Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMM

Co sądzicie o tym pytaniu. Koleżanka dziewczyny

Polecane posty

Gość MMM

Kilka dni temu moja dziewczyna zadała mi ciekawe pytanie. Chodzi o to czy miałbym coś przeciwko żeby jej przyjaciółka przenocowała u nas w weekend. I tutaj to co mnie zaintrygowało. Mianowicie chodziło o miejsce do spania i powiedziała że nie będziemy się cisnąć w trójkę na łóżku, tylko się coś wykombinuje. Odruchowo odpowiedziałem cytuję " Jak chcesz". No i tutaj pojawił się uśmiech i cisza i koniec rozmowy.  No i teraz uruchomiła się moja wyobraźnia. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, chce trójkącik. Nuda, 0/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważaj żebyś nie został odstawiony na boczny tor.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgf

Po prostu kolezanka nie ma gdzie przenocowac. A co na dworcu ma spac czy 300 za hotel placic? Ja pdole  a tu zaraz dziwne skojarzenia, macie gno w glowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodpiszęsię
3 minuty temu, Gość Hgf napisał:

Po prostu kolezanka nie ma gdzie przenocowac. A co na dworcu ma spac czy 300 za hotel placic? Ja pdole  a tu zaraz dziwne skojarzenia, macie gno w glowach

Niby tak, widzisz ja spałem w środku nie było mowy o seksie .... leżałem na jednej a ręką bawiłem się pipką i piersiami tej drugiej. Rano tą pierwszą wzywały obowiązki, musiała pojechać druga została, reszty się domyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×