Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Jestem cały czas roztrzęsiona i pełna niepokoju

Polecane posty

Gość Ona

Hej.

Od jakiś kilku miesięcy jestem cały czas roztrzęsiona i pełna niepokoju wewnętrznego tak jak była bym zdenerwowana choć nic złego się nie dzieję. W porównaniu z innymi kobietami mam spokojne życie. Z mężem czasem się kłóce ale zaraz sobie wybaczamy. Kasy nam nie brak, mamy gdzie mieszkać. A jednak ciągle czuje niepokój. Sama nie wiem czego się boję. Jestem smutna i zamyślona. Spokojna jestem tylko we śnie. Jak myślicie co mi jest? 

Ps. Straciłam apetyt, ciągle mam biegunki,wszystko mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy

Smierc jest juz blisko

modl sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Najlepiej byłoby skończyć ta udrękę..

Myślisz już jak odjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No jakoś nie. Nie jestem tchórzem i po walczę. Mam po co i dla kogo. Jak tak popatrzę kto tu się udziela to ja jestem " normalna "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nerwica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się do lekarza. Nikt diagnozy przez internet nie postawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wszystko jest bez powodu, to najbardziej podejrzewałabym nadczynność tarczycy. I właśnie dlatego warto wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20190922

Możliwe jest że wywołują to biegunki czyli problem z żołądkiem, a możliwe , że biegunki i problemy z żołądkiem wywołują biegunki. Musisz spróbować zażegnać problem z biegunkami i wtedy będziesz wiedziała czy to one są przyczyną czy jednak coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do psychiatry. Też to mialam. Tylko za późno zaczęłam z tym walczyć i lecze się już 9 lat na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna
Dnia 22.09.2019 o 19:41, Gość Ona napisał:

No jakoś nie. Nie jestem tchórzem i po walczę. Mam po co i dla kogo. Jak tak popatrzę kto tu się udziela to ja jestem " normalna "

Patrząc na niektóre chore  wpisy , zrozumiałaś , że nie jest tak z tobą źle jak myślałaś?

Twój niepokój to poważny sygnał autorko, ale szczegóły o co chodzi znajdziesz w tym co się ostatnio tobie śni. Świat snów po to jest nam dany, by nas ostrzegał przed konkretnymi sprawami i rozjaśniał nasze przeznaczenie oraz to czy idziemy w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal

U mnie podobne objawy bylo objawem niedoboru magnezu (lepiej przyswaja sie z wapniem (mleko itp.)) i witaminy d3.

Na tarczyce tez pewnie dobrze bylo by sie przebadac, ale ani badanie ani (ewentualne) leczenie to nie jest cos szybkiego/latwego a bardziej proces (kolejki do endokrynologow sa legendarne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×