Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Skołowany

Co zrobić, kobieta w związku oczekuje że będę ja podrywał

Polecane posty

Gość Skołowany
7 minut temu, Gość Madlen napisał:

Zdobywanie leży po stronie mężczyzn.

Poza tym dziewczyna, o której autor pisze jest w związku, ale mężatką jeszcze nie jest!

Związek to związek. Może jest narzeczkna, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gray123 napisał:

Nie mysle czesto. Czasem ale bardziej w sposob nie dopuszczajacy zadnych fantazji. Na pierwszym miejscu jest moja partnerka. Z tamta mam kontakt Bo razem pracujemy ale trzymam to na stopie zawodowej. Bez zadnych flirtow itp. Poza praca zero kontaktu. I to Zauroczenie powoli slabnie 🙂

Może to przypadek ale opis  tej sytuacji pasuje do mnie.Szkoda że to zauroczenie słabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Skołowany napisał:

W jaki sposób. Podejdzie i powie "hej jestem wolna" ?

Coś w tym stylu. Jak kobiecie zależy, to znajdzie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Madlen napisał:

Zdobywanie leży po stronie mężczyzn.

Poza tym dziewczyna, o której autor pisze jest w związku, ale mężatką jeszcze nie jest!

Kto ci naopowiadał lala, że zdobywanie leży po stronie mężczyzn? A może kobiet? Czy nie? Kto ma monopol na narzucanie komukolwiek co leży a co nie leży? Uważaj, bo ktoś ci kiedyś powie, że pranie, sprzątanie i gotowanie leży po stronie kobiet i wtedy nie będziesz już taka arogancka. I tak, dziewczyna jest w związku. Więc jak chce być z kimś innym, to najpierw powinna ten związek zakończyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Matylda napisał:

A Ty lecz się ze swojej nienawiści i agresji!

 

Powiedziała co wiedziała. Lekcje odrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany

Ostatnio się odseparowałem. Wysłałem sygnał, że dosyć z pogrywaniem moimi uczuciami. Mina jej zrzedła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany

Najbardziej nie lubię gdy ktoś ze mnie robi ...ę ale się mną bawi. A zajęta kobieta nie może mieć dobrych zamiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Skołowany napisał:

Ostatnio się odseparowałem. Wysłałem sygnał, że dosyć z pogrywaniem moimi uczuciami. Mina jej zrzedła.

I super. Myślała, że będziesz zaspokajał jej próżność, a tu figa. Jest zła, że sama musi coś zrobić i się postarać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
3 minuty temu, Gość gość napisał:

I super. Myślała, że będziesz zaspokajał jej próżność, a tu figa. Jest zła, że sama musi coś zrobić i się postarać. 

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiej reakcji, myślałem że to oleje. Widać że zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W związku
5 minut temu, Gość Skołowany napisał:

Najbardziej nie lubię gdy ktoś ze mnie robi ...ę ale się mną bawi. A zajęta kobieta nie może mieć dobrych zamiarów.

Ty masz chory umysł i chore kalkulacje. Kobietka wyczuła , ze nie za dużo jesteś warty i Cię olała. Zrozum koleś jak kobieta flirtuje to nie znaczy , ze Cię kocha czy , ze chce odejść od faceta bo go nie kocha. Może nawet i kochać na zabój ale lubi sobie flirtować i tylko tyle. Nie myśli o zdradzie do tego jeszcze długa droga, my kobiety myślimy głową a nie kroczem. A te sygnały których się usilnie dopatrujesz w niej to zapewne tylko objaw sympatii , ogarnij się i nie wkręcają sobie romantycznych akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość W związku napisał:

Ty masz chory umysł i chore kalkulacje. Kobietka wyczuła , ze nie za dużo jesteś warty i Cię olała. Zrozum koleś jak kobieta flirtuje to nie znaczy , ze Cię kocha czy , ze chce odejść od faceta bo go nie kocha. Może nawet i kochać na zabój ale lubi sobie flirtować i tylko tyle. Nie myśli o zdradzie do tego jeszcze długa droga, my kobiety myślimy głową a nie kroczem. A te sygnały których się usilnie dopatrujesz w niej to zapewne tylko objaw sympatii , ogarnij się i nie wkręcają sobie romantycznych akcji

Kolejna kre tynka, która wciska autorowi swoją spaczoną wizję świata i wie lepiej od niego jaka jest jego sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
2 minuty temu, Gość W związku napisał:

Ty masz chory umysł i chore kalkulacje. Kobietka wyczuła , ze nie za dużo jesteś warty i Cię olała. 

Ty za to jesteś wiele warta, po prostu Bogini, ideał. Śmieszna jesteś oceniając ludzi których nie znasz. Nie wiesz chyba na czym polega flirt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Skołowany napisał:

Ostatnio się odseparowałem. Wysłałem sygnał, że dosyć z pogrywaniem moimi uczuciami. Mina jej zrzedła.

Możesz mieć pewność, że po tej akcji ona nie będzie chciała, abyś ją podrywał. Odpowiadając na pytanie nic nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Gosc napisał:

Może to przypadek ale opis  tej sytuacji pasuje do mnie.Szkoda że to zauroczenie słabnie.

Nie martw sie 🙂 To tylko zbieg okolicznosci 😉 Napewno nie jestes Nia 😉 Ja tam sie ciesze ze zauroczenie mija 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
5 minut temu, Gość gość napisał:

Możesz mieć pewność, że po tej akcji ona nie będzie chciała, abyś ją podrywał. Odpowiadając na pytanie nic nie rób.

To jej wybór. Wszystko to jej wybór. Ma faceta i nie jestem tak zainteresowany jakbym mógł być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W związku
39 minut temu, Gość Skołowany napisał:

To jej wybór. Wszystko to jej wybór. Ma faceta i nie jestem tak zainteresowany jakbym mógł być.

Człowieku Ty nie wiesz co to znaczy kochać. Zako...emy się w osobie a nie w jej stanie cywilnym. Gdybys kochał naprawdę to Twoje zainteresowanie jej osobą nie słabło by tylko dlatego, ze babka ma faceta. Coś z Tobą jest nie dokonać hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret ynka
2 minuty temu, Gość W związku napisał:

Człowieku Ty nie wiesz co to znaczy kochać. Zako...emy się w osobie a nie w jej stanie cywilnym. Gdybys kochał naprawdę to Twoje zainteresowanie jej osobą nie słabło by tylko dlatego, ze babka ma faceta. Coś z Tobą jest nie dokonać hallo

ciekawe czy twoje by nie oslablo z wizja ze twoj facet roocha inna babe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W związku
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kolejna kre tynka, która wciska autorowi swoją spaczoną wizję świata i wie lepiej od niego jaka jest jego sytuacja. 

Po prostu znam życie i facetów i jak widać trafiłam w punkt. Kogoś tu prawda boli.Autor nawet nie rozmawiał z kobitką o uczuciach ale już wie , ze ona chce aby ja podrywał, nie no dziecinada szkoda mojego czasu. Wychodzi na to , ze to nie kobieta w związku chce podrywu autora ,ale autor chciałby aby ona tego pragnęła i wkręca sobie jakieś chore akcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Skołowany napisał:

To jej wybór. Wszystko to jej wybór. Ma faceta i nie jestem tak zainteresowany jakbym mógł być.

Nie ma faceta za to ty ukrywales przed nią i ukrywasz ze nadal jesteś z partnerką. Zrzuciłes na nią winę. Najpierw piękne słówka a teraz dystans,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość Skołowany napisał:

Ostatnio się odseparowałem. Wysłałem sygnał, że dosyć z pogrywaniem moimi uczuciami. Mina jej zrzedła.

Zachowałeś się jak chłopiec, a nie dojrzały mężczyzna! Jeśli  "coś" było między Wami, to wystarczyło z nią porozmawiać o uczuciach i wyjaśnić, że Ci na niej zależy, lecz nie wyobrażasz sobie spotykania się z dziewczyną, która ma faceta. Ostatnio zauważyłeś, że ona z Tobą flirtuje i nie wiesz co o tym wszystkim masz myśleć. Że lubisz jasne sytuacje, nie chcesz by ktoś bawił się Twoimi uczuciami. O uczuciach trzeba otwarcie ze sobą rozmawiać, bo możemy coś najcenniejszego przeoczyć. Natomiast Ty nie wyjaśniając niczego, odrzuciłes ja.Teraz czujesz, że źle zrobiłeś, bo straciłeś swoją szansę na szczęście i  próbujesz się usprawiedliwiać na forum.

Kobieta raz odrzucona i zraniona nigdy więcej mu nie zaufa. Więc zacznij się rozglądać za innymi kobietami, bo tą juz straciłeś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Monika napisał:

Zachowałeś się jak chłopiec, a nie dojrzały mężczyzna! Jeśli  "coś" było między Wami, to wystarczyło z nią porozmawiać o uczuciach i wyjaśnić, że Ci na niej zależy, lecz nie wyobrażasz sobie spotykania się z dziewczyną, która ma faceta. Ostatnio zauważyłeś, że ona z Tobą flirtuje i nie wiesz co o tym wszystkim masz myśleć. Że lubisz jasne sytuacje, nie chcesz by ktoś bawił się Twoimi uczuciami. O uczuciach trzeba otwarcie ze sobą rozmawiać, bo możemy coś najcenniejszego przeoczyć. Natomiast Ty nie wyjaśniając niczego, odrzuciłes ja.Teraz czujesz, że źle zrobiłeś, bo straciłeś swoją szansę na szczęście i  próbujesz się usprawiedliwiać na forum.

Kobieta raz odrzucona i zraniona nigdy więcej mu nie zaufa. Więc zacznij się rozglądać za innymi kobietami, bo tą juz straciłeś.

 

Może nie stracił, tylko ona nie wie dlaczego ją odrzuca bez wyjaśnień i rozmów.To już nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎22‎.‎09‎.‎2019 o 19:54, Gość Skołowany napisał:

Nie mamy okazji do poznania się bliżej, tak już zostanie.

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no ale ona tez pewnie nie wie czy ty masz kogos czy nie jesli ze soba w ogole nie rozmawiacie to nie ma takich informacji i pewnie mysli ze nie starasz sie o nia bo kogos masz a z nia chcesz sobie tylko tak poflirtowac i bledne kolo sie zamyka , madrzej bylo by jednak porozmawiac w milej atmosferze to nie musi byc randka ale cos bardziej jak kolezenska rozmowa i wtedy mozna rozwiac wszystkie watpliwosci i dowiedziec sie wiecej jak jest naprawde 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

do tego trzeba mieć odwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

do tego trzeba mieć odwagę

Kto  się boi on czy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Skołowany napisał:

Ostatnio się odseparowałem. Wysłałem sygnał, że dosyć z pogrywaniem moimi uczuciami. Mina jej zrzedła.

Mina jej zrzedła bo ona chciała dobrze i nie pogrywała z uczuciami. Więcej zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Możesz mieć pewność, że po tej akcji ona nie będzie chciała, abyś ją podrywał. Odpowiadając na pytanie nic nie rób.

Będzie chciała, będzie. Tylko jej ego teraz strasznie cierpi, jak każdej próżnej baby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość W związku napisał:

Człowieku Ty nie wiesz co to znaczy kochać. Zako...emy się w osobie a nie w jej stanie cywilnym. Gdybys kochał naprawdę to Twoje zainteresowanie jej osobą nie słabło by tylko dlatego, ze babka ma faceta. Coś z Tobą jest nie dokonać hallo

Lala, a ty podrywasz facetów którzy są w związkach? Czy znowu hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość W związku napisał:

Po prostu znam życie i facetów i jak widać trafiłam w punkt. Kogoś tu prawda boli.Autor nawet nie rozmawiał z kobitką o uczuciach ale już wie , ze ona chce aby ja podrywał, nie no dziecinada szkoda mojego czasu. Wychodzi na to , ze to nie kobieta w związku chce podrywu autora ,ale autor chciałby aby ona tego pragnęła i wkręca sobie jakieś chore akcje 

Zostań wróżką w telewizji, będzie konkurencja dla wróżbity Macieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie ma faceta za to ty ukrywales przed nią i ukrywasz ze nadal jesteś z partnerką. Zrzuciłes na nią winę. Najpierw piękne słówka a teraz dystans,

kolejna wróżka-zębuszka, ile was jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×