Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak  samo

Na Wspólnej

Polecane posty

Gość ,s,s,s,

No tak myslam , ze tak bedzie z ty dzieckiem Tylko nie rozumiem jak dojrzala kobieta, wyksztalcona nie wie kiedy mogla zajsc  ciaze i mowi Darkowi ,  ze to on jest ojcem??Glupota!

A Blazeja chyba nawet na weselu nie bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,s,s,s,

No tak myslam , ze tak bedzie z ty dzieckiem Tylko nie rozumiem jak dojrzala kobieta, wyksztalcona nie wie kiedy mogla zajsc  ciaze i mowi Darkowi ,  ze to on jest ojcem??Glupota!

A Blazeja chyba nawet na weselu nie bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że

Aneta  chyba  poroni  ,  bo  świecie  seriali  pisze  dostanie  potwornych  bółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Opuściłam kilkanaście odcinków. Czy mógłby ktoś napisać co się stało Ewie i Elżbiecie? Że już zdrowe to wiem, ale co to był za wypadek? 

Dziękuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podoba mi się wątek Weroniki. Przekonana jestem, że śledztwo wykaże jej niewinność i obejdzie się na strachu. Dobrze by było jakby ta cała historia zakończyła się zdrowiem dziewczyny i ślubem z Robertem. 

Wątek powiązany ze ślubem Marka, wieczorami panieńsko-kawalerskimi itp to porażka. Znowu robią wariatów z Romana i Marka. Ni śmieszne ni interesujące. 

Oczywiście rzucał się w oczy brak Błażeja, nie było Honoraty też ....  

Fajne były kiedyś te odcinki, teraz poziom trzyma Smolny i Darek. Najlepsze postaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Marek  zaśpiewał  o  łąkach  fajne  to  było😀,  czy    Peter  dał  mu  marihuanę  w  woreczku?  To  było podczas  dawania  prezentów  do  Londynu,  wieczory    były  super,  podobał  mi  się  wodospad  w fontannie

W  Joasi  zakocha  się  przystojny  mężczyzna,  czy  Bogdan  zauważy  ?

Kasia  też  kogoś  pozna  nowego

 

Aktorka  grająca  Kingę  poleciała  do  Australii  z  rodziną,  odwiedziła  polską  szkołę  w  Perth

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,d,

Widzilam zapowiedzi odcinkow; I znowu odgrzewane kotlety. Tym razem  Joanna bedzie miala romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość d,d, napisał:

Widzilam zapowiedzi odcinkow; I znowu odgrzewane kotlety. Tym razem  Joanna bedzie miala romans.

Przystojny😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 2962. odcinku serialu "Na Wspólnej" Aneta wyzna Darkowi, że noc spędzona z klientem kancelarii była błędem. Na swoje usprawiedliwienie doda, że mąż nieraz ją zdradzał i okłamywał, a w jej przypadku był to tylko jednorazowy wyskok. Zaproponuje, by dla dobra dziecka puścili w niepamięć to co się stało.

Słowa Anety zszokują Żbika. Prawnik otwarcie wyzna, że nie wyobraża sobie ich wspólnego życia po tym co się wydarzyło. Zażąda od żony, by natychmiast wyprowadziła się z jego mieszkania. Nie będzie miał zamiaru wysłuchiwać lamentów kobiety. Nagle Anetę dopadnie silny ból brzucha... 

Czy na skutek silnych emocji Aneta straci dziecko? A może to kolejny element jej gry? O tym przekonamy się już niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M..

O nieee, i jeszcze Michał znowu trafi do szpitala i będzie trzeba oglądać tego spoconego klopsa. :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowa ogladaczka

Szkoda, ze to nie dziecko Darka, wolalabym zeby on zniknął juz z serialu i Aneta i Kaśka i jarogniew tez. 

Ale za to nowy facet, rowerzysta oby został w serialu na długo :))) co za ciacho. Rzadko w na wspolnej jest przystojny aktor. Swietny. Oby Asia zostawiła swoja rodzine i zwiazala sie z nim albo niech chociaz przeżyje mile chwile. Zasługuje na to. W koncu wziela na barki mezczyzne z trojka dzieci, to jej cos sie od zycia tez nalezy. Szalont romans och :)

Z kolei syn Smolnego i ta nauczyciella nie powinni się nawet calowac. Oboje sa atrakcyjni, ta brunetka wrecz prześliczna, ale niestety oni sa tak podobni z urody, ze wygladaja jak rodzeństwo. 

Antosia (corka weroniki) wyglada szkaradnie. Co ona ma na glowie,? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekendowa ogladaczka
Dnia 4.10.2019 o 08:38, Gość M.. napisał:

O nieee, i jeszcze Michał znowu trafi do szpitala i będzie trzeba oglądać tego spoconego klopsa. 😕

Hahaha xd dobre. Ale sie uśmiałam z tego komentarza, spocony klops 😄

Moglby byc z kolubryna Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlll

W jakim sensie Kasia kolubryna? No ona przeciez gruba nie jest. Jedynie twarz ma  grubsza. Taka uroda.

Ona mi przypomina mloda Romy Schneider

https://www.filmweb.pl/film/Sissi-1955-40038

 

 Michal , klops oczywiscie. Facet sie rozlazl ze szok.

No ja bym tez za tego Bogdana nie wyszla, ale chyba go Asia kocha, to jak to romans??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość Weekendowa ogladaczka napisał:

Szkoda, ze to nie dziecko Darka, wolalabym zeby on zniknął juz z serialu i Aneta i Kaśka i jarogniew tez. 

Ale za to nowy facet, rowerzysta oby został w serialu na długo :))) co za ciacho. Rzadko w na wspolnej jest przystojny aktor. Swietny. Oby Asia zostawiła swoja rodzine i zwiazala sie z nim albo niech chociaz przeżyje mile chwile. Zasługuje na to. W koncu wziela na barki mezczyzne z trojka dzieci, to jej cos sie od zycia tez nalezy. Szalont romans och 🙂

Z kolei syn Smolnego i ta nauczyciella nie powinni się nawet calowac. Oboje sa atrakcyjni, ta brunetka wrecz prześliczna, ale niestety oni sa tak podobni z urody, ze wygladaja jak rodzeństwo. 

Antosia (corka weroniki) wyglada szkaradnie. Co ona ma na glowie,? 

To samo pomyslalam - ze Przemek i ta nauczycielka wygladaja jak brat i siostra 😂. Notabene, Przemek ma piekne wlosy, moglby zapuscic dlugie, swietne sa takie czarne loki.

Antosia, niestety, nie grzeszy uroda, a te wystrzyzone boki i tunele w uszach zdecydowanie jej nie pomagaja, wyglada patusiarsko. Wiadomo, ze nie kazdy jest piekny, ale chyba lepiej dodac sobie urody, niz jeszcze sie dodatkowo oszpecac.

Rowerzyste widzialam tylko przelotnie, ale skads go znam, wie ktos, jak nazywa sie ten aktor?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie  nie  jest  łatwe

Bruno  cały  pucuje  zęby  narkotykiem😱,  ile  dni  Hebel będzie  trzymał  go  w  piwnicy,  czy  to  coś  da, żeby  nie  ćpał  na  śmierć,  koledzy  odsunęli  się

W  Przemku  kocha  się  Monika,  myślę,  że  mu  narobi  kłopotu,  gdy  zauważy  jego  romans  z  nauczycielką,  co powie  Smolny😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ten rowerzysta jest jakiś dziwny. Przewrócił sie na prostej drodze, nie jechał szybko, troche kolano otarł i do szpitala chciał jechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Domi napisał:

Ten rowerzysta jest jakiś dziwny. Przewrócił sie na prostej drodze, nie jechał szybko, troche kolano otarł i do szpitala chciał jechać. 

Może  tak  podrywa  dziewczyny😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,s,s,,s,
2 godziny temu, Gość życie nie jest łatwe napisał:

Bruno  cały  pucuje  zęby  narkotykiem😱,  ile  dni  Hebel będzie  trzymał  go  w  piwnicy,  czy  to  coś  da, żeby  nie  ćpał  na  śmierć,  koledzy  odsunęli  się

W  Przemku  kocha  się  Monika,  myślę,  że  mu  narobi  kłopotu,  gdy  zauważy  jego  romans  z  nauczycielką,  co powie  Smolny😀

Co ma Smolny powiedziec? Sam ma starsza zonke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona Fanka
Dnia 26.09.2019 o 09:27, Gość ldldld napisał:

Stas zniknal jak wielu aktorow, ten serial to chyba pierwsze miejsce w zniknieciach aktorow powinien zajac.

Oraz ucinaniu wątków. Weźmy Kingę, szukali jej, zamartwiali się i ło jeju jaki lament był. Kilkanaście odcinków później, a kto to Kinga? Ja wiem, że nie da się wątków ciągnąć w nieskończoność, ale mogliby by je kończyć w logiczniejszy sposób a nie ucinać ot tak, bez wyjaśnień a potem nigdy do nich nie wracać albo zmieniać cały przebieg historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Może  tak  podrywa  

Dobre🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portia

w przypadku Aśki pewnie na pocałunku się tylko skończy, co przez scenarzystów NW nie jest uważane za zdradę, więc wróci do Bogdanka jak gdyby nigdy nic i będą sobie dalej jakoś żyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u,,,
Dnia 1.10.2019 o 23:27, Gość Gość napisał:

Opuściłam kilkanaście odcinków. Czy mógłby ktoś napisać co się stało Ewie i Elżbiecie? Że już zdrowe to wiem, ale co to był za wypadek? 

Dziękuje. 

Tez dokladnie nie wiem, ale chyba jechaly autem , Ewa bralaleki i sie rozbily. Ela trafila do szpitala i ma krwiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

Darek jest przystojny, cwany jak lis, wkurzający sposób bycia ale przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

Darek jest przystojny, cwany jak lis, wkurzający sposób bycia ale przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

Darek jest przystojny, cwany jak lis, wkurzający sposób bycia ale przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

Darek jest przystojny, cwany jak lis, wkurzający sposób bycia ale przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monita
Dnia 1.10.2019 o 23:27, Gość Gość napisał:

Opuściłam kilkanaście odcinków. Czy mógłby ktoś napisać co się stało Ewie i Elżbiecie? Że już zdrowe to wiem, ale co to był za wypadek? 

Dziękuje. 

 

10 godzin temu, Gość u,,, napisał:

Tez dokladnie nie wiem, ale chyba jechaly autem , Ewa bralaleki i sie rozbily. Ela trafila do szpitala i ma krwiaka.

Tak dokładniej to jechały na weekend do jakiegoś SPA. Elżunia wyskoczyła z tym pomysłem żeby trochę rozerwać Ewę. Z tego co pamiętam to Ewa nie brała żadnych leków, ale z jakiegoś powodu zaczęła "odpływać" za kierownicą i zjechała z drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,s,s,s,s,

Znowu wprowadzaja nowe osoby do serialu. Teraz jaks dziewczyna i jej nadgorliw amamuska , ktora poucza dyrektorke szkoly;

a co sie dzieje z Iza? Co z Ilona???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkkzkzkzkkz

Wlasnie, co sie stalo z Ilona??

Ale ten cpun Bruno mnie wnerwia; nigdy bym takiemu nieudacznikowi szansy nie dala. Rozumiem nawet, ze mozna sie wpakowac  a narkotyki, ale zeby nic z tym nie robic i dalej cpac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przemek  spotka  Andrzeja,  tego  bezdomnego,  inny  człowiek!😀,  zadbany,  krótkie  włosy,  uśmiechnięty,  przywitają  się  serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×