Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sanrxx

Gdzie można znaleźć i zdobyć nowych znajomych, poznać nowych ludzi

Polecane posty

Pytanie jest może trochę śmieszne ,ale jestem ciekawa gdzie można poznać nowych ludzi . Może ktoś ma jakąś ciekawą historie gdzie poznał w przypadkowym miejscu osobę która stała się jego dobrym znajomym 

Prócz przez portale randkowe i inne takie , bardziej chodzi mi o konkretne miejsca ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi

Sam chciałbym to wiedzieć... Nie mam żadnych znajomych, mimo że próbuję inicjować kontakt, mam zainteresowania i poczucie humoru, jestem pomocny i uczciwy. A mimo to ani w szkole, ani teraz na studiach nie znalazłem żadnej osoby, z którą mógłbym gdzieś wyjść i się spotkać.

Udawało mi się jedynie poznać parę osób za granicą. Z nimi mam dobry kontakt, ale niestety nie mieszkają w mojej okolicy, więc nie mam możliwości spotykać się z nimi na co dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ludzi w sensie znajomych, czy zwiazek? Najczesciej poznaje sie ich w pracy, albo na uczelni i pozostaja nimi na bardzo dlugo ci drudzy- tak jak u mnie. reszta to tylko takie kolezkowanie typu wyjscie na piwko. Niedawno - przed calym koronawirusem - wrocilam z uk do domu, bo dostalam dobry kontrakt w nowej pracy i musze stwierdzic, ze duzo moich znajomych powyjezdzalo do innych krajow lub pozakladalo rodzxiny w innych miastach. Jedyny kontakt z nimi ogranicza sie do rozmow video na messengerze. Dobrze, ze mam ta siostre to z nia wychodze lub sie odwiedzamy. Ooglnie po takich powrotach duzo ludzi ma z tym problem, ale nie kazdy potrafi sie do tego przyznac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

TwojaMuuza- Przez net kiepawo idzie... Ludzie tylko pisza bo pisza a spotkac sie Nie chca...:/

Zależy z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

To prawda, ale po ci wszyscy znajomi? Tyko czas zabierają.😉

Właśnie , dlatego ja nie potrzebuję  znsjomych🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na spędach miłośników gier planszowych. Na imprezie integracyjnej na podwórku przed blokiem😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Qwerty82 napisał:

Chyba masz większe szczęście do sąsiadów, bo u mnie niektórzy nie potrafią nawet na dzień dobry odpowiedzieć 😞

Tak, do sąsiadów mam wyjątkowe szczęście. W klatce obok trafila się osoba, która zorganizowała życie towarzyskie dla ludzi z bloku. Dzieki niej poznałam nowych przyjaciół w wieku, gdy już każdy sobie rzepkę skrobie i wypina się na znajomych. W tym momencie to są dla mnie najblizsi znajomi i czuję się trochę jakbym mieszkała w akademiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×