Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edka

Co o tym myśleć?

Polecane posty

Gość Edka

Kochani.

Jest mi ogromnie wstyd, bo jestem po 30-tce, ale muszę Was o coś zapytać. Poznałam jakiś czas temu w pracy kolegę. Z początku nie zwracałam na niego uwagi, lecz z pewnym czasem zaczęłam zwracać uwagę na niego jak i również ja zaczęłam wyczuwac że on mnie obserwuje. Nie ukrywam, spodobał mi się. Nadszedł dzień gdzie mieliśmy oboje pracę na nocce i plus koleżanka. Wyciągał mnie na papierosa i zagiął mnie jednym tekstem, że wie skąd jestem, jakie papierosy palę i wie ...jaka jest moja data urodzenia (żeby nie było to nie mam Facebooka żeby stamtąd się dowiedział). Wiecie co, zatkało mnie. Po prostu zatkało mnie (pozytywnie oczywiście). Że ja durna nie wiedziałam co mu odpowiedzieć, po prostu bałam się że coś palnę głupiego. I po prostu bez echa ten temat został. Tak, wiem spaliłam mosty za sobą. I widzę że od pewnego czasu wycofał się. Mam ogromne wyrzuty sumienia, po prostu nie wiem jak się zachować w takich sytuacjach 😟. Nie wiedziałam jak bardziej tą "atmosferę" podkręcić. No sami pomyślcie, kolesia prawie nie znam a on wie sporo o mnie, to chyba jest coś na rzeczy? Jestem po prostu osobą nieśmiałą 😥.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryk

Zaproś go na kawę po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Fryk napisał:

Zaproś go na kawę po pracy :)

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×