Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daltonto

Czy feromony mogą wzbudzić pożadanie

Polecane posty

Gość Daltonto

Witam. Jestem z kobietą już 10 miesięcy prawie i nie mogę jej namówić do seksu. Ona ma jakies opory ( co rozumiałem na początku bo jest dziewicą).  Ma ogólnie ochotę bo robiliśmy już palcówki oraz była bardzo mokra ale do stosunku nie dochodzi. Zastanawiam sie nad feromonami bo może to by ją skłoniło.

Czy polecicie jakieś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielkaaa

Ja kupiłam kiedyś https://www.feromony.pl/pp/eutnbmf21 wersję dla kobiet. Uważam, że to bardzo silna "zabawka". Zapachu nie posiada i nakładam na nie swoje ulubione zapachy. Te feromony bardzo działają na facetów, co może być męczące, bo w pracy potrafią mnie osaczać, na imprezach męczyć. Używam ich ostatnio na spotkania zawodowe i również się sprawdzają o wiele łatwiej manipulować, wpływać na decyzję innych osób, niezależnie w sumie od płci drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommm

W obecnej sytuacji może Love Desire? Dobre feromony na wzbudzenie pożadania. Jednak jeśli ona nie ulegnie to zastanowiłbym się nad zakończeniem związku bo jednak te 10 miesięcy to strasznie długo. Ile ma lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daltonto

Ma 24 lata Ogólnie miesza się to z perfumem czy są to perfumy same w sobie? Nie jest to takie proste, bardzo mi na niej zależ bo pod wieloma względami to dziewczyna wymarzona dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.09.2019 o 10:28, Gość Daltonto napisał:

Witam. Jestem z kobietą już 10 miesięcy prawie i nie mogę jej namówić do seksu. Ona ma jakies opory ( co rozumiałem na początku bo jest dziewicą).  Ma ogólnie ochotę bo robiliśmy już palcówki oraz była bardzo mokra ale do stosunku nie dochodzi. Zastanawiam sie nad feromonami bo może to by ją skłoniło.

Czy polecicie jakieś? 

On się nie chce kochać bo nie ma 100% pewności czy jesteś tym jedynym i to odwleka,takie są dziewice. Ja uległam dopiero po ponad roku i z obawami.(aktualnie jesteśmy długoletnim małżeństwem}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Daltonto napisał:

Ma 24 lata Ogólnie miesza się to z perfumem czy są to perfumy same w sobie? Nie jest to takie proste, bardzo mi na niej zależ bo pod wieloma względami to dziewczyna wymarzona dla mnie.

Może lepiej daj jej jeszcze troszkę czasu, porozmawiaj z nią na ten temat nic na siłę,a ty chcesz jakieś feromony używać. Jeśli ci tak bardzo zależy na niej to zapytaj jakie ma obawy przed tym pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommm

Szkoda, ze nie w kwestii seksu. Ma już swoje lata tak wiec troche mnie tutaj dziwi opór przed stosunkiem Rozumiem te 3-4 miesiące ale nie dłużej. Love Desire same w sobie mają zapach, tak wiec możesz używać je na skórę bez pomocy ze strony innych perfum. Ogólnie ładny zapach, mi się podoba. Chociaż jeśli będziesz chciał zmieszać ze standardowymi to nie polecam. W tym przypadku lepsze będzie pheromone essence bo są bezzapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daltonto

A jak używac? Na klatę czy na szyję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommm

Bezzapachowe w niewielkiej ilości ( nie ma tutaj sensu przesadzać) na szyje. Zapachowe po prostu na klatę czy gdzie tam mi się chce. Ważne tylko aby nie używać ich na ubrania bo to nie ma sensu i w takim przypadku to nie zadziała bo muszą one wejść w korelację z Twoja skóra Zauważyłem, że zapach długo trzymają włosy. Love desire powinno działać kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Kier

Olejek Kamasutra polecam, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56789

Pożądanie może wzbudziłaby w Twojej kobiecie, jak piszesz, totalna pewność, że nie zajdzie z Tobą w ciążę. Potrafisz dać gwarancję? Może po wazektomii jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56789

Ale z was głuptaki. Łącznie z autorem. Widać, że jesteś niedojrzały nawet w tym swoim podejściu do problemu. Spłycasz go i kompletnie nie widzisz cudzej perspektywy. A jeśli zaprzeczysz, to czy zrobiłeś coś, co można by uznać za pewien dowód dojrzałości i porozmawiałeś z Twoją dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×