Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalina

Jak singielki koło 30 i po trzydziestce spędzają weekendy i święta

Polecane posty

Gość Michalina

Co robicie w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Gość Michalina napisał:

Co robicie w tym czasie

Płaczą w poduszkę a wieczorem TV kąpiel masturbacja i spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka 30plus

Weekendy staram się dużo biegać lub spacerować z pieskiem natomiast święta u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wykopki trwaja i nie ma kiedy sie nudzic albo rozczulac nad soba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Facet w tym wieku rozkwita a kobieta więdnie. Zwłaszcza jak pracuje fizycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kykyky

Swieta z rodzina i przyjaciolmi. Mamy zawsze wigilie ze znajomymi dzien przed 24, a swieta to normalnie u rodzicow, babc, ciotek, kuzynow, raz wszystkich zaprosilam tez do siebie :).

Weekendy roznie. Czasami jakies piwko ze znajomymi czy obiad na miescie, czasami siedze i nadrabiam zaleglosci ksiazkowe czy sportowe- ode na silke, rower, basen. Dzisiaj natomiast wychodze z przyjaciolka do SOpotu, do klubu. Ona ma meza i dziecko juz, ale tez potrzebuje czasami się wyrwać z codziennego kieratu obowiazkow, których jest mnostwo przy maluchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajami
6 minut temu, Gość Bicku napisał:

Facet w tym wieku rozkwita a kobieta więdnie. Zwłaszcza jak pracuje fizycznie. 

Ach ci faceci rozkwitający wieeeelkimi brzuchami piwnymi, łysinkami starszych panów i kilogramami zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylo
Przed chwilą, Gość kykyky napisał:

Swieta z rodzina i przyjaciolmi. Mamy zawsze wigilie ze znajomymi dzien przed 24, a swieta to normalnie u rodzicow, babc, ciotek, kuzynow, raz wszystkich zaprosilam tez do siebie :).

Weekendy roznie. Czasami jakies piwko ze znajomymi czy obiad na miescie, czasami siedze i nadrabiam zaleglosci ksiazkowe czy sportowe- ode na silke, rower, basen. Dzisiaj natomiast wychodze z przyjaciolka do SOpotu, do klubu. Ona ma meza i dziecko juz, ale tez potrzebuje czasami się wyrwać z codziennego kieratu obowiazkow, których jest mnostwo przy maluchu. 

Tak zyje wiekszosc mlodych ludzi dzisiaj w miastach. Sama mam faceta, a mimo to w weekendy umawiamy sie z przyjaciolkami na kawe, piwko czy na jakis spacer po prostu- czesc z nich jest singielkami, czesc męzatkami.

Jak ludzie są wyalienowani i nie potrafią wchodzić w interakcje z innymi ludzmi, to nawet nie będąc singlem mogą czuć sie samotni i nieszczesliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

chodze po klubach prubje zos zaliczyc zawsze sie cos udaje albo jak nei to jast fajan zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weekendy na wiosnę i lato albo na lunchach ze znajomymi na mieście albo w parku albo krótkie city breaki w Pradze, w Budapeszcie. 

Święta zazwyczaj z rodziną, choć ogromnie marzyłam o podróżach. 

Raz się odwazylam i zobaczyłam ilu ludzi w wieku 30-40 lat spędza święta podróżując zwłaszcza w Hiszpanii. 

Wyjezdzalam sama z niepewnościa jak to będzie, na miejscu poznałam mnóstwo osób które postanowiły podróżować w święta, więc na wigilii było nas 28 osób podróżujących w Święta po południu Hiszpanii. 

Ponieważ było wśród nas aż 6 osób z różnych zakątków Polski Wigilia miała mnóstwo polskich akcentów - choć nie udało nam się kupić karpia gdyż Hiszpanie uważają karpia za rybę dekoracyjną a nie jadalną! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmoo

Święta zazwyczaj z rodziną, choć ogromnie marzyłam o podróżach. 

Raz się odwazylam i zobaczyłam ilu ludzi w wieku 30-40 lat spędza święta podróżując zwłaszcza w Hiszpanii. 

Wyjezdzalam sama z niepewnościa jak to będzie, na miejscu poznałam mnóstwo osób które postanowiły podróżować w święta, więc na wigilii było nas 28 osób podróżujących w Święta po południu Hiszpanii. 

x

to jakas grupa ludzi poznanych na internecie w jaki sposob sie tak spotykacie i gdzie organizujecie spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmoo

Święta zazwyczaj z rodziną, choć ogromnie marzyłam o podróżach. 

Raz się odwazylam i zobaczyłam ilu ludzi w wieku 30-40 lat spędza święta podróżując zwłaszcza w Hiszpanii. 

Wyjezdzalam sama z niepewnościa jak to będzie, na miejscu poznałam mnóstwo osób które postanowiły podróżować w święta, więc na wigilii było nas 28 osób podróżujących w Święta po południu Hiszpanii. 

x

to jakas grupa ludzi poznanych na internecie w jaki sposob sie tak spotykacie i gdzie organizujecie spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggg

siedza na kafe i pisz aglupoty i narzekaja na facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggg

siedza na kafe i pisz aglupoty i narzekaja na facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość hmoo napisał:

To jakas grupa ludzi poznanych na internecie w jaki sposob sie tak spotykacie i gdzie organizujecie spotkania?

Hej, nie. Pojechalam do Hiszpanii sama i poznałam tych ludzi na lekcjach  surfingu na plaży. Ale są portale typu tripadvisor, couchsurfing i tam też można poznać innych podróżników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracuje 2 weekendy w miesiącu, a w wolne weekendy trzeba obskoczyć rodzinę i zrobić coś w domu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

wykopki trwaja i nie ma kiedy sie nudzic albo rozczulac nad soba 😄

a grzybobranie może być cały rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
4 godziny temu, Gość Bicku napisał:

Facet w tym wieku rozkwita a kobieta więdnie. Zwłaszcza jak pracuje fizycznie. 

Miałam Ci tego nie pisać pod twoim zdjeciem ale jak piszesz bez skrupułów takie prostackie rzeczy w kierunku kobiet... Ty nigdy nie rozkwitles. Jesteś brzydki i aseksualny. Z taką twarzą nic juz nie Zrobisz. Do tego jesteś golodupcem

 Nie Masz kompletnie nic co cenią kobiety. Ani wyglądu ani charakteru ani pieniędzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie mają rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Umyłem szeroko dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Singielki robia wszystko to co mezatki i panny w zwiazkach.

Pracuja niektore w weekendy i swieta (zalezy tez ktore), gotuja, sprzetaja, podruzuja, spotykaja sie z kolezankami, odwiedzaja rodzine, chodza na zakupy, ogladaja tv, chodza do kina, teatru, na dyskoteki, na kawe, umawiaja sie na randki, zajmuja sie swoimi pasjami, zainteresowanaiami, zalezy co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

daja pupe na lew i prao w klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

daja pupe na lew i prao w klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

ja zabawiam sie wibrator-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂
Dnia 21.09.2019 o 13:53, Gość Kajami napisał:

Ach ci faceci rozkwitający wieeeelkimi brzuchami piwnymi, łysinkami starszych panów i kilogramami zmarszczek.

Hahahahaaa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizo

Ja zabawiam się wałkiem do ciasta, a że mam suchą kuciapę, na jeden seans zużywam butelkę Ludwika jako nawilżacz. Po zrobieniu sobie dobrze, ryczę w poduszkę. Potem na Kafeterii wypisuję nienawistne komentarze pod adresem facetów, gdyż żaden mnie nie chce, podczas gdy ja cierpię na okrutny brak bolca i seksualny świąd mojej nienasyconej łiły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×