Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ulolo

Faceci to tylko bankomaty i wibratory

Polecane posty

Gość Ulolo

Sorki panowie, ale do niczego innego się nie nadajecie. Słowa moralność, uczciwość czy zwykła ludzka przyzwoitość są Wam totalnie obce. Nie dość, że wszyscy zdradzacie jak macie okazję, do tego kłamiecie i nie potraficie kochać. Jeśli już się "zakochacie" to ma to formę bardziej obsesji niż zdrowego uczucia. Wam do zdrady wystarczy to, że kobieta jest chora lub, że właśnie urodziła WASZE dziecko! Wielu z Was do tego stosuje przemoc fizyczną lub psychiczną, w większości macie problemy z alkoholem i nie umiecie dać kobiecie chociaż chwili uśmiechu i wytchnienia. Należy Was traktować jedynie jak żywe wibratory i sponsorów, nie zasługujecie na żadne uczucie ze strony kobiety czy poświęcenie. Wy nie potraficie się poświęcać, liczy się tylko wystawiona d/u/p/a, ile przypadków już było, że kobieta zostaje sama, gdy rodzi się niepełnosprawne dziecko. Macie gdzieś nawet człowieka, którego sami spłodziliście i lecicie tam gdzie jest miło i przyjemnie. Żałosne kreatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Zgadzam się prawie ze wszystkim co napisałaś oprócz jednego. Na wibratory te kreatury się nie nadają po już po 2 minutach kończą. Więc po co to ści er wo jako wibrator? O wiele lepiej kupić jakiś zajebisty wibrator niż trzymać tylko jako wibrator takie wybrakowane g ó wno jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
13 godzin temu, Gość Ulolo napisał:

Sorki panowie, ale do niczego innego się nie nadajecie. Słowa moralność, uczciwość czy zwykła ludzka przyzwoitość są Wam totalnie obce. Nie dość, że wszyscy zdradzacie jak macie okazję, do tego kłamiecie i nie potraficie kochać. Jeśli już się "zakochacie" to ma to formę bardziej obsesji niż zdrowego uczucia. Wam do zdrady wystarczy to, że kobieta jest chora lub, że właśnie urodziła WASZE dziecko! Wielu z Was do tego stosuje przemoc fizyczną lub psychiczną, w większości macie problemy z alkoholem i nie umiecie dać kobiecie chociaż chwili uśmiechu i wytchnienia. Należy Was traktować jedynie jak żywe wibratory i sponsorów, nie zasługujecie na żadne uczucie ze strony kobiety czy poświęcenie. Wy nie potraficie się poświęcać, liczy się tylko wystawiona d/u/p/a, ile przypadków już było, że kobieta zostaje sama, gdy rodzi się niepełnosprawne dziecko. Macie gdzieś nawet człowieka, którego sami spłodziliście i lecicie tam gdzie jest miło i przyjemnie. Żałosne kreatury. 

Bzdury totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala

Jaka w temacie miłosc kwitnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskva

Eh, zryte berety macie i tyle, poleciałyście  na badboyów, zostałyście wyruhane i kopnięte w doope, a teraz pretensje i hejt, jprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

baby to chuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wszyscy mężczyźni tacy są! Bardzo mi przykro, że się zrazilas. Trzeba było patrzeć na serce, na to jak traktuje innych ludzi. Czy potrafi być wierny, oddany itd Kobiety też bywają takie jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Ja marzę o pięknej i mądrej kobiecie.Niczego mi nie brakuje.Mam 192 cm wzrostu 35 l ,jestem niebrzydkim facetem .Mam swoje mieszkanie 4 letnie mondeo i dobrą pracę to ciągle trafiam na ...ane panny.I dlaczego?Bo jestem spokojnym wrażliwym facetem!A wy lubicie s...ieli i ...ych badboyów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
8 minut temu, Gość Jacek napisał:

Ja marzę o pięknej i mądrej kobiecie.Niczego mi nie brakuje.Mam 192 cm wzrostu 35 l ,jestem niebrzydkim facetem .Mam swoje mieszkanie 4 letnie mondeo i dobrą pracę to ciągle trafiam na ...ane panny.I dlaczego?Bo jestem spokojnym wrażliwym facetem!A wy lubicie s...ieli i ...ych badboyów !!!!

Jacek marzy o pieknej kobiecie..(madra dopisal na drugim miejscu). Drogi Jacku, chcesz miec dobra kobiete, to zapomnij o pieknej. Te zazwyczaj ani madre ani wierne. A moze fajna dobra (madra) brzydula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

No tak to jest. Ci zawsze mysla doopa. Czyli jak w temacie, nadaja sie na wibratior i bankomat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Jacek napisał:

Ja marzę o pięknej i mądrej kobiecie.Niczego mi nie brakuje.Mam 192 cm wzrostu 35 l ,jestem niebrzydkim facetem .Mam swoje mieszkanie 4 letnie mondeo i dobrą pracę to ciągle trafiam na ...ane panny.I dlaczego?Bo jestem spokojnym wrażliwym facetem!A wy lubicie s...ieli i ...ych badboyów !!!!

A może dlatego, że przykładasz zbyt dużą wagę do powierzchowności i stanu posiadania (wymienione przez Ciebie w pierwszej kolejności), zamiast popracować nad charakterem i osobowością?... Sam wygląd i zabawki przyciągają kobiety, których nie chcesz znać, ale raczej niewiele kobiet odejdzie tylko dlatego, że jesteś ''spokojny i wrażliwy''. Ponieważ to nie jest równoznaczne z nudnym i nadwrażliwym. Warto postarać się ocenić siebie w miarę obiektywnie i poprawić elementy, które przeszkadzają. Lepsze takie rozwiązanie, niż ciągłe narzekanie i narażanie się na kolejne niepowodzenia i przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Jacek napisał:

Ja marzę o pięknej i mądrej kobiecie.Niczego mi nie brakuje.Mam 192 cm wzrostu 35 l ,jestem niebrzydkim facetem .Mam swoje mieszkanie 4 letnie mondeo i dobrą pracę to ciągle trafiam na ...ane panny.I dlaczego?Bo jestem spokojnym wrażliwym facetem!A wy lubicie s...ieli i ...ych badboyów !!!!

A może dlatego, że przykładasz zbyt dużą wagę do powierzchowności i stanu posiadania (wymienione przez Ciebie w pierwszej kolejności), zamiast popracować nad charakterem i osobowością?... Sam wygląd i zabawki przyciągają kobiety, których nie chcesz znać, ale raczej niewiele kobiet odejdzie tylko dlatego, że jesteś ''spokojny i wrażliwy''. Ponieważ to nie jest równoznaczne z nudnym i nadwrażliwym. Warto postarać się ocenić siebie w miarę obiektywnie i poprawić elementy, które przeszkadzają. Lepsze takie rozwiązanie, niż ciągłe narzekanie i narażanie się na kolejne niepowodzenia i przykrości.

[przepraszam za podwójny post, błąd na forum najwyraźniej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
9 minut temu, Gość Lola114 napisał:

No tak to jest. Ci zawsze mysla doopa. Czyli jak w temacie, nadaja sie na wibratior i bankomat 🙂

Nie myslą doopą tylko są wzrokowcami.Jak mam być bankomatem to dla pięknej i mądrej, a nie pięknej i głupiej jak wiadro gwozdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Jacku..pogadajmy uczciwie (bo sie nudze) szukasz pieknej I madrej kobiety. Takie istnieja, tylko na  m-4 nie pojda 😁. Szukasz kobiety ktora cie zaakceptuje jaki jestes, to daj sobie spokoj z tymi ladnymi. Ladne I madre moga miec buciki od guciego, I apartment w Vegas 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
5 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Jacku..pogadajmy uczciwie (bo sie nudze) szukasz pieknej I madrej kobiety. Takie istnieja, tylko na  m-4 nie pojda 😁. Szukasz kobiety ktora cie zaakceptuje jaki jestes, to daj sobie spokoj z tymi ladnymi. Ladne I madre moga miec buciki od guciego, I apartment w Vegas 😁

Lola skąd jesteś?Ja z Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Z Chicago. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Teraz tak mowicie (skracacie) jak w stanach? Czyli Wawa? Nie Warszawa??😁kiedys mowilismy New Targ😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
2 minuty temu, Gość Lola114 napisał:

Z Chicago. 

😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Lola114 napisał:

Jacek marzy o pieknej kobiecie..(madra dopisal na drugim miejscu). Drogi Jacku, chcesz miec dobra kobiete, to zapomnij o pieknej. Te zazwyczaj ani madre ani wierne. A moze fajna dobra (madra) brzydula?

Coś o sobie napisałaś,  no niestety twój mąż farta nie miał- trafiła mu siecią co zdradza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Lola114 napisał:

Jacku..pogadajmy uczciwie (bo sie nudze) szukasz pieknej I madrej kobiety. Takie istnieja, tylko na  m-4 nie pojda 😁. Szukasz kobiety ktora cie zaakceptuje jaki jestes, to daj sobie spokoj z tymi ladnymi. Ladne I madre moga miec buciki od guciego, I apartment w Vegas 😁

Ale jak mąż nie lubi seksu to i tak poszukają sobie kochanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale jak mąż nie lubi seksu to i tak poszukają sobie kochanka. 

Co to miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×