Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wolę książki od ludzi

Polecane posty

Gość Gość

zawsze tak było.

I co teraz? Miłość przezwycięży wszystko? Nie sądzę. Przeszkadza Ci to? A jeśli tak to co w związku z tym? Mam rozwiązanie, może faktycznie lepiej zapomnieć, bo jak widać, w zwykłej tylko hipotezie nie możemy się ruszyć w żadną stronę. :(

W pewnej chwili myślałam, że jesteśmy dla siebie stworzeni, lecz szybko wybudziłam się z tego snu... piszę poważnie. Nie to, że nie chciałam Cię zobaczyć, po prostu nie wierzę w nas. We wzajemny szacunek, w lojalność, w miłość.u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez u.*

Muszę się zdrzemnąć, bywaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażenowana

Myślę podobnie,więc Ty masz ode mnie plus. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi.

Nie rozumiesz słowa 'zawsze'.

Albo po prostu przeszkadza ci to. Trudno, ja się nie zmienię. 

Poza tym to jest coś co akurat jest niezależne ode mnie. Tak już jest. Co nie znaczy, że nie ma ludzi których cenię, szanuje, a wręcz uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

nudy

Przykro mi. Mówiłam żebyś poszukał rozrywkowej towarzyszki.

Pieprzyć te literki nie kochaj ich, bo one to nie ja. Nie ma miłości między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też czytać książki, ten świat czasem inny idealny. Wrażliwość moja od zawsze, uczuciowość, prawdziwość, wiem że zawiodłem Ciebie nie chciałem Ciebie zranić ale przecież oboje siebie zranilismy za brakło szczerzej prawdziwej rozmowy, sądziłem że będziesz chciała porozmawiać wyjaśnić czemu tak mnie nie fair ocenilas nie dając szans...ale przecież masz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Przykro mi. Mówiłam żebyś poszukał rozrywkowej towarzyszki.

Pieprzyć te literki nie kochaj ich, bo one to nie ja. Nie ma miłości między nami.

Z mojej strony jest. Dziwię się jak tak często zmieniałas partnerów czyli zmieniałas uczucia nie czułaś tego a czy teraz kochasz a może wmawiasz sobie aby nie być samotną...Ja jestem wiele lat sam! Ale uczucia stałe do Ciebie zamiast porozmawiać szczerze przytulić się i wyjaśnić sobie pewne kwestie to jak to wygląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie ludzie brzydsza i wku'wiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

zawsze tak było.

I co teraz? Miłość przezwycięży wszystko? Nie sądzę. Przeszkadza Ci to? A jeśli tak to co w związku z tym? Mam rozwiązanie, może faktycznie lepiej zapomnieć, bo jak widać, w zwykłej tylko hipotezie nie możemy się ruszyć w żadną stronę. :(

W pewnej chwili myślałam, że jesteśmy dla siebie stworzeni, lecz szybko wybudziłam się z tego snu... piszę poważnie. Nie to, że nie chciałam Cię zobaczyć, po prostu nie wierzę w nas. We wzajemny szacunek, w lojalność, w miłość.u

Ja wogóle książek nie czytam  bo nie lubię

.Skąd ta hipoteza ze siedzę w książkach?chyba tylko artystyczny może stworzyć coś takiego.Chciałabym się bawić na całego Ale nie mam z kim bo autystyczny siedzi na necie i wymyśla mi nowe filozofie zamiast impezowac ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×