Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ulubione zajęcie Boga to przechodzenie samego siebie w zadawaniu cierpień dobrym ludziom.

Polecane posty

Gość Gość

Bóg uwielbia pastwić się nad dobrymi ludzmi, pilnować, żeby nie mieli ani chwili ulgi i spokoju w życiu. Za to złym zawsze wszystko się udaje. I wcale po śmierci nie będą mieli lepiej i żadnego raju. Tak sobie tylko wmawiają, żeby lepiej się poczuć. Po śmierci  tych dobrych czekają kolejne cierpienia. Ja marzę o tym, żeby po śmierci była nicość i pustka, ale tak nie będzie. Bog przygotował już kolejne atrakcje w postaci bolesnych chorób i ciężkiej upadającej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O nie, tylko nie ten ...a Akimuszki. Zaspamuje mi zaraz cały temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O nie, tylko nie ten ...a Akimuszki. Zaspamuje mi zaraz cały temat. 

ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Max Trzepiekoński napisał:

SMAKOSZ CHUUJU NIE MA ŻADNEGO JEEBANEGO BOGA A TY CIERPISZ PRZEZ SWOJĄ GLUPOTE I NIERÓBSTWO

no i tu cie przemuś rozczaruje bo to nie mój temat... a Autor tego tematu jest w strasznym błędzie i bardziej ufa szatanowi niż Bogu, dlatego ma taką wizje Boga, wmówioną i przekłamaną przez szatana, widocznie Autor nigdy nie doświadczył Bożej miłości że tak mówi, Autorze otwórz się na Pana Boga, zaufaj mu w 100%, zacznij czytać Pismo Święte a zobaczysz że poczujesz pokój i spokój wewnętrzny, poczujesz się dzieckiem Bożym i doświadczysz miłości Bożej, bo niestety na chwile obecną bardziej ufasz szatanowi i jego kłamstwom na temat Pana Boga... a pamiętaj że dwóm panom nie można służyć, albo trzymasz z szatanem albo z Panem Bogiem, zdecyduj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×