Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak  samo

Na Wspólnej

Polecane posty

Gość nxxnxn

To dobrze, bo same przygnebiajace watki w ty serialu. Jak  myslicie ile lat roznicy w realu miedzy Przemkiem i nauczycielka? W sumie moglby byc ten watek bo on juz nie jest nieletni a takie rzeczy sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawspolnejowiczka

Roznica wieku to bodajże 9lat, na pewno aktorka grajaca nauczycielkę ma 27,ile ma aktor od Przemka nje wiem na 100pro ale chyba 18

Darek jest taki sobie jak dla mnie to napuszony, udawana pewnosc siebie. 

Ja wole takich jak rowerzysta, nie zgrywa maczo a i tak jest samcem alfa i ma tego świadomośc. 

Kasie nazwalam kolubryna, bo wydaje mi sie taka wielka, zwalista, ale moze to dlatego, ze po prostu nie lubię tej postaci. Jakos mnie irytuje niemal tak jak Roma. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skskkskk

Kasia jest irytujaca, taka pyskujaca prawie zawsze.Jednak gruba nie jest, calkiem ma dobra figure, jednak fryzure by mogla zmienic

Watek milosny nauczycielki i ucznia moglby byc. Na poczatek mogliby sie spotykac po kryjomu, a po skonczeniu jego szkoly legalnie

Ciekawe by to bylo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarza  się

W  prawdziwym  życiu   chłopak   miał  dziecko  z  nauczycielką   w  Polsce  niedawno,  był  młodszy  niż  Przemek,  w  Ameryce   w  1997  roku  uczeń  miał  romans  z  nauczycielką,  mieli  dwie  córki,  ona  była  w  więzieniu,  ale  i  tak  spotykali  się,  wzięli  ślub  po  latach,  chłopak  z  pochodzenia  jest  Meksykaninem,  wyglądał  dojrzale  jak  na  swój  wiek, oglądałam  film  Amerykańska  dziewczyna o  tej  historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuus

Nie zapomnijcie o prezydencie Francji i jego zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest

Delon  ma  starszą  wnuczkę  od  dzieci  z  trzeciego  małżeństwa,  nie  wyobrażam  być  młodsza  od  brata 40  lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathy

Po obejrzeniu poniedzialkowego odcinka powiem tak: ze swiecą szukać takiego przyjaciela jak Norbert. Czy w dzisiejszym swiecie w ogole istnieją tacy przyjaciele, w dodatku faceci?? Uwielbiam tą postać i tego AKTORA 😍 Wielka szkoda, ze odchodzi z serialu :classic_sad::classic_sad::classic_sad:

Dodam, ze aktor grajacy Bruna (choc dotychczas za nim nie przepadalam) tez swietnie i naturalnie gra obecną role wychodzenia z nalogu, dobrze ukazuje co z czlowiekiem sie dzieje, gdy jest na glodzie... fajnie, ze serial poruszyl ten temat.

Ciekawa tez jestem co dalej bedzie z Przemkiem i polonistką...  chlopak troche sztucznie gra i jakos tak dziwnie, niewyraznie mowi (czy jeszcze ktos ma takie wrazenie, czy moze ze mna cos jest nie tak?), choc trzeba przyznac, braki w aktorstwie nadrabia urodą😉

Mogliby w koncu wymienic Ignasia albo usunac go z serialu :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnnnnnn

Tez Bruna nie lubie, ale dobrze zagral. Czeu Norbert odejdzie? Co  z jego postacia?

Przemek jest sztuczny to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathy

Norbert ponoc wyjedzie do Afryki. Z tego co czytalam, to w zyciu prywatnym aktor tez wyjezdza z kraju - ma plany, o ktorych nie chce na razie mowic. Dobrze, ze nie usmiercą jego postaci, bo zawsze jest jakas szansa, ze moze kiedys wroci.

Michal Malinowski odchodzi rowniez z "Piewszej Milosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslsl

A to dziwne; Facet gra w serialach i taka decyzja o wyjezdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea

Czy Ignaś gra dziecko opóźnione w rozwoju? Nie to ze chce hejtowac ale serio jego dialogi w serialu ograniczaja sie do: "ja chce do mamy", "nie chce isc do szkoly" i "kiedy wróci tata?" I to jescze wypowiadane w strasznie infantylny sposob. Przeciez ten chlopak ma z 10 lat co najmniej a sposob wypowiadania sie jak 4 latek. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathy

Wypowiadane kwestie, mimika, po prostu calosciowo ten chlopak ("grajacy" Ignasia) to antytalent aktorski. Ja tez nie chce nikogo hejtowac ani obrazac, ale to sa fakty. To dziecko nie umie grac i nie rozumiem dlaczego trzymaja je jeszcze na planie?! W wielu filmach graja mlodsze od niego dzieci, ktore sa swietnymi malymi aktorami, wiec prosze nie mowic, ze "to tylko dziecko" itp.

Antosia tez zawsze kiepsko grala, a teraz jak jest starsza, gra jeszcze gorzej... :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość cathy napisał:

Wypowiadane kwestie, mimika, po prostu calosciowo ten chlopak ("grajacy" Ignasia) to antytalent aktorski. Ja tez nie chce nikogo hejtowac ani obrazac, ale to sa fakty. To dziecko nie umie grac i nie rozumiem dlaczego trzymaja je jeszcze na planie?! W wielu filmach graja mlodsze od niego dzieci, ktore sa swietnymi malymi aktorami, wiec prosze nie mowic, ze "to tylko dziecko" itp.

Antosia tez zawsze kiepsko grala, a teraz jak jest starsza, gra jeszcze gorzej... :classic_rolleyes:

Ignas to taki sam aktorski geniusz jak Mania (ktora tak naprawde jest jego siostra). Widac brak talentu jest u nich uwarunkowany genetycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sztucznie  grała  fanka  Romka,  jeszcze  okaże   się  ,  że  kradzieży   nie było, tylko  ustawka,  żeby nagrać  film😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiiii

Nie podoba mi sie ten rowerzysta. Rysunki, komiksy, na rowerze też nie specjalnie jeździ... Jakiś dziwny. Mam nadzieje, że skończy sie szybko ten wątek. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
15 godzin temu, Gość Iiiiii napisał:

Nie podoba mi sie ten rowerzysta. Rysunki, komiksy, na rowerze też nie specjalnie jeździ... Jakiś dziwny. Mam nadzieje, że skończy sie szybko ten wątek. 

 

Też uważam, że jest dziwny i mu źle z oczu patrzy.

 

Norbert na codzień taki wrażliwy i empatyczny, oświadcza się swojej dziewczynie chwilę potem jak dziewczyna jego przyjaciela zrywa z nim definitywnie. Co za takt i wyczucie czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość xxx napisał:

Też uważam, że jest dziwny i mu źle z oczu patrzy.

 

Norbert na codzień taki wrażliwy i empatyczny, oświadcza się swojej dziewczynie chwilę potem jak dziewczyna jego przyjaciela zrywa z nim definitywnie. Co za takt i wyczucie czasu 😄

Co ma jedno do drugiego? Życie Norberta ma się zatrzymać, bo jego kumpel ćpa? I tak bardzo mu pomaga i poświęca mu wiele czasu, ale ma swoje życie i dziewczynę, za którą jest odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdjjdj

Dla osob uzaleznionych nie mozna miec wspolczucia. Taka osoba musi spasc na dno i sama podjac decyzje o leczeniu. A Norbert jest jego kolega , nie rodzina; Dlaczego mialby sobie zycie psuc dla tego buca i egoisty?? Mial prace, fajna dziewczyne , tylko rozum mu wyparowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co się dzieje z synem Marka? ktoś się nim zajmuje w ogóle? ktoś go widział ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt się nim nie zajmuje, radzi sobie sam. Zniknął jak wielu innych przed nim w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Martę  ktoś  będzie  prześladował,  dostaje  groźby, pewnie  chodzi  o  ważny  program o przestępstwie,  będzie  z  Mikołajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie

Andrzej  będzie  podrywał  Ingę,  kolega  Michała  to  zauważy  i  zwróci  mu  uwagę....

Marta  prowadzi  program  o  prostytutkach,  poznaje  Kornelię,  która  jest  tą  dziewczyną  z agencji, producent  ostrzega  Martę  ,że  to  program  kryminalny,  musi  na siebie uważać

Zuza   pomaga  kobiecie  ,  która  ma  chorą  córeczkę,  daje  jej  pracę  w  fundacji,  Ela  ostrzega  ją,  żeby  zawsze konsultowała z  nią  wszystkie  sprawy,  nie  wierzyła  innym  ludziom,  będą  kłopoty,  bo  Zuzia  ma miękkie  serce

Przemek  chce  spędzić noc  z  nauczycielką,  przyjeżdża  mąż.....,  obrażony  chłopak  idzie  do  Moniki

Smolny  ma  dosyć  Marceliny  w  redakcji! Proponuje  Tymkowi  swoje  stanowisko ,  a sam  odejdzie

Przyjaciele  Norberta  żegnają  chłopaka  przed  wyjazdem,  co  z  Agatą? Czy  się  pogodzą?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxx,x,x,

Nie wydaje mi sie ludzie podejmuja jakies glupie decyzje o wyjazdach w sytuacji kiedy maja dobra prace i powazanie w niej . Mowie o Norbercie.

Syn Marka teoretycznie jest przez nich wychowywany, ale chyba albo ciagle spi albo jakas niby nianie maja.
Znikanie to specjalnosc Na wspolnej , wiele razy o tym mowilismy. Najważniejsze ze sie kolejny watek kryminalny szykuje. Matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertyui

Przecież to dziecko jest już duże. Żadnej zabawki nigdzie nie ma. Nawet jak miałby nianie to cały czas byliby poza domem? Na ślub też mógł przyjść z nianią. A wieczór panieński? Gdzie był dzieciak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdh

No cie prosze. nie doszukuj sie logiki w tym serialu. Tu nie ma zadnej dbalosci o szczegoly. W sumie typowe- zapomniano ze Marus mial romans i gitara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Ja rozumiem, że aktor grający Norberta odchodzi z serialu i dlatego wyskoczyli z tą Afryką, ale serio dyrektorka szkoły, która niby tak bardzo go ceniła, to zamiast walczyć o zachowanie dobrego pedagoga w polskim szkolnictwie i pomóc mu znaleźć pracę na miejscu w innej placówce, proponuje mu wolontariat na drugim końcu świata. Przecież to absurdalne. mogli po prostu pokazać jak ktoś mu na ulicy wręcza taką ulotkę i wtedy wpada ana pomysł wyjazdu, bo akcja z nauczycielką była mocno abstrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzmzla

Nie wiem jak to dokladnie teraz jest z nauczycielami, ale podobno ich brakuje. Moja kolezanka jakies 15 lat temu byla w podobnej sytuacji. Zastepowala nauczycielke , ktora byla na zwolnieniu lekarskim. Potem juz nie miala miec etatu , ale rodzice tych dzieci nalegai by zostala bo ich dzieci ja uwielbialy.
No , a w tym serialu niestety chyba najwiekszym problemem jest pisanie scenariusza na kolanie.

Sluchajcie, to to dziecko w kncu jest Darka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertyui

Moim zdaniem nie będzie to jego dziecko. Chcą chyba, żeby był z Kasią, chociaż według mnie do siebie nie pasują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanse

Darek  będzie  spotykał  się  z  inną   kobietą,  gra  ją   ta  blondynka  z  Barw  Szczęścia,  koleżanka  Kasi  z fitnessu  klub😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×