Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna

Sąsiad z bloku.

Polecane posty

Gość Katarzyna

Witajcie.

W Łodzi na teofilowie też jest jeden przystojniak co czasem wyjdzie na papierosa w samej koszulce lub zupełnie nagi. Jak wychodzę z psem to rano widziałam go kilka razy w weekendy. A że mieszka dość wysoko (9piętro) to pewnie myśli że go nikt nie widzi.

Szczerze mówiąc to zastanawiam się jak go poznać bo przystojny jest i fajne ma ciało. Z tego co zauważyłam to w tygodniu pracuje dość długo bo raczej go nie ma.

 

Macie pomysł jak by to rozegrać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluś

Ty lepiej patrz pod nogi bo w g?ówno wdepniesz a nie rozglądasz się po balkonowych f?iutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Nie takiego poziomu dyskusji oczekiwałam.

To był przypadek że go zobaczyłam, było to rano na spacerze z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
7 minut temu, Gość kaluś napisał:

Ty lepiej patrz pod nogi bo w g?ówno wdepniesz a nie rozglądasz się po balkonowych f?iutach

U nas wszyscy sprzątają po swoich pupilach. I nie martw się o mnie, takie rady zostaw dla siebie.

Prosiłam o jakiej podpowiedzi a nie chamskie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zorientuj się o której godzinie ano sąsiad wychodzi do pracy.W tym samym czasie wychodź z psem. Spotykając Cię często po pewnym czasie zacznie Ci się kłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluś
10 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Nie takiego poziomu dyskusji oczekiwałam.

To był przypadek że go zobaczyłam, było to rano na spacerze z psem.

Oczywiście, że to był "przypadek" - taki samo jak zajście w ciążę - to też "przypadkowo"...
dlatego przestrzegam Cię żeby się nagle nie okazało, że sąsiad Cię przez "przypadek" zapiął nie tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
3 minuty temu, Wolena napisał:

Zorientuj się o której godzinie ano sąsiad wychodzi do pracy.W tym samym czasie wychodź z psem. Spotykając Cię często po pewnym czasie zacznie Ci się kłaniać.

Kilka razy kręciłam się rano pod jego klatką ale to niestety nie spotkałam. Wydaje mi się że wychodzi nad ranem, albo jeszcze kiedy śpię.

Może mu kartkę zostawić przy samochodzie (wycieraczka itd) Choć zastanawiam się czy to niezbyt dziecinne.

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Kilka razy kręciłam się rano pod jego klatką ale to niestety nie spotkałam. Wydaje mi się że wychodzi nad ranem, albo jeszcze kiedy śpię.

Może mu kartkę zostawić przy samochodzie (wycieraczka itd) Choć zastanawiam się czy to niezbyt dziecinne.

Dziękuję za odpowiedź.

napisz mu chce cie przelecieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro_fesor
3 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Kilka razy kręciłam się rano pod jego klatką ale to niestety nie spotkałam. Wydaje mi się że wychodzi nad ranem, albo jeszcze kiedy śpię.

Może mu kartkę zostawić przy samochodzie (wycieraczka itd) Choć zastanawiam się czy to niezbyt dziecinne.

Dziękuję za odpowiedź.

ale czego oczekujesz? że umówicie się? i co?
wyliże ci twoją mokrą pipkę swoim szorstkim języczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
1 minutę temu, Gość pro_fesor napisał:

ale czego oczekujesz? że umówicie się? i co?
wyliże ci twoją mokrą pipkę swoim szorstkim języczkiem?

To nie mój poziom rozmowy. Język i dobór słów to Szanowny pan sam powinien poprawić.

Żegnam ozięble.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
7 minut temu, Gość gosc napisał:

napisz mu chce cie przelecieć:)

Kocham sex ale dobór słów macie słaby.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro_fesor
1 minutę temu, Gość Katarzyna napisał:

Kocham sex ale dobór słów macie słaby.

 

no widać właśnie że sex ci już do głowy uderzył - jak rozglądasz się po balkonach i gołych facetów szukasz,
jak już chcesz napisać karteczkę to napisz mniej więcej tak:
Codziennie rano wyglądam Twojego ptaszka na balkonie, chciałabym się z nim zapoznać zanim wyfrunie do innej panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zostaw mu liścik za wycieraczką samochodu lub na wycieraczce przy drzwiach mieszkania. Napisz mu na przykład tak: zapraszam na kawę w kawiarni x przy stoliku x, o godzinie x, dnia x. I uśmiech. Idź do kawiarni i czekaj tam na niego. Jak przyjdzie super, nic się nie wstydź tylko zapytaj co chce do kawy. A jak nie przyjdzie to sama wypij kawę i idź do domu. I o nim zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Zostaw mu liścik za wycieraczką samochodu lub na wycieraczce przy drzwiach mieszkania. Napisz mu na przykład tak: zapraszam na kawę w kawiarni x przy stoliku x, o godzinie x, dnia x. I uśmiech. Idź do kawiarni i czekaj tam na niego. Jak przyjdzie super, nic się nie wstydź tylko zapytaj co chce do kawy. A jak nie przyjdzie to sama wypij kawę i idź do domu. I o nim zapomnij.

Myślę że utwierdziła mnie ta odpowiedź 🙂

Chyba chodzenie pod jego klatką nie ma sensu, lepiej będzie z tym liścikiem 😉

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proszę, zrób to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Proszę, zrób to.:)

Tak zrobię. Decyzja zapadła. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Super. Powodzenia. I później napisz mi co się stało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Super. Powodzenia. I później napisz mi co się stało.:)

Napiszę ale to po weekendzie bo karteczkę chce mu zostawić w piątek około południa, zanim wróci do domu. Więc wszystko okaże się w sobotę 😲

Strasznie się denerwuje całokształtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mmm, planujesz z nim seksi łikend?;) A serio, ja bym nie czekała do piątku, bo może już coś zaplanować, tym bardziej jak jest wolnym strzelcem. Nie wstydź się, tylko dziś to zrób Katarzyno! Ps. też się kiedyś wstydziłam, ale raz kozie śmierć, a potem jest z górki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Mmm, planujesz z nim seksi łikend?;) A serio, ja bym nie czekała do piątku, bo może już coś zaplanować, tym bardziej jak jest wolnym strzelcem. Nie wstydź się, tylko dziś to zrób Katarzyno! Ps. też się kiedyś wstydziłam, ale raz kozie śmierć, a potem jest z górki.:)

 Niby tak ale wiem że w tygodniu nie ma go praktycznie w ogóle, więc dlatego wolałam zostawić to na weekend bo wtedy mam pewność że jest w domu.  no i będzie miał czas spotkać się z naszej małej kawiarence na teofilowie.

 Natomiast sprawy łóżkowe na pewno też rozwiążemy w weekend 😁 jeśli wszystko okaże się tak jak bym tego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taa, widzę że się wymigujesz, bo się nie możesz przełamać. Wstydzioszku wstrętny cykora masz.;) Dzisiaj jest poniedziałek dziewczyno, wiesz ile to dni do piątku? Cała wieczność. Ja bym oszalała. I te codzienne chodzenie pod balkonem, no powiedz sama. Ps. ciekawe czy dobry jest w te klocki.;) xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Karteczki mega dziecinne. Jak gdybym coś takiego dostała bym się uśmiała i ją wyrzuciła ale nigdy nie traktowała tego poważnie. Musisz go spotkać. Jesteście sąsiadami to kiedyś znów wpadniecie na siebie. Możesz powiedzieć mu wtedy dzień dobry i zapytać czy ma papieroska czy ogień. Tym sposobem nawiążesz rozmowę. I tak po nitce do kłębka. Tylko powoli. I bez dziecinady typu podkładanie karteczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
52 minuty temu, Gość gość napisał:

Taa, widzę że się wymigujesz, bo się nie możesz przełamać. Wstydzioszku wstrętny cykora masz.;) Dzisiaj jest poniedziałek dziewczyno, wiesz ile to dni do piątku? Cała wieczność. Ja bym oszalała. I te codzienne chodzenie pod balkonem, no powiedz sama. Ps. ciekawe czy dobry jest w te klocki.;) xd

Wygląda na konkretnego faceta a to co udało mi się zobaczyć jest także konkretne 😁

Boję się że jak w tygodniu mu zostawię wiadomość to z braku czasu nie spotka się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

czasem wyjdzie na papierosa w samej koszulce lub zupełnie nagi

O, to zupełnie jak ja 😄 

Tylko nie zgadza się miasto ani piętro, ja tylko na czwartym. No i nie mam ulicy na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
19 minut temu, p212 napisał:

A Ty w ogóle widziałaś go z bliska?

Z bliska nie - tylko na balkonie, ale jak go widziałam to miałam kisiel w majtkach.
Zawsze się tak ślinię jak go widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Katarzyna napisał:

Z bliska nie - tylko na balkonie, ale jak go widziałam to miałam kisiel w majtkach.
Zawsze się tak ślinię jak go widzę.

Zastanawiam się jak mogłaś widząc go na 9 pietrze stwierdzić ze jest przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Twarz to jeszcze nic, że widziałaś Kaśka! Ale co ma w portkach? Ullllalala! List napisany? Ciągle o nim myślisz?;) Może dołącz do tej notki majteczki? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Twarz to jeszcze nic, że widziałaś Kaśka! Ale co ma w portkach? Ullllalala! List napisany? Ciągle o nim myślisz?;) Może dołącz do tej notki majteczki? xd

Majteczki już wyprane. No własnie jak wychodził na balkon to czasami nago i wtedy było wszystko jak na tacy. Ciągle o nim myślę, bo kocham sex z przygodnymi mężczyznami, a ten jest wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Czyścioch
1 minutę temu, Gość Katarzyna napisał:

Majteczki już wyprane. No własnie jak wychodził na balkon to czasami nago i wtedy było wszystko jak na tacy. Ciągle o nim myślę, bo kocham sex z przygodnymi mężczyznami, a ten jest wyjątkowy.

Czy jesteś po prostu tanią osiedlową d*ziwką, czy nawet darmową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×