Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enta

Czy to poronienie?

Polecane posty

Gość enta

Cześć.

Zaczęłam właśnie 7tc.

Od rana czułam kłucie w macicy, potem zamieniło się w lekkie skurcze i trwam tak już kilka godzin. Krwi brak.

Lekarza mam umówionego dopiero na wtorek. Czy to groźne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Weź nospe i się połóż. Jak zaczniesz krwawic na pogotowie. Ja dostałam nospe właśnie na takie bóle. 3x1 tabl. 2 razie bolu. Jestem w 8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

3razy dziennie mogę wziąć nie 3 na raz. Co 8godz 1 jeśli ból się utrzymuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enta

Nie mam nospy, bo mnie od niej zawsze mdliło, ale leżę już cały czas.

Mam nadzieję że to minie w końcu 😦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

Słuchaj uważnie ! Szybciuteńko wykręć nr na pogotowie ratunkowe 999. Nie bój się, może to jakaś inna dolegliwość. Ale powiedz Im że jesteś w ciąży i masz właśnie taki problem. Oni Ci powiedzą to w tempie expresowym i w razie czego przyjadą i nie będziesz musiała się obawiać o życie dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enta

Ela, Twoje bóle wzięły się z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Matko, ale z was panikary. Lekki ból brzucha i kłucie jest normalne na poczatku ciąży. A jak macie poronić to i tak poronicie, na tym etapie nawet szpital wam nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
8 minut temu, Gość enta napisał:

Ela, Twoje bóle wzięły się z jakiego powodu?

Enta, masz jakiś problem, rzeczywiście, czy uprawiasz spam lub trolling, bo nie rozumiem Twego tonu ! Moja znajoma poszła za późno do lekarza i później był dramat. Masz problem, a raczej Twoje dziecko to staram się pomóc więc nie narzekaj i później nie mów że było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
12 minut temu, Gość enta napisał:

Ela, Twoje bóle wzięły się z jakiego powodu?

Niewiem. Po prostu zaczęło boleć a nast dnia krwawiłam. Troszeczke ale pojechałam do lekarza. Okazało się ze kam krwiaka koło pęcherzyka. Dostałam nospe kazali leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Matko, ale z was panikary. Lekki ból brzucha i kłucie jest normalne na poczatku ciąży. A jak macie poronić to i tak poronicie, na tym etapie nawet szpital wam nie pomoże. 

Nie zawsze jest to normlane i lepiej zawsze sprawdzić. Szpital  jest od tego jak ... srania, mają patrzeć mi w piczkę ile razy mi się zamarzy. Po to płace podatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Doopa od srania miało być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enta
17 minut temu, Gość ela napisał:

Enta, masz jakiś problem, rzeczywiście, czy uprawiasz spam lub trolling, bo nie rozumiem Twego tonu ! Moja znajoma poszła za późno do lekarza i później był dramat. Masz problem, a raczej Twoje dziecko to staram się pomóc więc nie narzekaj i później nie mów że było za późno.

Ej, ale jaki ton, ja tylko zapytałam skąd to u ciebie się wzięło, bo może to podobny przypadek, co by mnie uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie tam na początku ciąży co chwila gdzieś coś ciągnęło albo kłuło, nie panikowalam. Dzwonienie na pogotowie z tego powodu to już w ogóle przegiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
15 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jesteś w ciąży, masz skurcze i czekasz kilka godzin pytając w internecie? A masz Ty mózg? 

A co Ty sie tak irytujesz? I to prostackie pytanie "masz mozg?":O ma, inaczej by nie mogla zyc... Nawet krwawienie nie musi rownac sie poronieniu, wiec co sie tak oburzasz? Bol jak w czasie miesiaczki jest normalny, moze trwac przez wiele tygodni. 

Autorko, zaufaj intuicji, jesli masz obawy, nie czekaj, jedz. Niestety raczej nie pomozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enta

Skurcze praktycznie minęły, pozostało to początkowe kłucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enta

Dzięki dziewczyny. Póki nie ma krwawienia to nie chcę panikować, słyszałam, że to częste i chciałam poznać wasze opinie i historie.

Jak się pogorszy to lecę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam skurcze silne na początku ciąży, ale z pięć dziennie tylko, aż mnie zginało, ale wiedziałam, że tak bywa u wielu kobiet i nic nie zrobiłam z tym, urodziłam szczęśliwie, idealna ciąża i zdrowie dziecka. Natomiast byłam na ostrym dyżurze w szpitalu położniczym z kiepskim wynikiem tarczycy w 6tc i mnie wygnali z wizytówką do prywatnego ginekologa-endokrynologa, nikt nawet ze mną rozmawiać nie chciał. Jeśli coś Cię niepokoi to idź do ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×