Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomi

Czy mogę wychodzić tak ubrany ?

Polecane posty

Gość Tomi

Zazwyczaj jak mam wyjść z domu to zakładam na twarz chuste albo maskę a  do tego okulary gogle 

Wstydzę się blizny w kąciku ust , która jest duża ... Jak bylem mały to miałem wypadek jak się wyglupiałem 

Mam sine oczy , nie lubię ich.. 😷🤕🙈 Jak mam lekcje w szkole to niestety muszę to zdjąć... Włosy mam ciemne I do brody z grzywką , przez co wyglądam jak ciul.. Wiem o tym 

Nosze zniszczone trampki i kaptur na głowie,  z którego wystaje ząb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  ☺

Umieram!! Mam cholera jasna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby 🙊

Bardzo mi smutno jakoś kurde 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby

Sąsiad mnie nie lubi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  🤯
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

a ta broda Ci nie zasłania tego, nie rozumiem, jak wyglądasz?

Mam blizne w kąciku ust jak jeff The killer  tylko że z jednej strony:-( Oczy podobnie ciemne jak włosy 

Jak byłem mały to sobie rozwalilem gębe.. Niepotrzebnie się wyglupiałem z kuzynem.. I musiałem jechać do szpitala to zszyc bo bym się wykrwawil .. a kuzynowi nic się nie stało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

tak szczerze to mam wy....e na ludzi chodź jak chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  🤯
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

a byłeś chociaż raz w klinice estetycznej co można z tym zrobić, jeśli to taki problem?

 

Do chirurga prędzej:-( Sam powiedział że wyglądam jak straszydło ale też to kosztuje 😞 mam też sine oczy, mógłbym grać w creepypastach 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, wg mnie masz większy problem psychiczny z tym niż faktyczny, niektórych ludzi spotykałam z tym takim czerwonym wylewem na twarzy, nie wiem, co to jest, taka choroba skóry, a się uśmiechali i normalnie żyli, choć wiadomo, nigdy nie wiadomo kto jak się czuje

kosztuje - no to musisz uzbierać/wygrać/ może ktoś Cię wspomoże

sińce - ja wiem, że to może niemęskie, ale użyj normalnie dobrego korektora, którego nie będzie widać (dobrego korektora nie widać), poszukaj np. na stronie wizaż, nikt nie musi wiedzieć, że to masz, ostatecznie nie propnuję Ci szminki czy tuszu do rzęs XD aktorzy faceci też muszą czegoś takiego używać

może w ogóle da się zakryć ta bliznę tak, kurka, no nie wiem, czy ona jest głęboka? ile ma cm?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby  🤯
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

dobra, wg mnie masz większy problem psychiczny z tym niż faktyczny, niektórych ludzi spotykałam z tym takim czerwonym wylewem na twarzy, nie wiem, co to jest, taka choroba skóry, a się uśmiechali i normalnie żyli, choć wiadomo, nigdy nie wiadomo kto jak się czuje

kosztuje - no to musisz uzbierać/wygrać/ może ktoś Cię wspomoże

sińce - ja wiem, że to może niemęskie, ale użyj normalnie dobrego korektora, którego nie będzie widać (dobrego korektora nie widać), poszukaj np. na stronie wizaż, nikt nie musi wiedzieć, że to masz, ostatecznie nie propnuję Ci szminki czy tuszu do rzęs XD aktorzy faceci też muszą czegoś takiego używać

może w ogóle da się zakryć ta bliznę tak, kurka, no nie wiem, czy ona jest głęboka? ile ma cm?

 

To blizna wyglądającą jak rana ... No głęboka , bo palec mogę włożyć 🤤 Koledzy z klasy mi dokuczaja i złośliwie mówią bym sobie zrobił drugie takie nacięcie jak ten koleś z creepypasty:-( Jak nie chciałem ściągnąć chusty to pani się darła kur.wa a ja miałem lzy w oczach 

A kasę wyłudzam od cioci bo wie co się stało jak kuzyn kazał mi bawić się w berka w ciasnym pokoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Toby 🤯 napisał:

To blizna wyglądającą jak rana ... No głęboka , bo palec mogę włożyć 🤤 Koledzy z klasy mi dokuczaja i złośliwie mówią bym sobie zrobił drugie takie nacięcie jak ten koleś z creepypasty:-( Jak nie chciałem ściągnąć chusty to pani się darła kur.wa a ja miałem lzy w oczach 

A kasę wyłudzam od cioci bo wie co się stało jak kuzyn kazał mi bawić się w berka w ciasnym pokoju 

aha, sorry, bo nie napisałeś, ile masz lat, nie wiem czemu pomyślałam, ze jesteś już studentem

kolegów olej

ale całego życia też w chuście nie przechodzisz 

kurcze, może jakąś zbiórkę zorganizuj, jak jesteś taki młody to chyba masz większe szanse, aczkolwiek dermatologiem nie jestem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  🤯
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

aha, sorry, bo nie napisałeś, ile masz lat, nie wiem czemu pomyślałam, ze jesteś już studentem

kolegów olej

ale całego życia też w chuście nie przechodzisz 

kurcze, może jakąś zbiórkę zorganizuj, jak jesteś taki młody to chyba masz większe szanse, aczkolwiek dermatologiem nie jestem 

 

16 ... nienawidzę siebie .. Jestem potworem  , wszyscy koledzy z klasy próbują mi to wmówić k.urwa jaki jestem paskudny przez to co się stało 

Mam włosy do brody i staram się unikać luster by się nie pogrążac w smutku i cierpieniu psychicznym a pieniadze zawsze można podje.bac cioci 

jak myślisz,  jak mocno jestem zaburzony ? Znasz ticci tobiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chciałem ściągnąć chusty to pani się darła kur.wa a ja miałem lzy w oczach   

x

wiesz co? jestem 12 lat po zakończeniu szkoły i z perspektywy czasu tak sobie myślę, że żałuję, że nie zmieniałam szkoły w niektórych sytuacjach. może gdybyś skupił się na wszystkim innym tylko nie na tej sprawie i na tych ludziach może byłoby Ci na razie łatwiej, o, albo może fajniej się ubierał czy zrobił sobie fajne mięśnie, nie wiem co tam facetowi poprawia samoocenę, a problem sam z blizną nie zakopywał, ale rozwiązał osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  🤯
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

Jak nie chciałem ściągnąć chusty to pani się darła kur.wa a ja miałem lzy w oczach   

x

wiesz co? jestem 12 lat po zakończeniu szkoły i z perspektywy czasu tak sobie myślę, że żałuję, że nie zmieniałam szkoły w niektórych sytuacjach. może gdybyś skupił się na wszystkim innym tylko nie na tej sprawie i na tych ludziach może byłoby Ci na razie łatwiej, o, albo może fajniej się ubierał czy zrobił sobie fajne mięśnie, nie wiem co tam facetowi poprawia samoocenę, a problem sam z blizną nie zakopywał, ale rozwiązał osobno

Jestem w połowie wyleczony z zaburzeń odżywiania więc jestem szczupły I powinienem taki zostać , nie tyć więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) ano widzisz, mówiłam, bardziej masz problem z psychiką niż z faktycznym wyglądem, z którym w przyszłości bliższej dalszej coś da się zrobić

co Ty na mój pomysł z dyskretnym korektorem? 

ludzie mają duże blizny po ospie, po trądziku, na pewno są jakieś tricki w internetach 

no i ja bym na Twoim miejscu poszła do psychologa, a nie na kafeterię, gdzie zaraz Cię też ktoś shejtuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  ☺
6 minut temu, brokentiger87 napisał:

😉 ano widzisz, mówiłam, bardziej masz problem z psychiką niż z faktycznym wyglądem, z którym w przyszłości bliższej dalszej coś da się zrobić

co Ty na mój pomysł z dyskretnym korektorem? 

ludzie mają duże blizny po ospie, po trądziku, na pewno są jakieś tricki w internetach 

no i ja bym na Twoim miejscu poszła do psychologa, a nie na kafeterię, gdzie zaraz Cię też ktoś shejtuje 

Próbowałem tym sposobem I było takie wgłębienie.. Musiałbym tam napchac waty I potem pomalować 😕 Jak myślisz co mi jest ? No jestem walniety 

Mam straszne tiki I częste napady szału- kiedyś nic nie jadłem I biłem się po głowie albo zakładałem worek na twarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Ticci Toby ☺ napisał:

Próbowałem tym sposobem I było takie wgłębienie.. Musiałbym tam napchac waty I potem pomalować 😕 Jak myślisz co mi jest ? No jestem walniety 

 

a byłeś u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  🤯
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

a byłeś u psychologa?

U psychiatry na nfz 😕 niepokojące mial wieści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby ☻💤
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

co tam?

Mam tiki 

Mojej babci śmierdzi z tylKa I ma prąd w zębach,  ktory jest różowy A ja wstrętny z ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby 🙊
11 godzin temu, brokentiger87 napisał:

a byłeś u psychologa?

Nie lubię siebie 

.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.09.2019 o 23:59, Gość Toby ☻💤 napisał:

Mam tiki 

Mojej babci śmierdzi z tylKa I ma prąd w zębach,  ktory jest różowy A ja wstrętny z ryja

wąchasz tyłek babci? 😄 faktycznie coś z tobą nie tak 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby ©©©
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

wąchasz tyłek babci? 😄 faktycznie coś z tobą nie tak 😄 

Wszyscy mowia na mnie Ticci Toby 

 

: ( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  🤯

Moja babcia nie myła się  od 3 tygodni I je czosnek 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci toby

Ciocia dała mi karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil xan

Moja babcia nie myła się  od 3 tygodni I je czosnek 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby  ☺

Śmierdzące skarpetki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticci Toby ☺

Czy jestem zdrowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Albo idź do psychiatry albo się zamknij w piwnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×