Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariolciaa

Test ciążowy

Polecane posty

Od stosunku minęło 9 dni. Dziś zrobiłam test ciążowy z porannego moczu i wyszedł negatywny, czy to za wcześnie? Czy jest jakaś szansa na ciąże? Jakie objawy miałyście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Proszę Cię 😂 po co się tak gorączkować ? Test sie robi w dniu spodziewanej miesiaczki lub po a nie tydzień przed . Z takim podejściem to nigdy nie zajdziesz . Wyluzuj się i czekaj . Ja jestem po owulacji jakies 16 dni i 2 dni po terminie miesiaczki a testu i tak narazie nie robię poczekam jeszcze trochę bez spiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie rozumiem po co robić test przed terminem miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Wiesz, że nie zawsze dochodzi do zapłodnienia w dniu stosunku? Może dojść i 24h po. A po zapłodnienia, zaplodniona komórka jajowa wędruje z jajnika do macicy i tam się zagniezdza? Dopiero po zagnieżdżeniu wytwarzany jest hormon beta hcg który wykrywa test. Ale żeby stężenie tego hormonu było wykrywalne przez test też musi minąć jakiś czas.... Podstawowa wiedza. Także po  co robić test tak wcześnie? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
1 minutę temu, Gość Emm933 napisał:

Wiesz, że nie zawsze dochodzi do zapłodnienia w dniu stosunku? Może dojść i 24h po. A po zapłodnienia, zaplodniona komórka jajowa wędruje z jajnika do macicy i tam się zagniezdza? Dopiero po zagnieżdżeniu wytwarzany jest hormon beta hcg który wykrywa test. Ale żeby stężenie tego hormonu było wykrywalne przez test też musi minąć jakiś czas.... Podstawowa wiedza. Także po  co robić test tak wcześnie? 🤦‍♀️

*wędruje z jajowodu oczywiście słownik mi przekręcił.. I wędruje kilka dni, bo tego nie napisałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Test Stream od Sanity to chyba taki najbardziej dokładny, jeśli chodzi o wynik. Super się sprawdza, bo jeszcze przed terminem miesiączki może się pojawić wymarzona druga kreska, więc na pewno dla wielu kobiet będzie to super propozycja. Test prosty w obsłudze, higieniczny, zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×