Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wer

czuje się źle czy jest jeszcze mam szanse

Polecane posty

Gość wer

Jak uważacie czy są takie osoby której po 30stce sobie dopiero ułożyły życie i znaleźli odpowiednia partnerke/partnera? Czy są jeszcze jakies kobiety po 30stce które są singielkami? Bo ja się czuje źle i mam przeczucie że po 30stce już tylko żyje się gorzej czy to prawda jak uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

właściwie to po 30 jeszcze można sobie całkiem komfortowo pożyć, ale poczeka, aż organy wewnętrzne zaczną się starzeć i szwankować, gdy zmieni się biochemia całego organizmu i pojawi długa kolejka schorzeń do obsługi, to jest dopiero jazda i walka o przetrwanie każdego dnia, w mig odechce ci się rozglądać za singlami 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer

Jakiś czas temu rozstałem się po dwóch latach z dziewczyną, i czuje się źle mam przeczucie że już będzie ciężej mi znaleźć tą odpowiednią kobiete a już mam niestety prawie 30 lat, czy był ktoś taki kto po 30stce życie mu się ułożyło i znalazł odpowiednia osobe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

Czy są tacy ludzie którym życie ułożyło się po 30stce? Czy jest jeszcze szansa żebym mogli mi się poukładać czy już żyje się tylko pod górkę jeśli do 30roku życia życia sobie nie ulozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Faktycznie, 30 to koniec swiata. Najlepiej deski na trumne suszyc z takim podejsciem.

30tka to fajny wiek. Jak nie masz problemow z glowa, a z zycia wyciagasz wnioski, to jak najbardziej teraz mozesz spotkac kogos rownie odpowiedzialnego, dojrzalego emocjonalnie i wciaz mlodego! Jest nutka szalenstwa, ale i rozwagi. Moim zdaniem najlepiej sie wiazac wlasnie w tym wieku. Nie jestem jedyna, ktora wyszla za maz jako 30latka, widze ze to dosc czeste zjawisko. Juz nie szkola, doświadczenie zawodowe, rozwoj sa moim priorytetem- bo to wypracowalam wczesniej. Moj maz  podobnie. Dzis realizujemy wspolne cele i nikt nikomu nie zarzuci, ze go "blokowal". Jednym slowem mamy z gorki i moim zdaniem, po 30 jest duzo lepiej niz po 20.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

No to się ciesze że Ci dobrze się układa, ale mnie nie bardzo to że za mąż wyszłaś w wieku 30lat nic dziwnego wiele osób w takim wychodzi A ja mam 28lat więc do 30stki blisko no obyś Ty miała rację, mam nadzieję że po 30stce też mogę spotkać jakąś odpowiednią kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×