Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...ka//

zauroczona chamem

Polecane posty

Gość ...ka//
7 godzin temu, Gość facet napisał:

Do autorki: jesteś typową głupią polską pochwą z ciągotami do prostaczkó. Widocznie rodzice w genach przekazali Ci elementy patologiczne. Znajdziesz łobuza, dasz się zapładonić prostemu chamkowi, a później płacz ze faceci są źli.

Nie, to nie tak. To Ty jesteś głupia bo takie Twoje przeznaczenie.

Mam 35 lat, jestem facetem, mam intelignetną kobietę z którą planuję dziecko, pewnie też inteligentne. I tacy jak Ty - i Twój chłopak - są dla mnie szlamem prostackim, który tylko zaśmieca pulę genetyczną.

serio???  35-letni facet i siedzi na forum dla kobiet??

nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo to nie jest mój chłopak hahaha

PS. ta inteligentna kobieta z którą planujesz dziecko, to tak leży sama w nocy a ty się na forum udzielasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przerabialam to na sobie.. nie warto..był chamem i jest nadal i stara się czasem podbudowac swoje ego moim kosztem. Tyle ile razy ile mnie wysmial i upokorzyl nie jest warte tej fascynacji.Nie rób mojego błędu..bo ha się nim teraz jeszcze bardziej brzydze 

współczuje kochana :*

ładna buzia to nie wszystko, cham będzie chamem na wieki wieków amen , tak mi się przypomniało hehe

nie będzie randki żadnej, pracujemy razem i tyle,

planuje go dalej olewać, tak będzie najlepiej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
7 godzin temu, Gość marawstala napisał:

A weź... gdyby miała się z nim spotkać to już by się spotkała i o radę by nie pytała...

Nie obrażaj ludzi!

dziękuje kochana ;*

PS.nie odpisuj temu debi//lowi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
4 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Typowa kobieta. Olewa fajnego faceta, który jest nią zainteresowany, a leci na tego, który ma ją gdzieś.

Nic dziwnego, że potem jest tyle samotnych matek, które szukają "zaradnego i odpowiedzialnego faceta". Jak się myśli cipą, a nie mózgiem, to potem tak jest.

nie trafiłeś z diagnozą hahah

ten miły chłopak, ma dziewczynę, zresztą bardzo ładną, a mnie chyba lubi po prostu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
7 godzin temu, Gość facet napisał:

I tak się spotka, a on już tak poprowadzi temat, że wywali ją jak psa na ostro.

Kobiety atawistycznie mają wgenerowaną kopulację z chamami, obserwuję was już długo i to się potwierdza (mamy z dziewyczną z was niezłą bekę - was - czyli kobiet z pospólskimi naleciałościami).

jasnowidz jesteś??

spotkam się ma pewno w pracy, bo pracujemy razem

ale z ciebie ... hahah

tą dziewczyne masz, bo narysowałeś sobie??

PS.z każdym wpisem pogrążasz się coraz bardziej internetowy trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
30 minut temu, Bolek napisał:

Tak czy inaczej autorka jest mokra jak go widzi, może nie iść z nim na randkę a i tak prześpi się z nim przy pierwszej nadarzającej okazji.

kolejny jasnowidz

idż obstaw totolotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
5 godzin temu, Gość Malutka napisał:

O wlaaasnie tez tak myślę daltrgo autorki, pokaz ze nasz honor i nie jest w głupia gąską, olewaj go albo bądź opryskliwa, niemiła tak jak on wczesniej. Nie daj mu satysfakcji. 

dokładnie tak zrobię kochana ;*

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier
9 godzin temu, Gość facet napisał:

Do autorki: jesteś typową głupią polską pochwą z ciągotami do prostaczkó. Widocznie rodzice w genach przekazali Ci elementy patologiczne. Znajdziesz łobuza, dasz się zapładonić prostemu chamkowi, a później płacz ze faceci są źli.

Nie, to nie tak. To Ty jesteś głupia bo takie Twoje przeznaczenie.

Mam 35 lat, jestem facetem, mam intelignetną kobietę z którą planuję dziecko, pewnie też inteligentne. I tacy jak Ty - i Twój chłopak - są dla mnie szlamem prostackim, który tylko zaśmieca pulę genetyczną.

No ... Właśnie pokazałeś Pan klasę i poziom , minus zero. Ona grzecznie pyta co ma zrobić i jak się zachować, a Ty na nią naskakujesz i jesteś wulgarny. Niczym się nie różnisz od tego"  jej kolegi " który stara się zwrócić na siebie swoją uwagę, w prostacki sposób..Na przyszłość proszę się zastanowić co i do kogo i jakimi słowy ...jest dużo do zrobienia. Panie inteligencie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma
11 godzin temu, Gość ...ka// napisał:

Może ktoś mi doradzi. Nie wiem czy dać szane takiemu chłopakowi. Zacznę od tego ,ze miesiąc temu poszłam do pracy,nie znałam miasta ludzi. Byłam mega zestresowana i pierwszego dnia wpadłam na tego kolesia i jego kumpla. Wpadłam dosłownie, Zderzyliśmy się we drzwiach. Przez moją głupotę,bo byłam mega zestresowana, ale on ten koleś zachował się jak cham wyśmiał mnie przy tym koledze. Od pierwszego dnia się przyczepił do mnie. Była akcja,że wszyscy tam się znają ja doszłam nowa i ten typ mnie non stop wyśmiewał. Jego kolega był miły, żartował ze mną ,pocieszał a tamten robił mi jazdy,Myślałam ,że odejde z pracy, ale zacisnęłam zęby i olałam chama. Unikałam go udawałam,ze nie słyszę itp. I potem się stało coś dziwnego, bo przez ten miesiąc bardzo się jakoś polubiłam z jego kolegą i nie wiem może mu coś powiedział o mnie miłego,ale ten cham się zmienił bardzo co do mnie. Zaczął być mega miły. Nawet jak coś mi docinał,to mówił,ze to żarty.W końcu zaczął mnie pdrywać. Spotkam się z nim w poniedziałek w pracy, ale się zastanawiam ciągle, czy dać mu szansę,Czy olać go.On mi się bardzo podoba z wyglądu ,ale tym dziwnym zachowaniem swoim na początku bardzo mnie zraził.  Chyba jestem jakaś dziwna, ale poczułam do niego jakąś chemię od pierwszego dnia. Ciągle myśle jaki jest w łóżku. Chyba jestem jakaś nienormalna,bo on mi się śni nawet w nocy.to są bardzo erotyczne sny z nim, Miał ktoś tak??? Dać mu szanse??

Niewiem czy dać mu szanse. Może On być tak niedojrzałym dupkiem że cię podrywa dla żartu. Żeby potem cię ośmieszyć albo rzeczywiście się zmienił. Nieznam go więc go ani nie "wyczuje" a z Twojego opisu też tak jak ty nie umiem stwierdzić. Może chce cię tylko przelecieć? Więc uważaj bo razem pracujecie i potem może być niezaciekawie. A te Twoje sny i wogóle to normalna sprawa. Podoba Ci się on i tyle. Tylko nie pomyl pociągu fizycznego z czymś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeśli nie czytalEs tematu to na jakiej podstawie stawiasz mi tak zacna diagnozę? Skończ już smerfeczi bo to żałosne niemodne i do dúpy nie podobne od dawna. Narka.

Kurna i ty powiesz że jesteś normalna Wieczorna? Do każdego gościa zwracasz się jak do którejś z lasek za którymi biegasz. Jak nie Broken czy ta Ela Kalina to znowu Nimfa. I tak w koło Macieju. Weź się człowieku stuknij w pustaka mózgowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
5 godzin temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

No ... Właśnie pokazałeś Pan klasę i poziom , minus zero. Ona grzecznie pyta co ma zrobić i jak się zachować, a Ty na nią naskakujesz i jesteś wulgarny. Niczym się nie różnisz od tego"  jej kolegi " który stara się zwrócić na siebie swoją uwagę, w prostacki sposób..Na przyszłość proszę się zastanowić co i do kogo i jakimi słowy ...jest dużo do zrobienia. Panie inteligencie. 

dziękuję kochana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
5 godzin temu, Gość Emma napisał:

Niewiem czy dać mu szanse. Może On być tak niedojrzałym dupkiem że cię podrywa dla żartu. Żeby potem cię ośmieszyć albo rzeczywiście się zmienił. Nieznam go więc go ani nie "wyczuje" a z Twojego opisu też tak jak ty nie umiem stwierdzić. Może chce cię tylko przelecieć? Więc uważaj bo razem pracujecie i potem może być niezaciekawie. A te Twoje sny i wogóle to normalna sprawa. Podoba Ci się on i tyle. Tylko nie pomyl pociągu fizycznego z czymś więcej.

fajnie,że tak myślisz, bo na prawdę się bałam,że jestem stuknięta jakaś hehe

spróbuje jakoś go wyczuć , widzę go codziennie w pracy, ale myśle,że mam dobrą intuicję i ta ta zmiana,to chyba chwilowa tylko, może zakład jakiś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończ kobieto. Naprawdę aż tak zaburzona jesteś że w chamstwo faceta doszukujesz się ukrytych znaczeń i podrywu? Proszę Cię. Nie rozumiem kobiet naprawdę. Później pretensje do świata że trafiła na chúja...porażka. zero szacunku do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem,że to ty
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Skończ kobieto. Naprawdę aż tak zaburzona jesteś że w chamstwo faceta doszukujesz się ukrytych znaczeń i podrywu? Proszę Cię. Nie rozumiem kobiet naprawdę. Później pretensje do świata że trafiła na chúja...porażka. zero szacunku do siebie. 

Weź się człowieku stuknij w pustaka mózgowego. Wiem Wieczorna,że to ty

zazdrośnica,ty dymasz tylko pluszowego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka//
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Skończ kobieto. Naprawdę aż tak zaburzona jesteś że w chamstwo faceta doszukujesz się ukrytych znaczeń i podrywu? Proszę Cię. Nie rozumiem kobiet naprawdę. Później pretensje do świata że trafiła na chúja...porażka. zero szacunku do siebie. 

nie wiem po co wchodzisz na mój temat,żeby poobrażać mnie??

jak już się udzielasz to czytaj ze zrozumieniem. Wyrażnie napisałam,że się zmienił, zrobił się miły, chciał nr tel, (którego nie dostał) proponował podwiezienie samochodem a za chamskie żarty, zaczął przepraszać... jak to nie jest podryw ,to co według Ciebie??

chętnie posłucham konstruktywnej opinii i bez wulgaryzmów poproszę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma
7 godzin temu, Gość ...ka// napisał:

fajnie,że tak myślisz, bo na prawdę się bałam,że jestem stuknięta jakaś hehe

spróbuje jakoś go wyczuć , widzę go codziennie w pracy, ale myśle,że mam dobrą intuicję i ta ta zmiana,to chyba chwilowa tylko, może zakład jakiś..

To najgorsza opcja z tym zakładem ale wysoce prawdopodobna niestety. Nie którzy nie dorastają poprostu. Myśle żebyś właśnie zaufała sobie i posłuchała intuicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość ...ka// napisał:

nie wiem po co wchodzisz na mój temat,żeby poobrażać mnie??

jak już się udzielasz to czytaj ze zrozumieniem. Wyrażnie napisałam,że się zmienił, zrobił się miły, chciał nr tel, (którego nie dostał) proponował podwiezienie samochodem a za chamskie żarty, zaczął przepraszać... jak to nie jest podryw ,to co według Ciebie??

chętnie posłucham konstruktywnej opinii i bez wulgaryzmów poproszę.

 

Na konstruktywną opinię od Wieczornej lepiej niestety nie licz. Wulgaryzmy i pochopna ocena to maksimum jej możliwości niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość ...ka// napisał:

nie wiem po co wchodzisz na mój temat,żeby poobrażać mnie??

jak już się udzielasz to czytaj ze zrozumieniem. Wyrażnie napisałam,że się zmienił, zrobił się miły, chciał nr tel, (którego nie dostał) proponował podwiezienie samochodem a za chamskie żarty, zaczął przepraszać... jak to nie jest podryw ,to co według Ciebie??

chętnie posłucham konstruktywnej opinii i bez wulgaryzmów poproszę.

 

Wy kobiety macie to do siebie że widzicie tylko to co chcecie i co wam pasuje to waszego scenariusza zwiazanego z waszym facetem. Z pewnością cham zmienił się specjalnie dla ciebie w księcia. Oj naiwne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×