Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiem wam

Nigdy nie bylam zazdrosna o urode innej kobiety.

Polecane posty

Gość powiem wam

Fajnie,nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiści, że fajnie. Ja mam jeszcze wyższe stadium tego dziwnego czegoś: uwielbiam piękne kobiety. Nie mam skłonności les, ale piękną kobieta, do tego świetnie ubrana z nieprzesadnym makijażem zawsze wzbudza mój zachwyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam

Ale zazdrosne babole i tak tego nie zrozumieja,bo to je przerasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam
5 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiści, że fajnie. Ja mam jeszcze wyższe stadium tego dziwnego czegoś: uwielbiam piękne kobiety. Nie mam skłonności les, ale piękną kobieta, do tego świetnie ubrana z nieprzesadnym makijażem zawsze wzbudza mój zachwyt :)

Tez lubie patrzec na ladne i zgrabne dziewczyny.Ciesze sie,ze sa jednak jeszcze jakies normalne osoby na tym forum,bo wiekszosc to zawistne frustratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też nigdy nie byłam zazdrosna, dlatego, że się sobie podobam. Nie chciałabym wyglądać inaczej. Dobrze też czuję się jako kobieta mimo, że mam większy szacunek do mężczyzn. Niestety o kobietach nie mogę powiedzieć wiele dobrego z powodu permanentnego dokuczania i plotkowania na mój temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMX

Ja podobnie. Wyglądam wystarczająco dobrze, żeby nie mieć kompleksów, ale nie na tyle wspaniale, żeby uroda mnie definiowała i onieśmielała ludzi. Czyli najlepsza sytuacja. Ale trzeba pamiętać, że jak komuś natura nie dała urody, to ta osoba ma dużo trudniej z samoakceptacją i porównywaniem się do innych. Musi przejść trudniejszą drogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość powiem wam napisał:
46 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Oczywiści, że fajnie. Ja mam jeszcze wyższe stadium tego dziwnego czegoś: uwielbiam piękne kobiety. Nie mam skłonności les, ale piękną kobieta, do tego świetnie ubrana z nieprzesadnym makijażem zawsze wzbudza mój zachwyt 🙂

Tez lubie patrzec na ladne i zgrabne dziewczyny.Ciesze sie,ze sa jednak jeszcze jakies normalne osoby na tym forum,bo wiekszosc to zawistne frustratki 🙂

A ta gdzie nie wlezie, to sama sobie odpisuje. Chora baba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ta gdzie nie wlezie, to sama sobie odpisuje. Chora baba... 

Lena przyszła się tu dowartosciowac, że jest jednak normalną? A inne to be? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VhjjVhjjgghj

Raczej dziwne. Ja byłam zazdrosna odkąd pamiętam od przedszkola. Zawsze chciałam być inna. Nienawidziłam swojego wyglądu i każda inna kobieta wydawała mi się ładniejsza.

Nie wyobrażam sobie jak to jest nie być zazdrosna o wygląd innych kobiet.

      Jakie to uczucie? Jak to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss świata

Po co i o co być zazdrosna skoro sama jesteś piękna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×