Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila

Zaniedbaliśmy związek, on zerwał, czy da się to naprawić?

Polecane posty

Gość Kamila

A więc po 4 latach zakończył się mój związek (mój pierwszy i jego też pierwszy związek, obecnie mamy po 24 lata). Po prostu zaniedbaliśmy go, przestaliśmy przez codzienne życie starać się o siebie, tylko przyzwyczailiśmy się do tego jak jest. W końcu doszło coraz więcej kłótni, niedopowiedzień, zazdrość itp. On nic nie mówił, kumulował wszystko w sobie, jak mu cos przeszkadzało we mnie, aż w końcu powiedział, że nic do mnie nie czuje, że mnie nie kocha, ze to juz nie jest to co kiedys.

Minął miesiąc, przez ten czas napisałam do niego może ze 3 razy, ale on nie chciał pisać za bardzo, dużo razy zapewniając mnie ze nie chce do tego wracac, ze to jest skonczony etap, ze jest dobrze tak jak jest i zebysmy tego nie roztrząsali na nowo. On jest pewny, ze nie chce wchodzic do tej samej rzeki drugi raz... Mi nadal cholernie na nim zależy, już nie mam pojęcia co mogę robić. Czy odciąć się od niego i nie dawać znaku życia i liczyć, że zatęskni? Czy postarać się o niego jednak, mimo tego, ze on jest pewny ze nic nie chce ratować.... Wiem, że to ja w ostatnim czasie przez stres i obowiązki dolewałam oliwy do ognia w większości, ale nie sądziłam, że cos się dzieje az tak niedobrego u niego, bo nic mi nie mowil 😕 taki skryty człowiek i bardzo uparty, więc bardzo ciężko go przekonać do czegokolwiek 😕

Wiem, że najłatwiej byłoby zapomnieć, ale ciężko po takim czasie i kiedy przez cały związek było super, bardzo o mnie dbał, wiem że naprawdę mnie kochał. Może tak od ostatnich 3 miesięcy dopiero coś zaczęło się psuć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×