Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Roszpun

Nie mam w domu pająków

Polecane posty

Gość Roszpun

Słuchajcie, gdy mieszkałam z rodzicami często spotykałam się z pająkami, gdzieś w rogu mojego pokoju, czy w łazience. Nie mieliśmy zaniedbanego mieszkania, sprzatalismy chyba jak normalny człowiek a i tak mimo to się pojawiały. Od kilku miesięcy mieszkam sama i nie widziałam ani razu pająka u siebie. Nie żebym tęskniła za nimi, bo nienawidzę ich, po prostu się brzydzę. Ale zastanawiam się z czego to wynika. Mama mówiła, że jak jest pająk w domu to znaczy, że jest „zdrowe mieszkanie”. Co Wy o tym sądzicie? Zmagacie się z nimi w swoich domach czy tak jak ja, zapomnialyscie już jak wyglądają bo nie goszczą u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjd

Ciesz się poki możesz 😄 ja mam wstrętne kątniki które morduje bez żadnych wyrzutów sumienia! Są obrzydliwe, teraz włażą do domu bo zrobiło się zimno ble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ona
Dnia 18.10.2019 o 21:16, Gość Kasjd napisał:

Ciesz się poki możesz 😄 ja mam wstrętne kątniki które morduje bez żadnych wyrzutów sumienia! Są obrzydliwe, teraz włażą do domu bo zrobiło się zimno ble. 

I z klapka je traktujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radar

nigdy nie mogłem pojąć tej chorej nienawiści do tych bogu ducha winnych i pożytecznych stworzeń

nie ma durniejszej istoty niż ludzka samica 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Też mam w domu pająki. Nie przepadam za nimi, ale nie mogę ich tak po prostu uśmiercić. Ostatnio solidnie sprzątałam i parę wyszło na zewnatrz i tak sobie wiszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz, np. wiejskie domy albo te przy lesie naturalnie beda mialy wiecej pajakow, mieszkania w blokach moga nie zobaczyc ani jednego przez cale zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee no czasem się widuje pajączki, w blokach bardziej. 

dużo to patologia, to posprzątaj i myj podłogi, ale tak bez żadnego to faktycznie jakoś przykro...

więcej mam za oknami, takie tłuste:O 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pająki polecam środki czystości na bazie naturalnych składników nie szkodzą tym owadom a je odstraszają wystarczy psikac ramę okna a już do nas nie wejdą. Działa też na komary i inne dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×