Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RZYGAMnaNIE

Nie cierię kobiet, nienawidzę ich... za te wszystkie krzywdy

Polecane posty

Gość RZYGAMnaNIE

nienawidze was.., nie cierpie po prostu, rzygam, chcialbym aby kazda kobieta zalozmy do 40 roku zycia, cierpiala tak mocno jak ja.. nienawidze was ku.rwy.. za to wszystko co mi zrobiliscie i zrujnowalyscie mi zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sam sobie zruinowałeś wszystkie związki, deb.ilu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
56 minut temu, Gość RZYGAMnaNIE napisał:

nienawidze was.., nie cierpie po prostu, rzygam, chcialbym aby kazda kobieta zalozmy do 40 roku zycia, cierpiala tak mocno jak ja.. nienawidze was ku.rwy.. za to wszystko co mi zrobiliscie i zrujnowalyscie mi zycie

Wez sie czlowiku ogarnij, co Ci takiego strasznego kobiety zrobily? Ja powinnam nienawidzic mezczyzn, bo moje zycie przez nich jest koszmarem. W domu mialam strasznie, nigdy nie czulam sie bezpiecznie przez mojego ojca, myslalam, ze jak dorosne to bede miala lepiej ale sie przeliczylam odkad zaczelam dorstac to doswiadczam przemocy seksualnej, gwalty, proby gwaltu tego sie nawet zliczyc nie da takze powiedz mi jak ja mam sie czuc?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja

A ja nienawidzę wszystkich ludzi. Izoluję się coraz bardziej. Mam pracę i tam trzymam dla wszystkich uśmiech- już niestety sztuczny. Każdy wylewa na mnie wiadro pomyj, bo robota jest frystrująca I muszą się wyżyć na młodej pracownicy. Ale to jest tak ,że w moim zyciu ciągle natrafiłam na osoby zawistne i bardzo złośliwe. Ja wiem,że człowiek dostaje czasem to co sam daje. Tylko  mam wrażenie, że na serio nie zasłużyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
17 minut temu, Gość Dragoniasty napisał:

Wszystkie kafeterianki mają zamiar się wpisać i mieć do mnie pretensje? ;D

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Sam sobie zruinowałeś wszystkie związki, deb.ilu. 

Sam zrujnowałeś .Mogłeś być szczęśliwy, ale Ty doceniasz coś dopiero gdy tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość ona napisał:

Wez sie czlowiku ogarnij, co Ci takiego strasznego kobiety zrobily? Ja powinnam nienawidzic mezczyzn, bo moje zycie przez nich jest koszmarem. W domu mialam strasznie, nigdy nie czulam sie bezpiecznie przez mojego ojca, myslalam, ze jak dorosne to bede miala lepiej ale sie przeliczylam odkad zaczelam dorstac to doswiadczam przemocy seksualnej, gwalty, proby gwaltu tego sie nawet zliczyc nie da takze powiedz mi jak ja mam sie czuc?

 

Po co piszesz do tego męskiego ścierwa?  Niech zdycha w tej swojej nienawisci do kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość A ja napisał:

A ja nienawidzę wszystkich ludzi. Izoluję się coraz bardziej. Mam pracę i tam trzymam dla wszystkich uśmiech- już niestety sztuczny. Każdy wylewa na mnie wiadro pomyj, bo robota jest frystrująca I muszą się wyżyć na młodej pracownicy. Ale to jest tak ,że w moim zyciu ciągle natrafiłam na osoby zawistne i bardzo złośliwe. Ja wiem,że człowiek dostaje czasem to co sam daje. Tylko  mam wrażenie, że na serio nie zasłużyłam. 

To jest twoja karma z poprzedniego zycia.  Jak sama widzisz,  przyciagasz do siebie tylko takich ludzi,  ktorzy cie krzywdza.  Nalozylas  (teraz w tym zyciu nie pamietajac tego ) na siebie "kare " męczennicy,  ktòra inni mają pomiatać.

Akcja -reakcja. Co zasiejesz to zbierzesz. Najprawdopodobniej twoja kara w tym zyciu jeszxze nie dobiegla konca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Postępujesz nie fair, łamiesz wszystkie zasady pozytywnych relacji i zwykłego ludzkieg współistnienia, więc dostajesz to na co zasłużyłeś. Nawet jeśli nie od danej kobiety, to od losu. Twoja mściwość i znęcanie się nad tymi które cię odrzuciły, też wraca do ciebie w postaci różnych nieprzyjemnych zdarzeń.  Jesteś już stary, a ciągle nie możesz zrozumieć takiej prostej prawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ickp

ustosunkowujac sie do tematu wierze jak bardzo można czuc sie pogrążonym bo np. kobieta ze związku zostawia dla bardziej majętnego, kobieta z sądu odbiera dziecko i zasądza alimenty i już na tym etapie depresja, a to dopiero początek, bo w relacjach kobieco męskich kobieta postrzega jako faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość A ja napisał:

A ja nienawidzę wszystkich ludzi. Izoluję się coraz bardziej. Mam pracę i tam trzymam dla wszystkich uśmiech- już niestety sztuczny. Każdy wylewa na mnie wiadro pomyj, bo robota jest frystrująca I muszą się wyżyć na młodej pracownicy. Ale to jest tak ,że w moim zyciu ciągle natrafiłam na osoby zawistne i bardzo złośliwe. Ja wiem,że człowiek dostaje czasem to co sam daje. Tylko  mam wrażenie, że na serio nie zasłużyłam. 

Mam to samo.Ludzie to frustraci nie przejmuj sie noe twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jegdvs

Nienawidze kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po co piszesz do tego męskiego ścierwa?  Niech zdycha w tej swojej nienawisci do kobiet. 

Jak czytam cos takiego "za te wszystkie krzywdy" to juz sobie wyobrazam, ze pewnie koles sie zakochal a laska go nie chciala czy jakas inna bzdura w tym tylu i nie moge tego zniesc. Wiekszosc ludzie tak naprawde nie ma pojecia co to znaczy byc skrzywdzonym i jakich strasznych rzeczy  mozna w zyciu doswiadczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość ona napisał:

Jak czytam cos takiego "za te wszystkie krzywdy" to juz sobie wyobrazam, ze pewnie koles sie zakochal a laska go nie chciala czy jakas inna bzdura w tym tylu i nie moge tego zniesc. Wiekszosc ludzie tak naprawde nie ma pojecia co to znaczy byc skrzywdzonym i jakich strasznych rzeczy  mozna w zyciu doswiadczyc.

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość RZYGAMnaNIE napisał:

nienawidze was.., nie cierpie po prostu, rzygam, chcialbym aby kazda kobieta zalozmy do 40 roku zycia, cierpiala tak mocno jak ja.. nienawidze was ku.rwy.. za to wszystko co mi zrobiliscie i zrujnowalyscie mi zycie

Ale co te kobiety ci zrobiły ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość ona napisał:

Jak czytam cos takiego "za te wszystkie krzywdy" to juz sobie wyobrazam, ze pewnie koles sie zakochal a laska go nie chciala czy jakas inna bzdura w tym tylu i nie moge tego zniesc. Wiekszosc ludzie tak naprawde nie ma pojecia co to znaczy byc skrzywdzonym i jakich strasznych rzeczy  mozna w zyciu doswiadczyc.

Dokładnie. I też jak dziewczyna wyżej od lat izoluje się. Pozrywalam wszelkie kontakty i jest mi dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie. I też jak dziewczyna wyżej od lat izoluje się. Pozrywalam wszelkie kontakty i jest mi dobrze. 

Ale czemu sie izolowac? Ludzie potrafia byc potworami i taka jest prawda ale nie wszycy sa zli. Moim zdaniem warto otaczac sie wartosciowymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehehe

Hahahahahahahahah normalnie śmiać mi się chce, ale ja wszystkich nienawidzę, a jednocześnie mam w dupie, ale z drugiej str nie, więc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎22‎.‎09‎.‎2019 o 11:11, Gość gość napisał:

Sam sobie zruinowałeś wszystkie związki, deb.ilu. 

Zrujnował z ukochaną związek bo nie umiał odciąć się od ex narzeczonej i sypiał z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Zrujnował z ukochaną związek bo nie umiał odciąć się od ex narzeczonej i sypiał z nią.

jak wy wszyscy tu o wszystkich wiecie i robicie każdemu za materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×