Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Macie jakąś sprawdzoną ofertę szkoły policealnej w Warszawie?

Polecane posty

Gość Marta

 

Macie jakąś sprawdzoną ofertę szkoły policealnej w Warszawie? Myślałam o jakichś kierunkach medycznych, żeby zostać jakąś asystentką czy higienistką w gabinecie stomatologicznym. Jeśli znacie jakąś fajną szkołę, gdzie będzie można się w tym kierunku kształcić to dajcie namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

szkoły poliecalne bez matury nawet można tam iść na kierunki to są technik dwuletnie nauka zaocznie tylko w weekendy to z tego co wiem to takie szkoły to były Teb Edukacja ,Żak , Cosinus ... Jeszcze było coś takiego Suces takie coś też szkoły policealne zawodowe tak są różne kierunki można się zapisać typu administracja ,opiekun w domu pomocy społecznej  , rachunkowość ,fryzjerstwo ,kosmetyczka ,archiwista ,informatyk , na pewno też była asystentka stomatologiczna na pewno w jakiejś ofercie to było i też był taki kierunek , To musisz poszukać w ofercie szkoły TEB edukacja albo Żak lub Cosinus tam na pewno mają takie szkoły i nauka w weekendy darmowa nawet nie musisz płacić nic .Na pewno mają i technika masażystę bo sam chodziłem kiedyś do takiej szkoły i tam się uczyłem . To jest już kwestia wyboru jaka ci pasuje tam bo różne są te szkoły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz zobaczyć ofertę szkoły Collegium w Warszawie. Mają właśnie pokaźną grupę kierunków około medycznych więc coś interesującego pewnie dla siebie znajdziesz. Korzystałam z tej oferty na kierunku technik farmaceuta i ogólnie byłam zadowolona z tego jak zajęcia były prowadzona, dobrze przygotowałem się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kun

w Kollegum jest mobing i nic nie uczom!!! 😂😩🤖🧔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×