Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mxkiijn

Problem z 3 latkiem- brzydkie słowa.

Polecane posty

Gość Mxkiijn

Cześć mamusie. Mam problem. Duży problem z synkiem. Ma 3 lata.  Mianowicie chodzi o to, że mój syn, ciągle używa brzydkich słów. Źle się zachowuje, jest niegrzeczny...U nas w domu ( ja i mąż) nie przeklinamy, jedyne brzydkie słowo z naszych ust, to " cholera", ale tego akurat syn nie powtarza. Natomiast często kiedy się zdenerwuje używa sformułowań " Ty dupo" , "idź sobie dupo", " zaraz się zabiję", " zaraz utnę Ci nogę ( rękę, głowę)", " jesteś brzydka", " ciągle pierdzisz i pierdzisz", " jesteś zapierdziana" . Wiem- czytając to, można się nawet z tego uśmiać, ale mi już nie jest do śmiechu, kiedy mój syn, przechodząc zły w tłumie ludzi, np. w supermarkecie, bo nie dostał jakiejś zabawki( tłumaczone, że nie mamy pieniążków i kupimy wtedy kiedy będą pieniążki) krzyczy na cały sklep- " zaraz Cię zabiję Ty dupo"...Nie mam już siły. Nie pomagają żadne kary, nie odzywanie się do niego przez pewien czas, krzyczenie, że tak nie można,  tłumaczenia spokojne, że tak nie wolno, że jest mi przykro i że nie podoba mi się to w jaki sposób do nas mówi...nic a nic nie pomaga. Dlatego piszę do was. Może miałyście taką sytuację i poradziliście sobie z tym jakoś? No i przede wszystkim- jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie reagujcie. Nic a nic. Rzuci taki tekst a Wy nic. Jakby tego nie powiedział. Teraz widzi, że działa i irytuje więc robi to dalej. Rozumiem, że w domu będzie łatwiej niż wśród ludzi. Na razie ograniczylabym zabieranie go np do sklepu do minimum. 

P. S. I masz rację. Popłakałam się że śmiechu jak to czytałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

dokladnie, nie reagowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

weź poczytaj o takiej przypadłości: Zespół Tourette'a. Z grubsza to przymus przeklinania, mały jest, więc słowa dobiera takie jakie akurat zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w zasadzie bardziej szukaj hasło: koprolalia, to jeden z objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

weź poczytaj o takiej przypadłości: Zespół Tourette'a. Z grubsza to przymus przeklinania, mały jest, więc słowa dobiera takie jakie akurat zna. 

o, to też możliwe ale życzę żeby nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
20 minut temu, Gość gość napisał:

weź poczytaj o takiej przypadłości: Zespół Tourette'a. Z grubsza to przymus przeklinania, mały jest, więc słowa dobiera takie jakie akurat zna. 

Weź sie puknij kobieto w glowe i glupot nie wciskaj komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry

W pysk strzała i zobaczysz że nast dnia zapamięta jak się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×