Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak  samo

Na Wspólnej

Polecane posty

Gość tak  samo

Bruno  stoczy  się  na  dno,  śpi  na  śmietniku

Roman   uratuje   starszą  kobietę  przed  złodziej  , jego bohaterski  czyn  nagrają   inni  ludzie  , stanie  się  sławny,  w otoczeniu  dziewczyn  robi  sobie zdjęcia,  Honorata  ma  tego  dosyć

Maria  i  Włodek  znowu  zostaną  ofiarami  oszusta,  który  podaje  się  za  jego  krewnego...,  czy  przepisze  majątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście

Roman  jak    zawsze  ma  przygody😀,  z  tą   miną  to  był  żart,  Muszko  śmiał  się  na końcu  z jego  paniki🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bruno  to   ćpun!

 

Hebel  pogonił,   żaden  taki  nie  zbliży   się  do  Malwiny,  co  z  tego,  że  poszedł  na  terapię,   ale  nie  ma  tej  woli,  powinien  być  na  rygorystycznym  odwyku,  daleka  droga  do  wyjścia  na  prostą

Weronika  i  Agnieszka  mają   kłopoty,  co  z  tego  ,że  pomogą  dziewczynie,  ale  nie  unikną  kary,  policja  je  przesłu...e,  Weronika  odejdzie  od  Roberta,   on  ma  taką  pracę  i  nie  może  łamać  prawa, owszem  ją  wspierał,  ale  dręczą  go  wyrzuty  sumienia

Danka  ma  kłopot  z  nową  uczennicą,  która  nie  jest  zadowolona  z  czwórki,  chce  dostać  piątkę,  bo  inaczej  ją  rodzice  wyrzucą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

Co się stało ze starym wątkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklzlz

No wlasnie. Juz ktorys raz zamykaja watek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiiii

Wydaje mi sie, że tamten wątek poleciał dlatego, bo dużo osób pisało o wyglądzie aktorek. Nie przeczytałam jednak wszystkiego więc może było coś jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qhshhsshhs

No to w takim razie gruba przesada; Ja napisalam cos tam, ale nie bylot o obrazliwe i nie rozumiem. Nie ma wolnosci slowa??
Moze niech napisza czego nie wolno  komentoac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic  nowego
11 godzin temu, Gość qhshhsshhs napisał:

No to w takim razie gruba przesada; Ja napisalam cos tam, ale nie bylot o obrazliwe i nie rozumiem. Nie ma wolnosci slowa??
Moze niech napisza czego nie wolno  komentoac.

Ludzie  są  przewrażliwieni  na  punkcie  wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Fanka

Co się stało ze Stasiem Tadeusiakiem? Scenarzyści zapomnieli o nim? Ostatnio tylko Antosia i Kacper się pojawiają a matka Stasia przecież chyba nadal w psychiatryku siedzi, więc Staś powinien być u Roztockiej.

P.S: Temat pewno usunęli ze względu na narzekania na scenarzystów. Tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldld

Nie podoba mi sie az taka ingerencja na forum. Bo jesli ktos napisze  co mu sie nie posoba to nie hejt, to normalne jest.

Przeciez nie bedziemy pisac ze cos jest ladne jak nam sie nie podoba itp itd

Stas zniknal jak wielu aktorow, ten serial to chyba pierwsze miejsce w zniknieciach aktorow powinien zajac.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Antosia  zafarbowała  włosy,  czy  można  chodzić  do  szkoły  z  taką  fryzurą?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Lojalna

Fajnie, że ktoś utworzył nowy wątek. Ciekawe czemu poprzednie tak wadziły moderacji...

Czemu Błażej nie przyszedł na ślub swoich teściów i czemu Danusia tak się oszpeciła makijażem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Lojalna

To mam nadzieje, że nie usuną wątku bo "zhejtowałam" makijaż Danki :D

A ze Stasiem to pewnie będzie tak, że w końcu w którymś odcinku wspomną, że jest u matki, bo już się wyleczyła z zaburzeń psychicznych, ale takie znikanie aktorów bez wyjaśnień jest słabe. Teraz zniknął Błażej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslsl
Dnia 21.09.2019 o 19:03, Gość tak samo napisał:

Bruno  stoczy  się  na  dno,  śpi  na  śmietniku

Roman   uratuje   starszą  kobietę  przed  złodziej  , jego bohaterski  czyn  nagrają   inni  ludzie  , stanie  się  sławny,  w otoczeniu  dziewczyn  robi  sobie zdjęcia,  Honorata  ma  tego  dosyć

Maria  i  Włodek  znowu  zostaną  ofiarami  oszusta,  który  podaje  się  za  jego  krewnego...,  czy  przepisze  majątek?

Ci to sa jednak naiwni. Ten aktor ktory gra tego ich niby krewnego jest strasznie sztuczny!

Bruno to dla mnie cienias i nieudacznik !Nie dalabym takiemu drugiej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksk
11 godzin temu, Gość Jola Lojalna napisał:

To mam nadzieje, że nie usuną wątku bo "zhejtowałam" makijaż Danki :D

A ze Stasiem to pewnie będzie tak, że w końcu w którymś odcinku wspomną, że jest u matki, bo już się wyleczyła z zaburzeń psychicznych, ale takie znikanie aktorów bez wyjaśnień jest słabe. Teraz zniknął Błażej...

Irytujace to jest by nie moc wyrazac swojego zdania; Faktycznie dzwne, ze Blazej nie mogl byc na kawalerskim, ale moze mial dyzur w radiu? Nie zwrocilam uwagi na dziwny makijaz Danki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metody  ojca

Hebel  zamknie  Bruna  w  piwnicy😄, wstrząsowa  terapia

Jak  nazywa  się  aktor  ,  który  gra  Aleksandra?  Widziałam  kiedyś  go  w  Klanie,  był  szefem  jakiegoś  klubu,  grał  normalnie  w  innych  serialach,  może  specjalnie   teraz  gra sztucznie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość metody ojca napisał:

Hebel  zamknie  Bruna  w  piwnicy😄, wstrząsowa  terapia

Jak  nazywa  się  aktor  ,  który  gra  Aleksandra?  Widziałam  kiedyś  go  w  Klanie,  był  szefem  jakiegoś  klubu,  grał  normalnie  w  innych  serialach,  może  specjalnie   teraz  gra sztucznie

 

Ona nazywa się Mateusz Dewera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ona nazywa się Mateusz Dewera.

Matko, oczywiscie on, nie ona 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najtuś

Ewidentnie specjalnie gra takie sztywniaka. Czemu niby ci wszyscy oszusci mieliby sie tak uwziac na  Ziebow? Rozumiem ze to starsi ludzie ale przeciez raczej groszem nie smierdza. Poza tym Zieba jest tym radnym, wiec na pewno bez trudu znalezliby latwiejszy i bezpieczniejszy cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościna

Marek  palił  marihuanę😉 i  wyluzował  się,  czy  Peter  zna  polski?  Skąd  pochodzi  ten  aktor,  myślę,  że  miał  białego  rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gościna napisał:

Marek  palił  marihuanę😉 i  wyluzował  się,  czy  Peter  zna  polski?  Skąd  pochodzi  ten  aktor,  myślę,  że  miał  białego  rodzica

Aktor grający Petera nazywa się Wiktor Bagiński, więc sądzę, że zna polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiiii

Jak skończy się wątek z Weroniką? Moim zdaniem ona potrąciła zwierze, a ktoś inny tą dziewczyne, ale zobaczymy. A Wy jak myślicie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość Iiiiii napisał:

Jak skończy się wątek z Weroniką? Moim zdaniem ona potrąciła zwierze, a ktoś inny tą dziewczyne, ale zobaczymy. A Wy jak myślicie? 

 

Tez tak uwazam. Ale wiadomo, troche dramy musi byc.

Antosia jaka "cool" - fioletowy łeb, boki wygolone, tunele w uszach. Tyle, ze przy jej radiowej urodzie troche średnio to wygląda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Antosia  ma  ładny  kolor  włosów,   dobrze  wygląda,  to  modne,  dobrze,  że  nie ma  tatuaży  na rękach czy  w  innych  miejscach,  które  mają  niektórzy  ludzie,  brzydko  to  wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2019 o 22:00, Gość Jola Lojalna napisał:

Fajnie, że ktoś utworzył nowy wątek. Ciekawe czemu poprzednie tak wadziły moderacji...

Czemu Błażej nie przyszedł na ślub swoich teściów i czemu Danusia tak się oszpeciła makijażem? 😞

Dużo osób zgłasza dużo postów do usunięcia i jak jest przekroczona ich liczba temat jest automatycznie usuwany, Dlatego długie tematy dłużej wiszą, a krótkie często same od razu znikają. Zawsze znajdzie sie jakaś psychofanka, która każdą krytyke odbiera jako hejt i zgłasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkxkx

Tak nie powinno byc, Moderacja tu powinna byc. Ludzie powinni byc normanie zalogowani a jesli ktos by kogos obrazal to moderator by mu zwrocil uwage i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość kkkxkx napisał:

Tak nie powinno byc, Moderacja tu powinna byc. Ludzie powinni byc normanie zalogowani a jesli ktos by kogos obrazal to moderator by mu zwrocil uwage i tyle.

 

Pewnie jakaś jest ale zawsze był z nią problem. Od lat wiszą wątki o kupie dupie itp. a normalne, które jakieś trolle zgłaszają automatycznie lecą.

Mam pytanie, Wierzbicka wróciła na stałe, czy tylko epizod zagrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
4 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

Pewnie jakaś jest ale zawsze był z nią problem. Od lat wiszą wątki o kupie dupie itp. a normalne, które jakieś trolle zgłaszają automatycznie lecą.

Mam pytanie, Wierzbicka wróciła na stałe, czy tylko epizod zagrała?

Ola  wróciła  na  chwilę,  znowu  wyjedzie  do  Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Fanka

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że Darek nie będzie ojcem dziecka Anety. Oczywiście pewno tę intrygę odkryje Bergówna, bo jakże by inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aneta    ma dziecko  z innym  , okaże  się  ,  że    to klient,  brunet,  Darek  uderzy  go  w twarz😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×