Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zen

Podobają wam się murzynki?

Polecane posty

Gość POSKIE G?Ó?W?N?O

to zależy, ja żeś polityk to raczej nie, chyba że w koloratce to bardziej, zresztą lista zawodów jest długa, ale najważniejsze byś był równie głęboko wdepnięty jak reszta, wtedy będziesz chodził wolno 😄 

Gość Onsam

Nie, takie latynoski lekko podpalane 😉 to w miarę ok. Ale np Brazylijki już nie zobaczcie jakie mają tyłki.

Gość Boris

Latynoski podobają mi się o wiele bardziej niż ładne Polki. Także Turczynki, Włoszki, Hiszpanki, Portugalki. Niektóre murzynki mogą być ładne ale wolę białe kobiety. Murzynki mają tą zaletę że zrobią prawie wszystko żeby mieć dziecko z białym więc czemu nie 😛

Gość Fapmajster

Nia Nacci i Demi Sutra bardzo mi się podobają. 

Gość Zen
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

małe murzyny? toż to pedo/filia :classic_blink:

Nie. Oczywiście chodzi mi o dorosłe kobiety o ciemnym kolorze skóry

Gość Zen
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

małe murzyny? toż to pedo/filia :classic_blink:

Nie. Oczywiście chodzi mi o dorosłe kobiety o ciemnym kolorze skóry

Gość Zen
1 godzinę temu, Gość Boris napisał:

Latynoski podobają mi się o wiele bardziej niż ładne Polki. Także Turczynki, Włoszki, Hiszpanki, Portugalki. Niektóre murzynki mogą być ładne ale wolę białe kobiety. Murzynki mają tą zaletę że zrobią prawie wszystko żeby mieć dziecko z białym więc czemu nie 😛

Ale jak już mają to dziecko z białym to dalej chcą z nim być czy tylko im chodzi by mieć z nim dziecko?

Gość Gosc

Portugalki i włoszki wyglądają jak polki cepie. A hiszpanki żeś na oczy nie widział koniotrzepie jeśli twierdzisz że ładne. Co za down. 

Gość Nie

Nie podobają mi się, bo mają takie wielkie usta, że aż niedobrze mi i te poślady... Ale lubię podpalane Włoszki 

Gość gość

Czarnoskórzy są piękni, niektórzy. Ale łączy ich jeden defekt. Ich skóra dziwnie pachnie co mnie nie przekonuje do tego, by się z jakimś związać.

Gość gość
11 godzin temu, Gość Onsam napisał:

Nie, takie latynoski lekko podpalane 😉 to w miarę ok. Ale np Brazylijki już nie zobaczcie jakie mają tyłki.

Polki mają zajebiste tyłki , takie ciut większe ale nie wielkie jakieś .

Gość gość
25 minut temu, Gość Nie napisał:

Nie podobają mi się, bo mają takie wielkie usta, że aż niedobrze mi i te poślady... Ale lubię podpalane Włoszki 

jak by ci pociągnęła tymi ustami i dała od tylca to byś inaczej gadał.

Gość Boris
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Portugalki i włoszki wyglądają jak polki cepie. A hiszpanki żeś na oczy nie widział koniotrzepie jeśli twierdzisz że ładne. Co za down. 

Musisz być naprawdę ograniczony umysłowo żeby tak generalizować odnośnie hiszpanek, a włoszek i portugalek to ty na oczy nie widziałeś. Owszem niektóre polki mogą być podobne z wyglądu do włoszek szczególnie tych z północy kraju, ale już sposób bycia mają zupełnie inny.

Gość MrLynx
57 minut temu, Gość Boris napisał:

Musisz być naprawdę ograniczony umysłowo żeby tak generalizować odnośnie hiszpanek, a włoszek i portugalek to ty na oczy nie widziałeś. Owszem niektóre polki mogą być podobne z wyglądu do włoszek szczególnie tych z północy kraju, ale już sposób bycia mają zupełnie inny.

Makaroniarze, wbrew stereotypom, są bardzo zróżnicowani pod względem wyglądu. To potomkowie wielu narodów (Greków, Etrusków, Rzymian, Celtów, Germanów, Arabów). W średniowieczu, w Lombardii, używano doalektu niemieckiego. U nas pracował jeden Włoch i też się niczym z wyglądu od Polaków nie różnił.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować