Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xQuadro

Jak zaprosić na bal i czy w ogóle?

Polecane posty

Otóż jestem w 2 klasie liceum i za miesiąc w mojej szkole odbędą się połowinki. Początkowo większość znajomych miała iść bez osoby towarzyszącej, tylko sporadycznie zdarzały się pary, które koniecznie musiały ze sobą iść, jednak teraz tzn. praktycznie miesiąc przed okazało się, że większość idzie w parze, no a ja zostałem sam. Po namowach bliskich zaprosiłem dwie dziewczyny przez Facebooka, mimo tego, że nie chciałem zbytnio nikogo prosić z tego powodu, że dziewczyna, którą chciałem wcześniej zaprosić, ma chłopaka, z którym naturalnie pójdzie na ten bal. A więc tak jak już pisałem, zaprosiłem dwie dziewczyny i obie odmówiły..
W pierwszym przypadku dziewczyna mi się podobała, jednak odmówiła, nie podając powodu.
W drugim przypadku dziewczyna mi się za bardzo nie podobała, jednak również odmówiła, przez to, że za bardzo się nie znaliśmy i trochę się wstydzi.

Teraz mam dylemat i nie wiem, czy dalej prosić jakąś dziewczynę znowu przez Facebooka którą znam tylko z widzenia, czy dać sobie spokój i iść samemu.. Może gdybym wiedział wcześniej, że większość idzie na ten bal w parze, to zaprosiłbym kogoś z klasy, a tak mam problem i to nie mały, bo czas na zdecydowanie czy idę z osobą towarzyszącą, kończy się 30.. Ale pozostaje tylko gdybanie. Co Wy byście zrobili na moim miejscu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po uja ci ktoś na siłę? Idź i baw się dobrze, na parowanie jeszcze masz wiele lat, szkoda sobie psuć młodość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie rozumiem, dlaczego matka, kuzynka, ciotka, babka namawiają mnie, cały czas bym kogoś zaprosił i nie szedł jak sierota, przez to zrobiłem z siebie ...a.. Ogólnie to na połowinkach tańczy się poloneza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, xQuadro napisał:

No właśnie nie rozumiem, dlaczego matka, kuzynka, ciotka, babka namawiają mnie, cały czas bym kogoś zaprosił i nie szedł jak sierota, przez to zrobiłem z siebie ...a.. Ogólnie to na połowinkach tańczy się poloneza?

Poloneza to na studniówce. W ogóle nie przeżywaj tych połowinek jak mrówka okres, będą połowinki, były połowinki, za dwa tygodnie nikt nie będzie już o nich pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×