Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takaprawda

Macierzynstwo 35+ to przewaznie nieudacznictwo

Polecane posty

Ciaza w tym wieku nie swiadczy o tym ze taka kobieta jest odpowiedzialna i zapewni taka swietna przyszlosc dziecku, tylko o tym ze ludzie sa coraz bardziej leniwi i potrzebuja 10 lat wiecej aby dojsc do czegos w zyciu. Widze co sie teraz dzieje po znajomych. Siedzenie u rodzicow do konca studiow, czesto jeszcze powtarzanie roku i klopoty z napisaniem pracy, chocby licencjatu. Weekendy spedzone na piciu. Praca jako kelnerka/sprzedawczyni przez kilka pierwszych lat, zarobki 1500zl na reke. Zmiany partnerow srednio co pol roku, bycie z kims zeby tylko byc. Zero wycieczeki rozwoju osobistego. Szalenstwo dla takiej to chlanie weekendami ze znajomymi i wakacje nad morzem raz w roku. Potem taka panna budzi sie na 30urodziny ze w sumie jeszcze nic nie osiagnela i dopiero bierze sie jakos za swoje zycie i dopiero na 40stke pakuje sie w pieluchy, zeby potem twierdzic ze to odpowiedzialne towarzystwo, myslac ze kazdy tak ...zielil sobie zycie. Czesto jeszcze dochodza problemy z zajsciem w ciaze, najpierw poronienie itd. Ale oczywiscie taka agentka bedzie powtarzala, ze wszystko poszlo swietnie. Zwykla zazdrosc co do mlodszych kobiet w ciazy.

Nie mowie oczywiscie o wszystkich kobietach, tylko o tych ktore hejtuja macierzynstwo 20+, a ostatnio tego hejtu coraz wiecej i to ze strony osob ktore do 30stki byly dzieciuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zycie to nie jest zamawianie pizzy, ot powiesz co bys chcial na niej miec i taka ci dowiaza....tu sa tysiace czynnikow,  nie kazdemu idzie wszystko tak prosto...nie kazdy ma to szczescie i znajduje wielka milosc w "odpowiednim" (mlodym) wieku

zycie jest dosc skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda? Nie lepiej w wieku 20 lat urodzic z 4 dzieci i juz miec stabilizację w zyciu, 500 plus i rodzinne, alimenty itd? 

Marnujesz się na tym forum. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby w wieku 20 lat mieć już skończone studia dobra pracę własny dom i samochód. I to normalne że się szuka odpowiedniego partnera. Nie każdy ma takie szczescie ze miłość życia znajdzie już w podstawowce😉

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Annn2020 napisał:

Trudno żeby w wieku 20 lat mieć już skończone studia dobra pracę własny dom i samochód. I to normalne że się szuka odpowiedniego partnera. Nie każdy ma takie szczescie ze miłość życia znajdzie już w podstawowce😉

To się pomija niepotrzebne etapy i od razu do brzegu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mi dziecko przed 35 rokiem życia? W tym czasie to ja chcę się wybawić i korzystać z życia. Kasy mam wystarczająco, ale ewentualne dziecko chcę jak najpóźniej. Na dziecko przyjdzie czas grubo po 30-stce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy żyje swoim życiem, jedna zaklada rodzine w wieku 20 lat, druga w wieku 40 lat. Kazdy ma prawo do szczęścia, a szczescie nie dla wszystkich oznacza to samo. Czasami do pewnych spraw trzeba dojść, dojrzeć. Mam rodzine, mam pracę i mam w nosie kiedy kto decyduje sie na dziecko. Nauczylam sie nie oceniać - kazdy ma swoją historię, którą niekoniecznie chce się dzielic ze światem. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Ja mam 33 lata, jednego maluszka i przez ostatnie 30 lat bawilam sie, podrozowalam po swiecie, poznawalam favetow mam teraz co wspominac 🙂

ogolnie wyszalalam sie. Jak ktos inny woli miec dzieciaki w wieku 20 good luck. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×