Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejaa

Czuje się facetem a jestem kobietą

Polecane posty

Gość beznadziejaa

Czy powinnam spróbować żyć jako kobieta, nigdy nie malowalam się, nie mialam na sobie damski lch ciuchow (może ze 3 razy w życiu przy duzej presji.rodziny w gimnazjum). Dodatkowo podobaja mi się kobiety. Nawet ostatnio sie w jednej zakochalam i nic nie mogę zrobić co mnie boli bo przecież zna mnie jako kobietę. Nie wiem juz co robić. Mam dosyć udawania 😞😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie udawaj. Lesbijki żyją i mają się dobrze.

A facetem nie jesteś na poziomie genetycznym i nigdy nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
1 minutę temu, Piaskun napisał:

To nie udawaj. Lesbijki żyją i mają się dobrze.

A facetem nie jesteś na poziomie genetycznym i nigdy nie będziesz.

Hej. Lubisz lizać męski rowek? 🤙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaa
1 minutę temu, Piaskun napisał:

To nie udawaj. Lesbijki żyją i mają się dobrze.

A facetem nie jesteś na poziomie genetycznym i nigdy nie będziesz.

Ale jestem na poziomie psychicznym, przeżywam swoje wewnętrzne życie jak każdy inny facet. Genetyki swojej nie znam bo badania jeszcze przede mną. Nie jestem lesbijka i nie obchodzą mnie komentarze osób nie mających pojęcia o temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaa
4 minuty temu, Piaskun napisał:

To nie udawaj. Lesbijki żyją i mają się dobrze.

A facetem nie jesteś na poziomie genetycznym i nigdy nie będziesz.

A jeszcze gwoli ścisłości bez zastrzyku  testosteronu w odpowiednim momencie ciąży w łonie kobiety, każdy urodził by się kobieta. Genetyki nie widać i mnie ona nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też tak mam i cóż no... Nic już z tym nie zrobię. Po prostu jestem kolejnym na świecie dziwolagiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaa

Zresztą podejrzewam u siebie intersesksualizm. Wygladam bardziej jak facet niż kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Też tak mam i cóż no... Nic już z tym nie zrobię. Po prostu jestem kolejnym na świecie dziwolagiem. 

Chcesz pogadać na pw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość beznadziejaa napisał:

A jeszcze gwoli ścisłości bez zastrzyku  testosteronu w odpowiednim momencie ciąży w łonie kobiety, każdy urodził by się kobieta. Genetyki nie widać i mnie ona nie obchodzi.

To doczep sobie sztucznego ...a, dolep zarost i rwij lachon. Jestem pewien, że będą zachwycone. ^^

Kobieta w sam raz dal ciebei:
ht tps://www.theblaze.com/news/video-transgender-woman-screams-at-clerk-over-sir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaa
7 minut temu, Piaskun napisał:

To doczep sobie sztucznego ...a, dolep zarost i rwij lachon. Jestem pewien, że będą zachwycone. ^^

Kobieta w sam raz dal ciebei:
ht tps://www.theblaze.com/news/video-transgender-woman-screams-at-clerk-over-sir

Widać jaką masz wiedzę na ten temat aż się nie chce komentować. Pooglądaj sobie na yt jak wygląda taka przemiana a potem zabieraj głos. Zarosgu nie trzeba doklejac, wszystko pojawi sie naturalnie po kuracji hormonalnej. Jak widać w naturze takie zmiany dozwolone skoro czynia cuda. Nie chce mi się z toba gadać ignorancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Piaskun, ciebie żadna nie chce mimo posiadania uja. To dopiero porażka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość beznadziejaa napisał:

Widać jaką masz wiedzę na ten temat aż się nie chce komentować. Pooglądaj sobie na yt jak wygląda taka przemiana a potem zabieraj głos. Zarosgu nie trzeba doklejac, wszystko pojawi sie naturalnie po kuracji hormonalnej. Jak widać w naturze takie zmiany dozwolone skoro czynia cuda. Nie chce mi się z toba gadać ignorancie.

To publiczne forum gamoniowaty dziwolągu. Nie chcesz czytać odmiennych opinii to pisz na forum branżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Hihi napisał:

Piaskun, ciebie żadna nie chce mimo posiadania uja. To dopiero porażka 😂

Smutne, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie powinnaś rozważyć zmianę płci. Wiadomo, że Polska to ciemnogród i nie licz na to, że przeciętny "Janusz" czy "Grażyna" Cię zrozumieją, ale uważam, że każdy człowiek ma prawo do bycia sobą (pod warunkiem, że nikogo przy tym nie krzywdzi). Mam nadzieję, że w końcu odnajdziesz swoją prawdziwą tożsamość i zaznasz szczęścia, nieważne czy jako kobieta czy jako mężczyzna. Powodzenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejaa
1 minutę temu, Mizo napisał:

No to w takim razie powinnaś rozważyć zmianę płci. Wiadomo, że Polska to ciemnogród i nie licz na to, że przeciętny "Janusz" czy "Grażyna" Cię zrozumieją, ale uważam, że każdy człowiek ma prawo do bycia sobą (pod warunkiem, że nikogo przy tym nie krzywdzi). Mam nadzieję, że w końcu odnajdziesz swoją prawdziwą tożsamość i zaznasz szczęścia, nieważne czy jako kobieta czy jako mężczyzna. Powodzenia 🙂 

Masz racje, nie wiem po co o tym tu pisze wiadomo że tępy osobnik tego nie zrozumie. Czasami nawet uważam swoja przypadłość za zalete, bo przynajmniej mam bardziej rozwinięta świadomość niz zwykly zjadacz chleba. Obelgi takich ludzi mnie w ogóle nie ruszaja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość beznadziejaa napisał:

Masz racje, nie wiem po co o tym tu pisze wiadomo że tępy osobnik tego nie zrozumie. Czasami nawet uważam swoja przypadłość za zalete, bo przynajmniej mam bardziej rozwinięta świadomość niz zwykly zjadacz chleba. Obelgi takich ludzi mnie w ogóle nie ruszaja 🙂

A ja ci powiem ze nie rozumiem 😞 I powiem ci nawet wiecej ze mam prawo nie rozumiec. Bo jesli jestes taką kobieta to wiedz ilu tez takich zniewiescialych chlopcow chodzi. Moze to jest uzupelnienie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×