Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NiePodam

Chłopak sie na mnie patrzy

Polecane posty

Gość NiePodam

Witam mam problem.

Chłopak z mojej klasy ostatnio się na mnie patrzy. Tak wiem głupio to brzmi ale wysłuchajcie. Jest to typ takiego "cwaniaka" niby odważny nie boi się, pyskuje nauczycielom itp. Jestem w podstawowej szkole klasa ósma i znam go osiem lat. Przez ten czas do tej pory noe zwracał na mnie szczególnej uwagi. On dusza towarzystwa a ja cicha myszka. Teraz jednak jesteśmy najstarszą klasą a ja z cichej myszki zaczęłam okazywać charakter i nareszcie się odzywam. Zauważyłam że ostatnio się na mnie patrzy. Od początku roku wita się ze mną, patrzy się ale wtedy kiedy ja nie widzę i kiedy kokedzy z klasy nie patrza na niego a naekcjach to co chwilę widze że mbie obserwuje. Jeśli spotkamy się wzrokiem to ja się delikatnoe uśmiecham( noe kontroluję tego, zawsze si2 uśmiecham jeśli ktoś patrzy mi w oczy) ale jakoś lubię się do noego uśmiechać. I on wtedy też się uśmiecha i odwraca wzrok. Po ok. 5 min. Znów się patrzy. Zdarza się yeż że patrzy na mnie i na moją kol(zawsze razem siedzimy) ale gł0wnie na mnie. Nie umiem w nic grać na wf ale pomimo tego jeśli wybiera skład stara sie mnie wybrać. Miałam okazję tylko raz być z nim sam na sam. I dopiero wtedy widać że tak naprawdę jest całkiem inny. Skromny miłyubi gadać na normalne tematy e daje też dojść do słowa. Pomuszczie mi bo nwm o co mu chodzi. Dodam że rozmowa z nim na razie odpada. Jeśli mu się podobam napiszcie rady co zrobić aby go przrkonać że go lubię i noe musi się wstydzić podejść. Jak będzie w szke sprubuje odejść troche od koleżanek żeby jak coś mógł ze mną pogadać. Dodam że jutro mamy dyskotekę ale nwm czy będzie. Prosze ratujcie! O co mu chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyty

czesc rubinowa dorabiasz na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×