Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelinka

Czy Was też dowartościowują zaloty zajętego?

Polecane posty

Gość Ewelinka

Może jestem dziwna, ale kiedy podrywa mnie zajęty facet to czuję się dowartościowana. Ostatnio ewidentnie zainteresował się mną chłopak na uczelni, który ma dziewczynę. Widać, że są w poważnym związku, według mnie ona jest ode mnie ładniejsza. Pożyczyłam mu materiały, porozmawialiśmy chwilę, a on zaczął potem puszczać mi oczka taki niby przyjacielskie, dawał serduszka pod zdjęciami, wysyłał całusy w wiadomościach. Jest to dla mnie żałosne i on jest palantem, ale w dziwny perwersyjny sposób mi się to podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Jak czegoś takiego doświadczam, to moją automatyczną reakcją jest atak. Od razu bez ceregieli gaszę takiego faceta albo go zwyczajnie ignoruję (zależy od przypadku). Nie daję mu absolutnie żadnych podstaw, żeby choć przez chwilę myślał, że coś ze mną zwojuje, gaszę wszystko w zarodku. Nie życzę sobie, żeby zajęty mężczyzna się do mnie umizgiwał, jestem w 100% solidarna z kobietami jeśli o to chodzi. A do takiego delikwenta czuję jedynie pogardę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie, i tak wiem że większość kobiet to miernoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zabawne to jest. Można takiego nakręcić i ma wala. Współczuć kobiecie też można że nie wie z kim się zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3i93
8 godzin temu, Gość Ewelinka napisał:

Może jestem dziwna, ale kiedy podrywa mnie zajęty facet to czuję się dowartościowana. Ostatnio ewidentnie zainteresował się mną chłopak na uczelni, który ma dziewczynę. Widać, że są w poważnym związku, według mnie ona jest ode mnie ładniejsza. Pożyczyłam mu materiały, porozmawialiśmy chwilę, a on zaczął potem puszczać mi oczka taki niby przyjacielskie, dawał serduszka pod zdjęciami, wysyłał całusy w wiadomościach. Jest to dla mnie żałosne i on jest palantem, ale w dziwny perwersyjny sposób mi się to podoba. 

I co cie dowartosciowuje? to norma ze faceci zdradzaja,ale to z zonami sa z roznych powodow. kochanka jest odskocznia i nawet nie musi sie podobac.moze tylko byc do zaspokojenia potrzeb...dla mnie to upokarzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×