Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy jesli facet rozpoczyna zycie seksualne w wieku 35 lat, to mozna sie dziwic, ze w związku bardzo ważną rolę odgrywa dla niego seks?

Polecane posty

Gość Gosc

I chce uprawiac seks często? Niejako większosc najlepszych swoich lat w tej dziedzinie i tak juz bezpowrotnie stracil, wiec chce sie tym nacieszyc. Czy mozna sie takiemu facetowi dziwic?

 

Jakie wy byscie mialy do tego podejscie jesli wasz partner bylby takim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionikl

A kto pyta ten facet czy jego kobieta ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość bionikl napisał:

A kto pyta ten facet czy jego kobieta ?

 

Ten facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

I chce uprawiac seks często? Niejako większosc najlepszych swoich lat w tej dziedzinie i tak juz bezpowrotnie stracil, wiec chce sie tym nacieszyc. Czy mozna sie takiemu facetowi dziwic?

 

Jakie wy byscie mialy do tego podejscie jesli wasz partner bylby takim facetem?

Dziwne pytanie. To chyba oczywiste, że chce się taki ktoś nacieszyć. Gorzej jesli chce byc w związku i cieszyć seksem również poza związkiem. Wtedy niech sobie daruje jakiekolwiek związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

I chce uprawiac seks często? Niejako większosc najlepszych swoich lat w tej dziedzinie i tak juz bezpowrotnie stracil, wiec chce sie tym nacieszyc. Czy mozna sie takiemu facetowi dziwic?

 

Jakie wy byscie mialy do tego podejscie jesli wasz partner bylby takim facetem?

Dziwne pytanie. To chyba oczywiste, że chce się taki ktoś nacieszyć. Gorzej jesli chce byc w związku i cieszyć seksem również poza związkiem. Wtedy niech sobie daruje jakiekolwiek związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie jakiś niewyzyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

35-letni prawiczek prędzej trafi w lotto niż znajdzie kobitkę chętną żeby taką niedojdę uczyć seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris

E tam najlepsze lata za sobą. Najlepsze lata to właśnie 35-90. Wtedy facet jest w stanie wytrzymać dłużej i zaspokoić kobietę a nie strzelać co chwilę jak z armaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Boris napisał:

E tam najlepsze lata za sobą. Najlepsze lata to właśnie 35-90. Wtedy facet jest w stanie wytrzymać dłużej i zaspokoić kobietę a nie strzelać co chwilę jak z armaty.

A ja mam odwrotnie ,mój mąż był kiedyś lepszy , a teraz robi dosłownie 4 ruchy i sp..t  . Już nie pamiętam ,kiedy ostatnio byłam porządnie zer...a . I strasznie mi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik 36
8 minut temu, Gość gość napisał:

35-letni prawiczek prędzej trafi w lotto niż znajdzie kobitkę chętną żeby taką niedojdę uczyć seksu. 

Potwierdzam. Zresztą ja sam już zrezygnowałem ze starania się o kobietę, gdyż nie ma to sensu. W tym wieku tylko położyć się do trumny i czekać na śmierć. No bo brak doświadczenia po trzydziestce jest jak wyrok śmierci dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris

Nauczyć się można wszystkiego z internetu. Łącznie z seksem, co, jak i kiedy robić. Więc bez obawy, wystarczy trochę odwagi i udajesz że to nie Twój pierwszy raz. Kobieta i tak tego nie wyczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Pravik 36 napisał:

Potwierdzam. Zresztą ja sam już zrezygnowałem ze starania się o kobietę, gdyż nie ma to sensu. W tym wieku tylko położyć się do trumny i czekać na śmierć. No bo brak doświadczenia po trzydziestce jest jak wyrok śmierci dla faceta.

jesli jesteś wierzący, to jeszcze masz nawet spora szansę trafić jakąś dziewicę, ale tam szału w łóżku się raczej nie spodziewaj. no i one chcą dopiero po ślubie, więc bierzesz w ciemno. ja poznałem swoją na pielgrzymce (proszę bez hejtu) i fajną mam żonę, ale w łóżku kłoda, niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Pravik 36 napisał:

Potwierdzam. Zresztą ja sam już zrezygnowałem ze starania się o kobietę, gdyż nie ma to sensu. W tym wieku tylko położyć się do trumny i czekać na śmierć. No bo brak doświadczenia po trzydziestce jest jak wyrok śmierci dla faceta.

a na co czekałeś do tej pory? nieśmiały jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość gość napisał:

a na co czekałeś do tej pory? nieśmiały jesteś? 

Niska samoocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionikl

Wiek nie ma nic dorzeczy. Masz taki temperament i lubisz sex to chcesz go jak najwięcej. Ja też tak miałem. Niestety trafiłem na kobietę która nie potrzebuje sexu do szczęścia  i też często zadawałem sobie to pytanie co Ty teraz. Cóż ci można poradzić. 

1. Zmień kobietę na taką co będzie chciała tak często jak Ty

2 Znajdź kochankę lub dwie i będziesz je pykał dając upust swoim żądzom przy okazji zadowalając innych.

3 wal konia tak często jak potrzebujesz 

Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×