Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alleluja

Mam wyprany mozg, nie potrafię myśleć samodzielnie

Polecane posty

Gość Alleluja

Co przeczytam czyjeś slowa.to czuje ze ma.racje mimo ze przed chwila myślałem inaczej. Ktos mi napisal ze kobiety nie kochaja, w ogole nikt nie kocha a milosc to bajka, wszystko to hormony i juz zaczalem w to wierzyc a jeszcze wczoraj mialem inne zdanie. Co ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie masz wykształconego własnego charakteru i poglądów. Może jesteś młodym człowiekiem i z tego to wynika, ale równie prawdopodobne jest to, że po prostu nie potrafisz myśleć samodzielnie i jesteś jak ta chorągiewka na wietrze - jak akurat zawieje, to Ty tam polecisz. Dla mnie osobiście to akurat gigantyczna wada, ale może niektórzy ludzie lubią takich "bezjajecznych" facetów. Na pewno jesteś pierwszy w kolejce jako "idealna ofiara" do manipulacji - politycy na pewno będą mieli z Ciebie pożytek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alleluja
7 minut temu, Mizo napisał:

Po prostu nie masz wykształconego własnego charakteru i poglądów. Może jesteś młodym człowiekiem i z tego to wynika, ale równie prawdopodobne jest to, że po prostu nie potrafisz myśleć samodzielnie i jesteś jak ta chorągiewka na wietrze - jak akurat zawieje, to Ty tam polecisz. Dla mnie osobiście to akurat gigantyczna wada, ale może niektórzy ludzie lubią takich "bezjajecznych" facetów. Na pewno jesteś pierwszy w kolejce jako "idealna ofiara" do manipulacji - politycy na pewno będą mieli z Ciebie pożytek 🙂 

Mam 26 lat to raczej nie taki młody. Na kilka spraw mam poglądy, ale faktem jest że w relacjach damsko meskich jestem noga i to głównie w tym aspekcie nie mam swojego zdania. Jestem nie "wyrobiony". Jaj facet dużo rócha, ma obycie z kobietami to wie więcej. W ogóle taki odludek ze mnie stąd mała wiedza o ludziach i życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×