Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Don Ramirez

Patrząć wstecz na własne związki z kobietami to tak sobie mysle, ze to jedna wielka porażka, każda z nich mnie ciężko olała

Polecane posty

Gość Don Ramirez

Witam, tak sobie niedawno myslalem o tych wszystkich moich relacjach z kobietami, oczywiscie o tych blizszych, kiedy coś tam zachodziło (było ich mało niestety)

mam dzisiaj 32 lata, od 4 lat jestem samotny i juz pewnie tak zostanie do konca zycia bo nie wierze w cuda

w moim zyciu miałem seksualnie 4 kobiety a związki dwa

pierwsza kobieta.., przespała się ze mną (rozprawiczyła mnie w wieku 20 lat) i potem po prostu zniknela, napisala mi tylko jeszcze wtedy na gg, ze nic z tego wiecej nie bedzie i kontakt sie urwał na wieki

później byłem w takim pseudo związku na odległość, który trwał całe 3 miesiące, woow... , jeździłem do niej autobusem albo pociągiem, w sumie byłem u niej raptem 5x na weekend, i tez mnie zostawiła bo stwierdziła w końcu , że "to nie to".., oj bardzo to wtedy przezylem bo się w niej zakochałem

potem miałem 3 lata celibatu i przerwy od kobiet, aż w końcu trafiła mi się taka jedna co nawet mi się nie podobała, ale byłem tak zdesperowany, że przyjąłem jej zaloty i bylismy parą przez 2 lata, ona mnie w tym czasie chyba z 10x zdradziła by na końcu tez w końcu zostawić

no i poźniej mi się jeszcze jedna taka trafiła z która się spotykałem około 2 miesiące i tez mnie w końcu ołała

obecnie od 3 lat jestem samotny i zyje w celibacie, koszmar...

ku.rwa dlaczego ja zawsze dostaje kosze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregre

bo kobiety to szm@ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zauważyłeś, że to ty dajesz im kosza. No ja się np. tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja trwałam w pseudo związku na odległość 3 lata , póki się nie spotkaliśmy, później był może z 5 weekendów u mnie, chodz było to za mało dla mnie/wolał w miedzy czasie inne zamiast spedzac ze mną czas-przepłakałam walentynki, Wielkanoc, Boże Ciało, Majówke/. Póżniej zajął się inną, wchodziłam na fb ale nawet już do mnie nie napisał, pisał do niej, zniszczył to co budowaliśmy tak mozolnie. Odszedł bez słowa, później wypisywał na forum , że żałuje, że kocha, nie pofatygował się by wrócić, obecnie zrobił to samo. Potrafi użalać się tylko że dostaje kosza, a ja bym bardzo chciała z nim być, sorry ale nie wirtualnie przeciągać strunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arra

j3bac kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panwladza32

Dokładnie, ... kobieca rasę, dziś także mnie zostawiła, starałem się od 3 miesięcy po nia a ona po tym wszystkim "nie jestem gotowa, jednak Cię nie kocham" więc .... Łączmy sie w bólu Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to mam dobrze baby same chcą żebym je wyruchał Ale szczèsciarz ze mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myj fiuta
11 godzin temu, Gość Don Ramirez napisał:

Witam, tak sobie niedawno myslalem o tych wszystkich moich relacjach z kobietami, oczywiscie o tych blizszych, kiedy coś tam zachodziło (było ich mało niestety)

mam dzisiaj 32 lata, od 4 lat jestem samotny i juz pewnie tak zostanie do konca zycia bo nie wierze w cuda

w moim zyciu miałem seksualnie 4 kobiety a związki dwa

pierwsza kobieta.., przespała się ze mną (rozprawiczyła mnie w wieku 20 lat) i potem po prostu zniknela, napisala mi tylko jeszcze wtedy na gg, ze nic z tego wiecej nie bedzie i kontakt sie urwał na wieki

później byłem w takim pseudo związku na odległość, który trwał całe 3 miesiące, woow... , jeździłem do niej autobusem albo pociągiem, w sumie byłem u niej raptem 5x na weekend, i tez mnie zostawiła bo stwierdziła w końcu , że "to nie to".., oj bardzo to wtedy przezylem bo się w niej zakochałem

potem miałem 3 lata celibatu i przerwy od kobiet, aż w końcu trafiła mi się taka jedna co nawet mi się nie podobała, ale byłem tak zdesperowany, że przyjąłem jej zaloty i bylismy parą przez 2 lata, ona mnie w tym czasie chyba z 10x zdradziła by na końcu tez w końcu zostawić

no i poźniej mi się jeszcze jedna taka trafiła z która się spotykałem około 2 miesiące i tez mnie w końcu ołała

obecnie od 3 lat jestem samotny i zyje w celibacie, koszmar...

ku.rwa dlaczego ja zawsze dostaje kosze ;(

Powiem ci dlaczego, bo wybierasz kuurwy nie kobiety. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×