Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciowa

Nogi pająka

Polecane posty

Gość Gosciowa

Nie rozumiem oburzenia tych wszystkich influłenserek - kobieta napisała wielce wielmożnej Niko, że jej rzęsy nie wyglądają estetycznie.

Owszem, kobieta miała rację. Wyglądają jak nogi pająka.

Napisała też, że lubi wielce wielmożną i robi to z czystej sympatii. Widziała akurat to story na Instagramie.

A wielce wielmożna oburzyła się tak jakby to było nie wiem, jak bardzo podłe i złośliwe. Co więcej, żeby się ogrzać w blasku sławy wielce wielmożnej inne zaczęły wrzucać na story obronne posty, co mnie trochę dziwi, bo jak można iść w zaparte i twierdzić, że jej rzęsy wyglądają ładnie... No nie, i jeśli miałabym koleżankę, której rzęsy po nałożeniu tony maskary wyglądają jak nogi pająka, to powiedziałabym jej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada zle, ale coz poradzisz. Teraz nawet jakby ktos byl brudny od czekolady i  zwrocisz mu uwage to bedzie, ze hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia

Mnie najbardziej Emilka rozbawila: Nicole masz świetny efekt na rzęsach. Już dawno miałam Cie poprosić żebyś nauczyła mnie malować rzęsy żeby wyglądały tak jak twoje. 

Serio? 

 

Emilko do tego wystarczy kiepski tani tusz i brak umiaru w nakładaniu kolejnych warstw tuszu. Ot i cała tajemnica. 

W takim momentach jak "afera tuszowa" widać jak zaklamanym miejscem jest instagram. Instagramerka stają murem za rzesami Nicole, bo ona ma więcej obserwatorów. A nuż udostępni ich apele? Straszne aż śmieszne 

No a Nicole udająca, że nic jej nie tyka i takie komentarze jej nie bolą, równocześnie rozprawiajaca o tym 3 dni. Powtórka z mięsnego. Masakra. 

Ciekawe czy jak zdobędzie upragnioną warszawiankę roku, a zdobędzie choć nie zasługuje bo ma ponad 500 tys instagrama to czy równocześnie skończą się pogadanki medyczne na mamaginekolog medycznie.ciekawe po co wksrzesila ten profil. Może po to żeby ograniczyć gadki, że Warszawianka roku sprzedaje koszule nocne i gacie i nic więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jaka nikola i jaka emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

jaka nikola i jaka emilka

Nikola czyli mamaginekolog i emilka emilievivre czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweerrty
2 godziny temu, GoscAmebka napisał:

Nikola czyli mamaginekolog i emilka emilievivre czy jakos tak.

Afera tuszowa, dobra nazwa. Mnie bardziej zaskoczyło to, jak Niko naskoczyła na tę bogu ducha winną widzkę, która jej nie hejtowała.

Coraz częściej mam jej dosyć, bo coraz częściej widać, jaka jest zakłamana, jedno mówi, co innego robi. 

"Nie przejmuje się tym i tym..." a później gada o tym przez kilka dni. "Nie interesuje jej tytuł Warszawianki Roku", a z tych wszystkich stories i gadania aż bije zachłanność na ten tytuł. No ale za co ten tytuł, za kasę na WOŚP? No bo to jest coś, co zasługuje na gratulacje, ale żeby od razu tytuł Warszawianki Roku???

A te wytuszowane rzęsy ala nogi pająka tylko podkreślają jej mimiczne zmarszczki. No niestety, nie każdy drogeryjny tusz jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Załatwiłam dzisiaj tyle spraw, jestem taka podekscytowana, ale nie mogę wam powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja fg

Opinie o mamie ginekolog, piszcie sowje przemyślenia 🙂 instanatki to studia bez dna i najlepszy biznes jaki można sobie wymyślić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×