Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seb

kobiety po 30stce czy są tu takie które..

Polecane posty

Gość seb

Czy są jeszcze kobiety takie po 30stce które nie mają meżów partnerów są singielkami pannami? Bo niestety do 30stce mi nie daleko i się zastanawiam czy jeszcze szanse mam abym mógł poznać spotkać jakąś kobiete w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czemu nie 24 latke na przyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość seb napisał:

Czy są jeszcze kobiety takie po 30stce które nie mają meżów partnerów są singielkami pannami? Bo niestety do 30stce mi nie daleko i się zastanawiam czy jeszcze szanse mam abym mógł poznać spotkać jakąś kobiete w życiu 

Tylko te brzydkie, a z.nimi tylko od tyłu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Są osoby samotne w każdym wieku, nie tylko stare panny, a rozwódki i wdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb

moze i byc 25-27 czy 29lat miec kobieta, by była atrakcyjna miła normalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb

spytałem o kobiety po 30stce czy takie są jeszcze wolne panny, bo z takimi się dobrze mi dogaduje rozmawia, i są bardziej normalne miłe wiedza czego chcą konkretne potrafią się zachować, niż takie 20stolatki , które nie wiedza czego chca , są skryte nie myślą o zyciu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość seb napisał:

spytałem o kobiety po 30stce czy takie są jeszcze wolne panny, bo z takimi się dobrze mi dogaduje rozmawia, i są bardziej normalne miłe wiedza czego chcą konkretne potrafią się zachować, niż takie 20stolatki , które nie wiedza czego chca , są skryte nie myślą o zyciu itp

30 zawsze może się rozwieść,  jak będziesz lepszy od jej meza😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Kobiety po 30tce w zasadzie nie istnieją.  Nie ma ich.  Są niewidzialne.  Przezroczyste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Wiesz, ani 30 ani 20 nie są identyczne, a piszesz, jakby były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb
6 minut temu, Gość Gość napisał:

30 zawsze może się rozwieść,  jak będziesz lepszy od jej meza😂

ojj bardzo smieszne, tylko że ja jestem taki że to ja chce mieć swoja a nie czyjąś zabierać po za tym bedzie mieć męża to powie ze ja mam męża i nie chce się umawiać z nikim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość seb napisał:

ojj bardzo smieszne, tylko że ja jestem taki że to ja chce mieć swoja a nie czyjąś zabierać po za tym bedzie mieć męża to powie ze ja mam męża i nie chce się umawiać z nikim 

Mężatka nie będzie się umawiać z innym? Jesteś niedorozwiniety? 😨Nie wiedziałeś,  że jest mężatką? 😲 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mężatka nie będzie się umawiać z innym? Jesteś niedorozwiniety? 😨Nie wiedziałeś,  że jest mężatką? 😲 

No przecież jak dziewczyne pytasz czy dasz się zaprosić a ma chłopaka czy z kimś się spotyka to odpowie że nie i nie będzie chciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam 39 lat i celuje w dziewczyny przed 30stka a ty masz 29 i celujesz tylko w te po 30stce? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja mam 39 lat i celuje w dziewczyny przed 30stka a ty masz 29 i celujesz tylko w te po 30stce? dziwne

nie prawda, nie tylko też interesuja mnie w wieku 25 lat czy przed 30stka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co wy macie z tą staroscią po 30stce? 30stka to jeszcze młodzi ludzie! Kobiety wyglądają wtedy o niebo lepiej niż mając 20 lat, są pewniejsze siebie a i w łóżku lepsze. Ja mam 30lat, czuję się młoda, bo jestem młoda! Tak też wyglądam. Weźcie się obudźcie i żyjcie a nie zamartwiacie się jacy wy "starzy". To chyba tylko w polsce kobiety po 30stce mają obowiązek mieć męża 4 dzieci i brać zasiłki. No ludzie, świat tak nie wygląda! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masa po 30! To osoby zranione zdradzane itp które się sparzyly wielokrotnie i wybraly samotnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Co wy macie z tą staroscią po 30stce? 30stka to jeszcze młodzi ludzie! Kobiety wyglądają wtedy o niebo lepiej niż mając 20 lat, są pewniejsze siebie a i w łóżku lepsze. Ja mam 30lat, czuję się młoda, bo jestem młoda! Tak też wyglądam. Weźcie się obudźcie i żyjcie a nie zamartwiacie się jacy wy "starzy". To chyba tylko w polsce kobiety po 30stce mają obowiązek mieć męża 4 dzieci i brać zasiłki. No ludzie, świat tak nie wygląda! 

Mądrze mówisz oczywiście że osoby po 30stce są młode 😉 i wcale  kobiety po 30stce nie muszą mieć męża ani dzieci to nie te czasy jak dawniej że jest się stara panna w wieku 30lat to nie prawda bzdura, po 30stce kobiety są bardziej atrakcyjne normalne ustabilizowane wiedza czego chca, konkretne i potrafia się zachowac a nie jak 20stolatki , dlatego takie mnie interesuja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
45 minut temu, Gość gosc napisał:

ja mam 39 lat i celuje w dziewczyny przed 30stka a ty masz 29 i celujesz tylko w te po 30stce? dziwne

masakra, mam 28 lat i w życiu nie umówiłabym się z takim staruchem - desperatki czy na jedną noc szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×