Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna

Sąsiad z bloku.

Polecane posty

Gość Katarzyna
16 minut temu, p212 napisał:

Zastanawiam się jak mogłaś widząc go na 9 pietrze stwierdzić ze jest przystojny

To nie ja odpisałam. Ktoś podszywa pod moją nazwę.

Widziałam go też z bliska kilka razy, mieszka w bloku obok.  To było wcześniej zanim zobaczyłam go na balkonie, później skojarzyłam że to ten sam. Zawsze uważałam że jest przystojny.

Natomiast wbrew pozorom to 9 piętro jest około 25m i widać twarz (i nie tylko 😁).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Z bliska nie - tylko na balkonie, ale jak go widziałam to miałam kisiel w majtkach.
Zawsze się tak ślinię jak go widzę.

Kisiel w majtkach - wyrażenie chorego psychicznie kafeteryjnego zyeba lat 64. Czyli już wiemy czyj jest ten durny wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
18 minut temu, Gość Dr Czyścioch napisał:

Czy jesteś po prostu tanią osiedlową d*ziwką, czy nawet darmową...

Tamta odpowiedź nie była moja. Zwyczajnie ktoś pisze pod moim imieniem.

Słabe to i smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

To nie ja odpisałam. Ktoś podszywa pod moją nazwę.

Widziałam go też z bliska kilka razy, mieszka w bloku obok.  To było wcześniej zanim zobaczyłam go na balkonie, później skojarzyłam że to ten sam. Zawsze uważałam że jest przystojny.

Natomiast wbrew pozorom to 9 piętro jest około 25m i widać twarz (i nie tylko 😁).

 

Skoro go widujesz z bliska to może zwyczajnie zagadaj do niego, zapytaj co widać z 9go piętra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Tamta odpowiedź nie była moja. Zwyczajnie ktoś pisze pod moim imieniem.

Słabe to i smutne.

To zwykła reakcja zawistnych ludzi, na których nikt nie zwraca uwagi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
6 minut temu, p212 napisał:

Skoro go widujesz z bliska to może zwyczajnie zagadaj do niego, zapytaj co widać z 9go piętra

Trochę się krępuje tak podejść tak porostu z resztą w tygodniu musiała bym chyba rozbić namiot i czekać bo on w tygodniu musi dużo pracować. Już podjęłam decyzję z tym listem 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Trochę się krępuje tak podejść tak porostu z resztą w tygodniu musiała bym chyba rozbić namiot i czekać bo on w tygodniu musi dużo pracować. Już podjęłam decyzję z tym listem 😉

 

Ok. więc życzę powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
6 minut temu, p212 napisał:

To zwykła reakcja zawistnych ludzi, na których nikt nie zwraca uwagi 🙂

Niestety taka jest rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Załatw sobie Katarzyna pseudonim i będziemy dyskutowały bez podszywów. Dam takie wskazówki, że żaden jegomość się nie oprze. Zaufaj starszej koleżance po fachu. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
5 minut temu, p212 napisał:

Ok. więc życzę powodzenia 🙂

Dziękuję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Dziękuję 😉

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
10 minut temu, Gość gość napisał:

Załatw sobie Katarzyna pseudonim i będziemy dyskutowały bez podszywów. Dam takie wskazówki, że żaden jegomość się nie oprze. Zaufaj starszej koleżance po fachu. xd

Taka młodziutka już nie jestem 😉

Ale dobrych rad mogę zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kochana raczkujesz widzę, bo nie wiesz jak mężczyznę otumanić. I się czaisz z listem do piątku. Samo krążenie w jego okolicy nie czyni nikogo starym! Rozumiesz to?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
13 minut temu, Gość gość napisał:

Kochana raczkujesz widzę, bo nie wiesz jak mężczyznę otumanić. I się czaisz z listem do piątku. Samo krążenie w jego okolicy nie czyni nikogo starym! Rozumiesz to?!;)

Może nie raczkuje natomiast to faktycznie pierwszy raz w moim życiu taka sytuacja. Powiem tak, gdybym już długo nie była sama i nie zobaczyła go nago to możliwe że nie dążyła bym do spotkania. Ale po tym wszystkim nagle poczułam że tego bardzo chcę, bez względu na to czy wyjdzie czy też nie.

Ps: Absolutnie nie CZUJĘ się staro wręcz przeciwnie. Jedynie skrępowana 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do odważnych świat należy i klawo, że zdecydowałaś z tym listem. Mam jeszcze jedno pytanie, w takim razie ile masz wiosenek? xd Skoro czujesz się skrępowana to należy cię odrępować. Przychodź tu często i opowiadaj o swoich rozterkach. Ps. widziałaś go wczoraj, dzisiaj? Co miał na sobie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Do odważnych świat należy i klawo, że zdecydowałaś z tym listem. Mam jeszcze jedno pytanie, w takim razie ile masz wiosenek? xd Skoro czujesz się skrępowana to należy cię odrępować. Przychodź tu często i opowiadaj o swoich rozterkach. Ps. widziałaś go wczoraj, dzisiaj? Co miał na sobie?;)

68 a on jakieś 30 parę - może dlatego czuję się skrępowana. Ostatnio widziałam go w weekend, był na balkonie ubrany w samą koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Znów się odzywasz pode mnie!

Prostactwo jest ci bliższe niż ilość posiadanego rozumu.

11 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

68 a on jakieś 30 parę - może dlatego czuję się skrępowana. Ostatnio widziałam go w weekend, był na balkonie ubrany w samą koszulkę.

Proszę moderatora o usunięcie tegoż osobnika po adresie IP. Nie życzę sobie by odpowiadał w moim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
2 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Znów się odzywasz pode mnie!

Prostactwo jest ci bliższe niż ilość posiadanego rozumu.

Proszę moderatora o usunięcie tegoż osobnika po adresie IP. Nie życzę sobie by odpowiadał w moim imieniu.

Co za marny podszyw. Chyba rzeczywiście jedyną metodą będzie założenie własnego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
4 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Znów się odzywasz pode mnie!

Prostactwo jest ci bliższe niż ilość posiadanego rozumu.

Proszę moderatora o usunięcie tegoż osobnika po adresie IP. Nie życzę sobie by odpowiadał w moim imieniu.

Nie dość że marny podszyw to proszę administrację o zablokowanie tej osoby po adresie IP.
Widać, że nie można normalnie rozmawiać w niektórych tematach. Bo zaraz jakieś zboki się odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Do odważnych świat należy i klawo, że zdecydowałaś z tym listem. Mam jeszcze jedno pytanie, w takim razie ile masz wiosenek? xd Skoro czujesz się skrępowana to należy cię odrępować. Przychodź tu często i opowiadaj o swoich rozterkach. Ps. widziałaś go wczoraj, dzisiaj? Co miał na sobie?;)

Przepraszam ale ten troll ciągle mnie podrabia.

Mam 38 lat a on myślę że w podobnym wieku, jest szczupły i wygląda naprawdę młodo. Niestety nie widziałam go wczoraj a dziś zobaczę po południu. Może akurat będzie wracał z pracy 😘

A ostatnio, kiedy było jeszcze ciepło to widziałam jego pośladki, są imponująco piękne 😊 Szczerze to u faceta nigdy niewidziałam tak zgrabnego tyłeczeka, nawet na zdjęciach modeli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Łódź
3 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Nie dość że marny podszyw to proszę administrację o zablokowanie tej osoby po adresie IP.
Widać, że nie można normalnie rozmawiać w niektórych tematach. Bo zaraz jakieś zboki się odzywają.

To zobaczymy czy to twój adres IP założył ten temat? Kłamstwo ma krótkie nóżki trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
3 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Przepraszam ale ten troll ciągle mnie podrabia.

Mam 38 lat a on myślę że w podobnym wieku, jest szczupły i wygląda naprawdę młodo. Niestety nie widziałam go wczoraj a dziś zobaczę po południu. Może akurat będzie wracał z pracy 😘

A ostatnio, kiedy było jeszcze ciepło to widziałam jego pośladki, są imponująco piękne 😊 Szczerze to u faceta nigdy niewidziałam tak zgrabnego tyłeczeka, nawet na zdjęciach modeli.

 

Skończ się podszywać zboczeńcu - jak ci się podobają męskie tyłki to idź do burdelu.

Mam 32 lata, on myślę z 70, jest szczupły ale wygląda bardzo młodo. Czasem wychodzi na balkon i dlatego się na niego natknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciulik

Po prostu daj mu dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
3 minuty temu, Gość ciulik napisał:

Po prostu daj mu dupy

Ja bym wolała jednak nie w odbyt tylko w dziurkę z przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Łódź
2 godziny temu, Gość Katarzyna napisał:

Ja bym wolała jednak nie w odbyt tylko w dziurkę z przodu...

Skończ się podszywać!
Ja lubię zarówno w odbyt jak i dziurkę.
Pisałam, że uwielbiam sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Katarzyna Łódź napisał:

Skończ się podszywać!
Ja lubię zarówno w odbyt jak i dziurkę.
Pisałam, że uwielbiam sex.

Lubisz w d0pę? fe rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiem, że czekasz. Ale nie tędy prowadzi droga do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy
Dnia 30.09.2019 o 15:16, Gość Katarzyna napisał:

Witajcie.

W Łodzi na teofilowie też jest jeden przystojniak co czasem wyjdzie na papierosa w samej koszulce lub zupełnie nagi. Jak wychodzę z psem to rano widziałam go kilka razy w weekendy. A że mieszka dość wysoko (9piętro) to pewnie myśli że go nikt nie widzi.

Szczerze mówiąc to zastanawiam się jak go poznać bo przystojny jest i fajne ma ciało. Z tego co zauważyłam to w tygodniu pracuje dość długo bo raczej go nie ma.

 

Macie pomysł jak by to rozegrać?

 

Kasieńko więcej odwagi jesli uwarzasz ze warto to po prostu zagadaj z nim w cztery oczy , nie ma na co czekac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
20 godzin temu, Gość Cichy napisał:

Kasieńko więcej odwagi jesli uwarzasz ze warto to po prostu zagadaj z nim w cztery oczy , nie ma na co czekac 

Pisałam wcześniej że nie mam jak go spotkać, w tygodniu on dużo pracuje. Postanowiłam mu zostawić liścik w piątek. Zaprosze go na kawę w takiej jednej kawiarence i zobaczymy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Katarzyna, cześć. Pozdrawiam i czekam na wiadomość po weekendzie.:) I co napisałaś w liściku? Bo pewnie już dawno gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×