Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Skołowany

Co zrobić, kobieta w związku oczekuje że będę ja podrywał

Polecane posty

Gość zdecydowanie
17 minut temu, Gość Skołowany napisał:

Nie mamy okazji do poznania się bliżej, tak już zostanie.

to i nie ma problemu wiec po co raban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze - przestańcie wmawiać chłopakowi, że coś mu się wydaje, bo on wie chyba najlepiej jak jest i widzi. Po drugie - nie brak kobiet, które nie czują się dobrze w swoim związku i podoba im się ktoś inny. Ale wtedy muszą same podjąć działanie - zerwać z dotychczasowym facetem i zabiegać o tego, który jej się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze - przestańcie wmawiać chłopakowi, że coś mu się wydaje, bo on wie chyba najlepiej jak jest i widzi. Po drugie - nie brak kobiet, które nie czują się dobrze w swoim związku i podoba im się ktoś inny. Ale wtedy muszą same podjąć działanie - zerwać z dotychczasowym facetem i zabiegać o tego, który jej się podoba. 

Jak tego nie zrobi to pewnie nie zależy jej na tyle mocno i coś czuje do swojego mena. Wtedy to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoza...ia

Ile ma lat? Młoda siksa czy starszy milfik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
20 minut temu, Gość niedoza...ia napisał:

Ile ma lat? Młoda siksa czy starszy milfik? 

31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podasz wkoncu jakiś przykład, co takiego robi, po czym.wnioskujesz ze jest Toba zauroczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany

Serce mi bije do niej szybciej, tylko co z tego. Udaję że nie robi na mnie wrażenie - pewnie nieudolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Podasz wkoncu jakiś przykład, co takiego robi, po czym.wnioskujesz ze jest Toba zauroczona?

Ale wytłumacz mi po co? Dobrze wiem jak jest i nie potrzebuje opinii na ten temat, tylko ma inny w nagłówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki
5 godzin temu, Gość Skołowany napisał:

Ale wytłumacz mi po co? Dobrze wiem jak jest i nie potrzebuje opinii na ten temat, tylko ma inny w nagłówku.

Myślisz tylko o sobie. A nie pomyślałeś, że babki, które to czytają mogą mieć podobne sytuacje i chciałyby wiedzieć jak to odbiera facet? I co na niego działa? Nie jesteś sam na tym forum, hello!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od eLki

Poza tym jakbyś opisał konkretnie, to obraz sytuacji byłby jaśniejszy i wówczas można coś konkretnie doradzić... Faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie możesz z nią porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiech na sali

Po co podbijacie temat jakiegoś prostaka z IQ zdechlej ameby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Śmiech na sali napisał:

Po co podbijacie temat jakiegoś prostaka z IQ zdechlej ameby? 

co cie to obchodzi trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
1 godzinę temu, Gość Śmiech na sali napisał:

Po co podbijacie temat jakiegoś prostaka z IQ zdechlej ameby? 

Ty też inteligencją nie grzeszysz. Nie interesuje Cię temat, to nie czytaj, spędź miło czas i zajmij się sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka
20 godzin temu, Gość Skołowany napisał:

Jest mną zauroczona

Po czym tak twierdzisz. Po żartach,pogodnym usposobieniu? A może Ty tego tak pragniesz ,że wmawiasz sobie, że to ona jest inicjatorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
7 minut temu, Gość gosciówka napisał:

Po czym tak twierdzisz. Po żartach,pogodnym usposobieniu? A może Ty tego tak pragniesz ,że wmawiasz sobie, że to ona jest inicjatorką.

To co opisujesz to przyjazne gesty. Widać gdy ktoś Ci się podoba, to całe spektrum zachowań i reakcji, poczawszy od nachalnego wpatrywania się w osobnika, po stres spowodowany przyżywaniem silnych emocji. I choćby się nawet chciało to ukryć to niemożliwe.. a napięcie sięga zenitu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka
6 minut temu, Gość Skołowany napisał:

To co opisujesz to przyjazne gesty. Widać gdy ktoś Ci się podoba, to całe spektrum zachowań i reakcji, poczawszy od nachalnego wpatrywania się w osobnika, po stres spowodowany przyżywaniem silnych emocji. I choćby się nawet chciało to ukryć to niemożliwe.. a napięcie sięga zenitu. 

Czy ta kobieta nachodzi Cię , celowo inicjuje jakieś przypadkowe spotkanie czy dzwoni czy pisze SMSy , ze piszesz ze ta kobitka nie daje Ci spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka
2 minuty temu, Gość Babeczka napisał:

Czy ta kobieta nachodzi Cię , celowo inicjuje jakieś przypadkowe spotkanie czy dzwoni czy pisze SMSy , ze piszesz ze ta kobitka nie daje Ci spokoju?

Może ona po prostu Cię lubi i dlatego jest miła , uśmiecha się patrzy prowadzi rozmowę. To nie koniecznie musi oznaczać ze targnie Twojego podrywu. Może kocha swojego chłopaka czy męża a Ciebie poprostu lubi , lubi z Tobą rozmawiać i przebywać i tylko tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
1 minutę temu, Gość Babeczka napisał:

Może ona po prostu Cię lubi i dlatego jest miła , uśmiecha się patrzy prowadzi rozmowę. To nie koniecznie musi oznaczać ze targnie Twojego podrywu. Może kocha swojego chłopaka czy męża a Ciebie poprostu lubi , lubi z Tobą rozmawiać i przebywać i tylko tyle 

Intuicja mi podpowiada, że coś nas łączy, od pierwszego momentu, na pewno jest to pożadanie, dla mnie nawet więcej. Chodzi o to, że za dużo nie rozmawiamy, nie wiem czy kocha. Tak jak piszę wszystko to teorie, nie rozmawialiśmy o tym czy jest coś między nami. W tej sytuacji ta rozmowa nie jest możliwa do zrealizowania, raczej nie mogę liczyć na szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka
28 minut temu, Gość Skołowany napisał:

To co opisujesz to przyjazne gesty. Widać gdy ktoś Ci się podoba, to całe spektrum zachowań i reakcji, poczawszy od nachalnego wpatrywania się w osobnika, po stres spowodowany przyżywaniem silnych emocji. I choćby się nawet chciało to ukryć to niemożliwe.. a napięcie sięga zenitu. 

Hmmm .Powiem ci, że nie zawsze widać. Ludzie się umiejętnie maskują, wszystko jest kwestią charakteru , osobowości. Ja osobiście mam problem z rozgryzieniem komu się podobam a kto mnie zwyczajnie lubi. Mam kolegę ,który twierdzi, że inny się we mnie skrycie podko...e. Ja osobiście tego nie zauważyłam wręcz czasami myślę, że darzy mnie antypatia bo mi ciśnie konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen
20 godzin temu, Gość Skołowany napisał:

Jak tego nie zrobi to pewnie nie zależy jej na tyle mocno i coś czuje do swojego mena. Wtedy to nie ma sensu.

A skąd wiesz, że ona jest w związku? 

 Widziałeś ich kiedykolwiek razem?

To, że ktoś tam coś powiedział,  to wcale nie musi być prawdą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Skołowany napisał:

Dla mnie to chore. Szalenie mi się podoba ale nie jestem frajerem bez zasad. To chyba kobieta powinna odejść od swojego faceta jeśli czegoś chce. Jestem jakiś nienornalny? Ona się dziwnie zachowuje 

Kobiety takie już są. Próżne i narcystyczne. Chcą być zdobywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen
42 minuty temu, Gość Skołowany napisał:

Intuicja mi podpowiada, że coś nas łączy, od pierwszego momentu, na pewno jest to pożadanie, dla mnie nawet więcej. Chodzi o to, że za dużo nie rozmawiamy, nie wiem czy kocha. Tak jak piszę wszystko to teorie, nie rozmawialiśmy o tym czy jest coś między nami. W tej sytuacji ta rozmowa nie jest możliwa do zrealizowania, raczej nie mogę liczyć na szczerość.

Nigdy nie rozmawialiście o uczuciach. Najprawdopodobniej ona nawet nie wie, że coś do niej czujesz, bo jesteś zdystanowany.  A Ty oczekujesz, że zostawi tamtego, dla jednej wielkiej niewiadomej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda
21 godzin temu, Gość Skołowany napisał:

Nie mamy okazji do poznania się bliżej, tak już zostanie.

Wolisz być SAM, niż zawalczyć o nią???

Wydaje mi się, że ona dała Ci wyraźne znaki, że jest Tobą zainteresowana i czeka na Twój ruch. 

I boi się odejść od tamtego faceta, bo z twojej strony spotyka się jedynie z obojętnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Matylda napisał:

Wolisz być SAM, niż zawalczyć o nią???

Wydaje mi się, że ona dała Ci wyraźne znaki, że jest Tobą zainteresowana i czeka na Twój ruch. 

I boi się odejść od tamtego faceta, bo z twojej strony spotyka się jedynie z obojętnością...

Autor ma racje. Lepiej trzymac na dystans. Mam podobna sytuacje. Ona jest mezatka. Ja kogos mam. Ale oprocz calej tej magii pt. porzadanie plus jakies uczucia trzeba tez miec rozum. Mi zalezy na mojej partnerce wiec nie zrobie nic nawet gdyby ona, ta znajoma, zrobila cos ku nam. Autor rozumiem ze jest sam. Doradzalbym mu zeby sobie kogos poszukal. A ta sprawe poprostu zostawil. Jezeli ona oczekuje ze on bedzie ja podrywal to slaba jest z niej istotka Bo Sama ma nieuporzadkowane zycie. A moze szuka jakiegos flirtu by sie dowartosciowac. Kobiety tak czesto robia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka
1 godzinę temu, Gość Skołowany napisał:

Intuicja mi podpowiada, że coś nas łączy, od pierwszego momentu, na pewno jest to pożadanie, dla mnie nawet więcej. Chodzi o to, że za dużo nie rozmawiamy, nie wiem czy kocha. Tak jak piszę wszystko to teorie, nie rozmawialiśmy o tym czy jest coś między nami. W tej sytuacji ta rozmowa nie jest możliwa do zrealizowania, raczej nie mogę liczyć na szczerość.

Dlaczego nie możesz porozmawiać z nią po prostu tak szczerze wybadać jej uczucia? Czy dzielą  was kilometry nie do przebycia ?a może masz jej numer telefonu lub Facebooka jest dużo opcji żeby zaczepić i sprowokować rozmowę. Nie można żyć złudzeniami, przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Matylda napisał:

Wolisz być SAM, niż zawalczyć o nią???

Wydaje mi się, że ona dała Ci wyraźne znaki, że jest Tobą zainteresowana i czeka na Twój ruch. 

I boi się odejść od tamtego faceta, bo z twojej strony spotyka się jedynie z obojętnością...

Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow

Jak widać baby myślą inaczej faceci inaczej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×