Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gugal

Mpo Warszawa opinie

Polecane posty

Gość Gugal

Siema co sądzicie o mpo i tym jak sobie radzą w wawie? Chyba maja najwiecej dzielnic „pod sobą”. Swego czasu mieszkałem na osiedlu, gdzie smieci odbierała inna firma i słabo to szło. Teraz szukam nowego mieszkania i zastanawiam się czy mpo nie nawala w tym temacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleosia

Faktycznie, MPO ma większość Warszawy. U mnie dobrze sobie radzą. Nie mam jakichś wygórowanych oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejarko

no wlasnie, nie ma co robic problemow na sile. czasem sie zdarza jakichs pozniejsjzy odbior, ale wszyscy jestesmy tylko ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kk.

dlatego nalegam aby w każdej wsi była sortownia odpadów, śmieci jak zwał tak zwał. Ważne aby "ludzie" zrozumieli Co ich otacza. Że otaczają nas śmieci a tak naprawdę każda śrubka powinna być w odpowiednim pojemniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilak

Jak widzicie, że coś zalega to zawzse mozecie zadzwonić pod 19115 i wtedy zajmą się tym od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaracza

mam porównanie, bo mieszkalam kiedys w okolicy, gdzie jeździla inna firma i naprawde teraz mam duzy szacunek np. do MPO, bo kolo mnie jeżdzą. Moze czasem mają opoźnienia,ale ogolnie pozytywnie ich oceniam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×