Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy poskarżylibyście się na najbliższego sąsiada, gdyby palił syfem ?

Polecane posty

Gość Gość

Ja na prawdę nie chcę wyjść na kablarę, ale mam takiego sąsiada, który pali w piecu takim syfem, że czarny dym i ogromny syf to codzienność zwłaszcza w miesiącach zimowych. Ja mogę zrozumieć, że nie każdego stać na ogrzewanie gazowe, ale takie coś to przesada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście i mało tego już tak zrobiliśmy. Ostatnio otwieram okna żeby wywietrzyć, a tu nagle smród palonego plastiku i ewidentnie widzę u jednego sąsiada tylko dym. To, że on się truje to mam gdzieś ale truje nas, nasze dzieci i wszystkich dookoła. Palenie byle czym nie jest żadną oszczędnością bo taka butelka czy cokolwiek innego nie ma żadnej wartości energetycznej. Jedyne co daje to wspomniany smród. Z takimi krótko. On Ci za ewentualne choroby w przyszłości nie zwróci nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuuujka

Pewnie ze tak! Mamy miec raki z tego syfu?!?! Fuuuuuj niech sam sobie w domu robi inhalacje z tego i swojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybka

My zglosilismy,bo o mało się nie udusilismy we wlasnym domu.Przez wentylacje naszlo smrodu i niw bylo czym oddychac.Sasiad sie do nas nie odzywa ale przestal palic syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przez taki syf można dostać udaru,bądź alergii potem astmy.

Trzeba z takimi ludźmi walczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Oczywiście ze tak, to nie jest donosicielstwo tylko obrona ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ktos ma mentalność komunistyczna to doniesie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

To nie łatwiej i lepiej z sąsiadem porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak ktos ma mentalność komunistyczna to doniesie 

Aha. Czyli jak widzisz, że twój sąsiad wsiada za kółko napity jak bela to też nic nie zrobisz? Jak widzisz, że maltretuje dziecko, to zamkniesz oczy, zamiast poinformować służby? Zgłaszanie zachowań niezgodnych z prawem czy normami społecznymi to jest POSTAWA OBYWATELSKA, ale co ty możesz o tym wiedzieć?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam podobny problem tyle że sąsiad pali na ogrodzie ogniska praktycznie kilka razy w tyg. Smród że nie powiem i coraz częściej mam ochotę sięgnąć po telefon i zadzwonić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina

a ja pale starymi oponami.Tylko strasznie ciężko je porąbać ale potem jeszcze te druty ze środka można na złom zawieść .Oszczędności przeogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najgorzej na wiosce bo dwóch sąsiadów więc wiadomo kto zadzwonił, ale zdrowie najważniejsze ja bym dzwonila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najpierw powiedzieć sasiadowi a potem dzwonić po odpowiednie służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak ktos ma mentalność komunistyczna to doniesie 

Jak ktoś ma mentalność komunistyczną, to zgłoszenie odpowiednim służbom będzie traktował jak donos. To jest kwestia nie tylko odpowiedzialności społecznej, ale też po prostu dbania o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Słusznie ktoś to porównał do kierowcy wsiadającego do auta po kielichu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś ma mentalność komunistyczną, to zgłoszenie odpowiednim służbom będzie traktował jak donos. To jest kwestia nie tylko odpowiedzialności społecznej, ale też po prostu dbania o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Słusznie ktoś to porównał do kierowcy wsiadającego do auta po kielichu. 

ludzie płakać się chce na te wasze tendencyjne pierdoły.

Trujecie innych paląc papierosy i tego nikt nie widzi.

Trujecie siebie i innych tym co jecie i tego nikt nie widzi.

Trujecie jeżdżąc gratami i tego nikt nie widzi.

Palicie w piecu ruskim śmierdzącym węglem  z certyfikatem i tego nikt nie widzi.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×