat przeglądają (przypadkiem, albo kiedy do nich piszesz) twój profil to widzą, że raczej w tobie by sie nie zakochaly. Bo jesteś jakis taki nijaki i, co tu dużo mówic, już podstarzaly. I zastanawiają się, czemu taki podstarzały facet je zaczepia, zamiast pisac do równolatek. 

A jak przeglądają profile chłopaków w wieku 20-25 lat, to większość jest dla nich idealem, ze nie mogą oderwac od nich oczu!

Chciałaś przeinaczyć, ale ci nie wyszło. A to dlatego, że bardzo wielu kobietom podobają się jednak przynajmniej kilka lat starsi faceci. U facetów tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Jeśli Autorze piszesz tu o "profilach" to masz rację, że większość osób zakładających konta jest taka których nikt by nie chciał poznać. Albo z brakami w wyglądzie albo innymi zawsze coś nie tak. Czytałem komentarze o wrażeniach z np szybkich randek czy jakiegoś spotkania singli i mówili tam że wszyscy byli tacy dziwni że nigdy nie widział ten ktoś tylu osób takich w jednym miejscu.

Ja pisałem tak dłużej z najmłodszą która miała 24 jak ja miałem 36 i nie miałem zamiaru i ona tez poznawać się na żywo. Była taka myśl że może tak zobaczyc kim się jest ale nie było decyzji z obu stron. Tak to jak się z kimś zobaczyłem to wiekowo maks. młodszą o jakieś 3 lata może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Proste napisał:

 No Widzisz.. A mi sie nie podobają faceci po 30. Maks 28 lat, gęste włosy na głowie, rzeźba z siłowni i odpływam. A panowie 35 lat to w ogóle podstarzali tatusiowie. Najczęściej albo grubi z ciąża spożywcza albo obwisle faldy nosowo- wagowe ➕ lysina. 

Wyjedź czasem ze swojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość gość dobra rada napisał:

Jak nie zarabiasz co najmniej z 8 tys. i nie jestes co najmniej z 7/10 z wygladu to mozesz od razu zapomnieć o młodszej. 

Bez problemu może się związać z kobietami 27-30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie w twoim grubym portfelu 😄 

prostacki wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Jak już o wieku mówimy to nie ufam kobiecie która ma np mniej niż 6 lat że mnie nie wykiwa z czasem i nie zerwie znajomości bo ja za stary. Jest możliwe ale lepiej być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

Jak już o wieku mówimy to nie ufam kobiecie która ma np mniej niż 6 lat że mnie nie wykiwa z czasem i nie zerwie znajomości bo ja za stary. Jest możliwe ale lepiej być ostrożnym.

haha sam się z tego śmieję, takiej która ma mniej niż 6 lat mniej ode mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×