Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rrd

Pierwszy raz z prostytutką

Polecane posty

Gość rrd

Był ktoś i jakie wrażenia ? Czy prostytutka robi loda bez prezerwatywy ? Mam 28 lat i od czasu do czasu zastanawiam się nad tym krokiem.

Gość FACET

up up up mam podobnie

Gość 36letni prawiczek

Nie wiem czy to dobry pomysł.

Gość rrd

Lepszego nie widzę. Brakuje mi pocałunków, a nie wiem czy całowanie z ... to dobry pomysł, bo nigdy tego nie robiłem. Brzydki nie jestem, ale na horyzoncie nikt się nie pojawia i nie pojawił na mojej drodze. 

Gość mający 300div

jedna robi bez druga z .to zależy od niej ale zawsze lepiej się zabiera za Freda w gumie

Gość rozsądny
4 minuty temu, Gość mający 300div napisał:

jedna robi bez druga z .to zależy od niej ale zawsze lepiej się zabiera za Freda w gumie

To fakt, potwierdzam. Ale lód w gumie to połowa przyjemności takie kij wie co

Gość Gość

Chcesz isc na ... i ty sie dziwisz ze zadna cie nie chce ? 🤦‍♂️

Gość rrd
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Chcesz isc na ... i ty sie dziwisz ze zadna cie nie chce ? 🤦‍♂️

W przeszłości żadna ciekawa się nie pojawiła u mnie a czas ucieka, a potrzeby czasami są, więc raczej nie ma na co czekać. Przynajmniej mogę zobaczyć jak to jest to zrobić z młodą dziewczyną. 

Gość Onsam

Pomyśl. Jeśli kiedyś poznasz kobietę i usłyszysz, co ona myśli o prostytutkach, takich facetach co u nich bywają i będziesz to ukrywać. Dowiesz się wszystkiego o sobie.

Gość Gość
4 minuty temu, Gość rrd napisał:

W przeszłości żadna ciekawa się nie pojawiła u mnie a czas ucieka, a potrzeby czasami są, więc raczej nie ma na co czekać. Przynajmniej mogę zobaczyć jak to jest to zrobić z młodą dziewczyną. 

To idz na loda. Ale dupcyc balabym sie hiva. Nie dupc prostytutek to jest ponizajace naprawde. Niech ci obciagnie ulzy ci.

Gość rrd
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Pomyśl. Jeśli kiedyś poznasz kobietę i usłyszysz, co ona myśli o prostytutkach, takich facetach co u nich bywają i będziesz to ukrywać. Dowiesz się wszystkiego o sobie.

Jakoś mnie to już nie obchodzi. A na szukaniu związków już mi dawno nie zależy. Chciałem mieć dziewczynę może tak max do 23 roku mojego życia, ale się nie pojawiła.  Od kobiet, dziewczyn w przeszłości i tak mnie nic dobrego nie spotkało. 

Gość dżentelmen

Mówisz o płatnej? Jesli tak, to daj sobie spokój. Są miliony darmowych.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość rrd napisał:

Jakoś mnie to już nie obchodzi. A na szukaniu związków już mi dawno nie zależy. Chciałem mieć dziewczynę może tak max do 23 roku mojego życia, ale się nie pojawiła.  Od kobiet, dziewczyn w przeszłości i tak mnie nic dobrego nie spotkało. 

To idz. Jak masz cierpiec z tego powodu to idz i sie nie zastanawiaj. Tylko wybierz jakas mloda nie jakas stara rozklapcioche. Nie wiem ile one tam biora za godzine kilka stowek? Slyszalam ze z prostytutka mozna wszystko ty lezysz ona wszystko ci zrobi tu placisz wymagasz. Da se wylizac pocalowac one tez cie wszedzie wylize.

Gość Onsam
Przed chwilą, Gość rrd napisał:

ok Twoja decyzja. Mnie też nic dobrego nie spotkało. Ale nie zdecydowałem się na taki krok. Może jestem głupi a może nie. To decyzja prywatna. Chcesz żeby tu się ludzie wypowiedzieli to ok. Sam niew iem czy to bym zrobił. To jakieś dziwne jest, płącic żeby dotknąć kobietę czy co inne zrobić. Jakieś nie przechodzące mi przez moją barierę ciekawości jak to jest.

Gość ...
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To idz. Jak masz cierpiec z tego powodu to idz i sie nie zastanawiaj. Tylko wybierz jakas mloda nie jakas stara rozklapcioche. Nie wiem ile one tam biora za godzine kilka stowek? Slyszalam ze z prostytutka mozna wszystko ty lezysz ona wszystko ci zrobi tu placisz wymagasz. Da se wylizac pocalowac one tez cie wszedzie wylize.

I na koniec możesz śmiecia w ryj wyrżnąć na odlew! Ale za dopłatą.

Gość Onsam
3 minuty temu, Gość dżentelmen napisał:

Mówisz o płatnej? Jesli tak, to daj sobie spokój. Są miliony darmowych.

właśnie, jak już to nie za pieniądze (żeby nie było na to też się nie zdecydowałem, bo zawsze szukałem miłości nie przygód)

Gość rrd

Sorry, ale nigdy nie miałem drygu do podrywów i mnie to zwyczajnie stresowało. Byłem na jednej randce z 16 stką jak miałem 20 lat i po pierwszym spotkaniu dostałem kosza.

Gość Onsam
Przed chwilą, Gość rrd napisał:

Sorry, ale nigdy nie miałem drygu do podrywów i mnie to zwyczajnie stresowało. Byłem na jednej randce z 16 stką jak miałem 20 lat i po pierwszym spotkaniu dostałem kosza.

Przemyśl jeszcze sprawę. Nie mam pojęcia, czy to dobry wybór żeby to sprawdzić. Skoro takie prezenty robią znajomi kolegom pra..wikom chyba tak mi się wydaje, i żyją z tym dalej. Możesz to potraktować jako doświadczenie. Przecież nie znaczy to że się  uzależnisz, na razie nie. Nie wiem, czy dzięki temu można nabrać większej odwagi do kobiet. Ale też nie takiej żeby wszystkie kojarzyć tylko z jednym, żeby to nie poszło w tym kierunku.

Gość rrd

Szkoda że w moim mieście nie ma tzw Domin, bo prędzej to bym z dominy skorzystał ze względu na moje fetysze i masochistyczne preferencje. A że seksu nie uprawiałem, to pomyślałem, ze warto się przejść. 

Gość Roy

Większość zaczyna i robi loda w gumie. One bardzo dbają o higienę. Jak jesteś zadbany to robią też bez gumy. Raczej nie chcą się całować w usta ,ciało możesz pieścić i całować. A co chodzi o wrażenia to zależy jak do tego podejdziesz. Raczej nie spodziewaj się wielkiej namiętności i podchodź na luzie do ich opisów bo są wręcz nieraz śmieszne.  Jak miał bym Ci radzić to znajdź sobie dziewczynę młodą z realnymi zdjęciami i kilkoma komentarzami. Ja też długo czekałem na dziewczynę aż w końcu skorzystałem z kurtyzany. To jest taki mechaniczny sex ale zawsze lepszy niż żaden. Twoja decyzja 

Gość rrd

Oczywiście, myślę o młodej. 

Gość Gość

Obrzydliwe, ale rozumiem. Obrzydliwe dla mnie jest to, że ona miała setkę ch... w każdej dziurce i wymacana jest strasznie. Ja bym się brzydziła loda bez gumy, gdybym była facetem, no i nie całuj jej, wiesz ilu facetów tam wsadzało. Myślę, że nie ma się czym stresować, one wiedzą co robią, seksu z ukochaną to nie zastąpi, ale jeśli nie ma innej opcji to rozumiem, pewnie długo czekałeś na seks i już  masz dosyć czekania. 

Gość rrd

Do seksu mnie tak zbytnio nie ciągnie, bardziej do relacji femdom, i sadomasochistycznych praktyk. A ten pierwszy raz wcześniej czy później trzeba zrobić. 

Tak idz w końcu, bo zgłupiejesz. Nie męcz kobiet swoją bezczynnością 😉 skoro żadna nie chce za darmo. To sie nie  załuj i zapłać 🙂 mozesz rozłożyć jej na raty . i przenocuj ją na weekend pościel w kuchni jak nie chcesz spać na jednym łuszku 🙂 albo daj jej wannę ze spiworem w salonie, chyba masz salon przy piecu kaflowym? 😉 ech... no idzze i dupy nie zawracaj...

Napisano (edytowany)

Mewciu, wypowiesz sie? 😏

Przydaj sie na coś choc raz i opowiedz o czyms co wiesz, a nie co ci się uroilo  🤣

Edytowano przez PaniPoka

1 minutę temu, PaniPoka napisał:

Mewciu, wypowiesz sie? 😏

Przydaj sie na coś choc raz i opowiedz o czyms co wiesz, a nie co ci się uroilo  🤣

A ty z punktu widzenia obsługi typa fajne to? 

Przed chwilą, Wygranko będzie chomik napisał:

A ty z punktu widzenia obsługi typa fajne to? 

nie rozmawiam z 13cm pravikami po 30-ce 🙂 

1 minutę temu, PaniPoka napisał:

nie rozmawiam z 13cm pravikami po 30-ce 🙂 

A jeśli zaplaci 800 to lepiej 13cm czy 17cm?

Z tego co podejrzewam cieszycie się na male bo mniej zuzyje narzędzia pracy... 

• Haha 1

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Wygranko będzie chomik napisał:

A jeśli zaplaci 800 to lepiej 13cm czy 17cm?

Z tego co podejrzewam cieszycie się na male bo mniej zuzyje narzędzia pracy... 

Nie spotykalam sie nigdy z 13cm nieatrakcyjnym mieszkającym u mamusi biedakiem i przeterminowanym pravikiem, takze nie odpowiem ci 🙂 

Edytowano przez PaniPoka
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się