Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja Ania.s

Kobietki ile macie lat i czego się w życiu dorobilyście

Polecane posty

Gość takie takie takie tam

31 lat, całkiem sporo kasy na koncie, ale nic poza tym. chodzący przykład tego, że pieniądze szczęścia nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość takie takie takie tam napisał:

31 lat, całkiem sporo kasy na koncie, ale nic poza tym. chodzący przykład tego, że pieniądze szczęścia nie dają.

Podziel się z dziećmi chorymi na raka to dasz komuś szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red

Ola z Paryza jak to mozliwe, ze nie masz nikogo? Odganiasz ich od siebie? Francuzki sa umiarkowanie urodziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek

rozumiem że ten wpis Ciebie dowartościował ? a może nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja

36 lat, dobra praca, duże mieszkanie, samochód, oszczędności, dwójka kochanych dzieci.... Ale za to po rozwodzie i obecnie w skomplikowanym i trudnym zwiazku. Zazdroszczę innym pełnej normalnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retri
Dnia 27.09.2019 o 19:24, Gość to ja Ania.s napisał:

Hej jak w temacie, ile macie lat i  czego się w życiu dorobiliście?

Ja mam 37,

mieszkanie wlasne na spole z mezem,

wlasnych oszczednosci  140 tys

wspolnych kolo 80 tys

maz tez ma oszczednosci swoje, lepiej nie pytajcie ile....i ciagle uwaza ze jestesmy biedni 😕

a i bedzie kiedys mieszkanie po tesciowej

to by bylo na 

Musisz być bardzo smutną i nieszczęśliwą kobietą skoro masz potrzebę chwalenia się tym ile masz 🙂 pytanie po co Ci to i co Ci to daje 🙂 jesteś ciekawym przypadkiem 🙂 widzę spore niedowartosciowanie samej siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha

32 lata, nieduży dom jeszcze do wykończenia, 2 cudnych dzieci, w miarę dobra praca, kilkadziesiąt tysięcy oszczędności, auto średniej klasy ale nowe, mąż z którym zupełnie mi się nie układa, depresja i nerwica. Ważne, że zdrowie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze szczęścia nie dają...
Po 25 latach dorabiania się mieliśmy majątek wart około milion, w tym dwa domy. Do tego trójka dorosłych dzieci i jak one się wyprowadziły, to w końcu nasze małżeństwo się rozpadło. Od wielu lat sukcesy finansowe musiały rekompensować brak miłości w małżeństwie i na koniec, na szczęście jest się czym podzielić i dzięki temu, że były dwa domy, łatwiej się rozejść...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisano 1 minutę temu

Pieniądze szczęścia nie dają...
Po 25 latach dorabiania się mieliśmy majątek wart około milion, w tym dwa domy. Do tego trójka dorosłych dzieci i jak one się wyprowadziły, to w końcu nasze małżeństwo się rozpadło. Od wielu lat sukcesy finansowe musiały rekompensować brak miłości w małżeństwie i na koniec, na szczęście jest się czym podzielić i dzięki temu, że były dwa domy, łatwiej się rozejść...

...................................

U nas było baaaaaardzo podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 1.10.2019 o 13:43, Gość red napisał:

Ola z Paryza jak to mozliwe, ze nie masz nikogo? Odganiasz ich od siebie? Francuzki sa umiarkowanie urodziwe.

Moim zdaniem Francuzki sa ladne, dobrze wyksztalcone. Polka dla Francuza to prostytutka ktora przyjezdza z biednego kraju i szuka bogatego meza ktory pozwoli  jej sie tu osiedlic na stale. Mamy taka sama opinie jak Arab ktory szuka w Polsce zony zeby dostac obywatelstwo. Niestety takie sa stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mądra, ładna i młoda kobieta  zawsze wzbudzi zainteresowanie. Moje na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

31 lat, mam studia, prace, auto 9 letnie, mieszkanie w szeregowej 133 m2 bez kredytu, oszczędności ok20-30 tys max. Ale najwazniejsze: mam zdrowie, kochanego męża i wspaniała polroczna córeczkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×