Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GośćAnia

CHRISTIAN LAURENT krem 35+ kto stosował?

Polecane posty

Dzisiaj dostałam prezent, krem "PODOBNO" bardzo dobry ?? Christian  Laurent. Czy któraś Pani stosowała?? Proszę o opinię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To firma Eveline, tylko pod inną nazwą.

Patrząc po składzie nic specjalnego, bo jakiekolwiek działające składniki (peptydy, ceramidy, izoflawony sojowe...) są tam w ilościach śladowych. Za to konserwanty chyba dali wszystkie istniejące na rynku... 😕

Cudów po nim nie będzie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość gość napisał:

To firma Eveline, tylko pod inną nazwą.

Patrząc po składzie nic specjalnego, bo jakiekolwiek działające składniki (peptydy, ceramidy, izoflawony sojowe...) są tam w ilościach śladowych. Za to konserwanty chyba dali wszystkie istniejące na rynku... 😕

Cudów po nim nie będzie 😉

 

Dziękuję za wiadomość, widzę że się Pani zna. Jaki Pani proponuje? Cera sucha, z przdbarwieniami i coś pod oczy.... ciemna oprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky67
Dnia 22.09.2019 o 00:47, Gość gość napisał:

To firma Eveline, tylko pod inną nazwą.

Patrząc po składzie nic specjalnego, bo jakiekolwiek działające składniki (peptydy, ceramidy, izoflawony sojowe...) są tam w ilościach śladowych. Za to konserwanty chyba dali wszystkie istniejące na rynku... 😕

Cudów po nim nie będzie 😉

 

Od tego producenta mam krem pod oczy i jestem meeega zadowolona. Upolowałam na promce, a działanie jest dość intensywne. Skóra zrobiła mi się taka nawilżona,mięciutka i wygląda tak świeżo nawet po zarwanej nocce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva
Dnia 22.09.2019 o 08:51, GośćAnia napisał:

Dziękuję za wiadomość, widzę że się Pani zna. Jaki Pani proponuje? Cera sucha, z przdbarwieniami i coś pod oczy.... ciemna oprawa. 

Zagladnij na   Kacper beauty blog   na You Tube. On sie zna na kosmetykach. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Eva napisał:

Zagladnij na   Kacper beauty blog   na You Tube. On sie zna na kosmetykach. Pozdrawiam 🙂

Dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×