Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Marchewa

Saruniaa so bjuuuty

Polecane posty

Gość Ccch
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

800 funtow na miesiac w UK rzeczywiscie zycie jak w Madrycie😂😂 plus te rzesy przy tym 'tlumie' klientek moze z drugie tyle wyciaga no to £1600 na miesiac, zyc nie umierac😂

Ty zapewne zarabiasz więcej...co za wiocha! Idz słuchać swojego disco polo.

Gość gosc

800 funtów, a to juz 60% spadku zarobków. Więc bez spadku zarabia ... no właśnie, ile? 😁

Gość gość

I konto magicznie odzyskane, a w międzyczasie uwaga od zmniejszonego biustu odciągnięta. Sara musi być wściekła, że mu tu ostatnio wszystko jesteśmy w stanie wychwycić 😂

Gość Gosciu
13 minut temu, Gość gość napisał:

I konto magicznie odzyskane, a w międzyczasie uwaga od zmniejszonego biustu odciągnięta. Sara musi być wściekła, że mu tu ostatnio wszystko jesteśmy w stanie wychwycić 😂

Myślę,  że jej kolo du...py lata opinia kilku zakompleksionych hejterek 😂

Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gosciu napisał:

Myślę,  że jej kolo du...py lata opinia kilku zakompleksionych hejterek 😂

Jaaaaaaaasne

Gość Gosc

Ona jednak ma orzeszek zamiast rozumku...

Rok temu ukradli jej konto na insta, wszyscy jej pisali ustaw logowanie dwustopniowe...

I co? Nie ustawila.. dopiero teraz jak jej yt ukradli. Antywirusy zakupila... 

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Gość Gość

Przeciez to sciema, ciekawe ze zadna inna youtuberka nie dostala takiego maila, haha bo z Saruni to Jeffrey Star zeby wlamywac sie na konto

Gość Gosc

Zdecydowanie majstrowala przy cyckach. Dzisiaj na is ta pokazywała cała swoją sylwetkę. Specjalnie to robi. Widać wyraźnie że cyckow prawie nie ma kiedy wcześniej biły po oczach

Gość gość

Moja subskrypcja jej kanału znikła, mimo to jej najnowszy film mi sie wyświetlił. Uznam to jednak za znak i nie będę odnawiała subskrypcji 😄 Prawdę mówiąc nie mogłam słuchać Sary, jak próbuje opowiedzieć co jej się przytrafiło.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Zdecydowanie majstrowala przy cyckach. Dzisiaj na is ta pokazywała cała swoją sylwetkę. Specjalnie to robi. Widać wyraźnie że cyckow prawie nie ma kiedy wcześniej biły po oczach

Ma duże tylko są obciśnięte. Zrobiła mega lift i mocno je podciągnęła. Mogą wyglądać super.

Gość Monia

Robiła robiła 😉 Ostatnie zdjęcie to pokazuje wyraźnie, spójrzcie na bluzkę tą w króliczki jest wypchana w miejscu gdzie był wcześniej biust, zwłaszcza boki są bardzo wypchane i nie jest on tak ogromny tylko dziwnie spłaszczony. Widocznie nie zmniejszyła go ,aż tak bardzo lub wyjęła implanty. 

Gość Gosc

Ja obstawiam plastykę z nowym implantem. Piersi spłaczone biustonoszem pooperacyjnym i tyle. Nie bojcie sie, niebawem będzie pokazywac nowe cycki na prawo i lewo. W koncu to Sara ;))

Gość Gość

Może też zrobił, a sobie odsysanie tłuszczu .... hmmm...??? 😛

może któraś zauważyła jakiś bandaż też na brzuchu ? 😛

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Może też zrobił, a sobie odsysanie tłuszczu .... hmmm...??? 😛

może któraś zauważyła jakiś bandaż też na brzuchu ? 😛

Nie. Na brzuchu dalej faudka. Bylo widac na zdjeciach z clubu w weekend

Gość Gosc

no właśnie coś mi sie nie zgadzało z tyn zmniejszaniem, bo przecież cycki to jej duma 🤪 

Gość gosc
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja obstawiam plastykę z nowym implantem. Piersi spłaczone biustonoszem pooperacyjnym i tyle. Nie bojcie sie, niebawem będzie pokazywac nowe cycki na prawo i lewo. W koncu to Sara ;))

Mam nadzieję, że masz racę, bo na razie tragicznie wygląda to na story - zero biustu, wielki bebzon i mega szeroka pupa. oprzedni biust chociaż nadawal jakieś proporcje, a teraz wydaje się juz naprawdę mega otyła.

Gość Yyyy
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mam nadzieję, że masz racę, bo na razie tragicznie wygląda to na story - zero biustu, wielki bebzon i mega szeroka pupa. oprzedni biust chociaż nadawal jakieś proporcje, a teraz wydaje się juz naprawdę mega otyła.

Ale wy jesteście jebnię...te 😂 ktoś was w życiu skrzywdził? 

Gość Hahah

Oj sarunia nie lubi prawdy 😞 sama siebie zhackowala a teraz wymyśla xD

Gość gosc
23 minuty temu, Gość Yyyy napisał:

Ale wy jesteście jebnię...te 😂 ktoś was w życiu skrzywdził? 

O co ci chodzi? Miała figurę klepsydry z poprzednim biustem, teraz jest po prostu spasiona.

Gość Gosc

Zaczyna sie plucoe na insta... 🤦🏼‍♀️ numer jej nie wyszedl, ktos jej to wytknal i sie zaczela agresja i wytykanie szponem. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Gość Llllll
Dnia 13.01.2020 o 13:21, Gość Gosc napisał:

800 funtow na miesiac w UK rzeczywiscie zycie jak w Madrycie😂😂 plus te rzesy przy tym 'tlumie' klientek moze z drugie tyle wyciaga no to £1600 na miesiac, zyc nie umierac😂

Prosze  powiedz ile ty masz pieniedzy po podatku i gdzie pracujesz? Jestesmy ciekawe

Gość Gggg
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zaczyna sie plucoe na insta... 🤦🏼‍♀️ numer jej nie wyszedl, ktos jej to wytknal i sie zaczela agresja i wytykanie szponem. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Jeszcze udostępnia Instagram dziewczyny która napisała prawdę... Ona ma serio coś z łbem 

Gość Gggg
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze udostępnia Instagram dziewczyny która napisała prawdę... Ona ma serio coś z łbem 

Gość Yyyy
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

O co ci chodzi? Miała figurę klepsydry z poprzednim biustem, teraz jest po prostu spasiona.

Myślę,  że wiesz o co mi chodzi . Straszne musiałaś mieć przeżycia,  ktoś widocznie musiał cie gnoić całe życie dlatego teraz szukasz ujścia tych emocji, jak kogoś zgnoisz czujesz się lepiej . Ale tylko na chwilę wiesz o tym 😉. Życie sobie zmarnujesz zyjac nienawiścią,  ale nie moja rzecz, twój wybór czy chcesz coś z tym zrobić czy być nikim.

Gość Gosc
29 minut temu, Gość Llllll napisał:

Prosze  powiedz ile ty masz pieniedzy po podatku i gdzie pracujesz? Jestesmy ciekawe

A co to ma wspólnego? Tak samo nie muszę być piękna żeby powiedzieć że ktoś jest brzydki, nie musze zarabiać kokosow żeby uznać że jakaś kwota pieniędzy to mało

Gość gosc
48 minut temu, Gość Yyyy napisał:

Myślę,  że wiesz o co mi chodzi . Straszne musiałaś mieć przeżycia,  ktoś widocznie musiał cie gnoić całe życie dlatego teraz szukasz ujścia tych emocji, jak kogoś zgnoisz czujesz się lepiej . Ale tylko na chwilę wiesz o tym 😉. Życie sobie zmarnujesz zyjac nienawiścią,  ale nie moja rzecz, twój wybór czy chcesz coś z tym zrobić czy być nikim.

Dziewczyno, to właśnie Sara jest osobą, która była gnojona całe życie i teraz stąd te kompleksy, nie może sobie poradzić z życiem, znaleźć przyjaciół, szuka pocieszenia w alkoholu. Mi jest jej szczerze żal, to bardzo biedna, skrzywdzona przez los dziewczyna, która coraz bardziej się zatraca w tym, co robi. 

W ogóle mam wrazenie, ze to moze pisac Sara i pisze takie ...y, zeby mnie obrazic, bo nie spodobaly mi sie jej nowe piersi.

Gość Yyyy
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyno, to właśnie Sara jest osobą, która była gnojona całe życie i teraz stąd te kompleksy, nie może sobie poradzić z życiem, znaleźć przyjaciół, szuka pocieszenia w alkoholu. Mi jest jej szczerze żal, to bardzo biedna, skrzywdzona przez los dziewczyna, która coraz bardziej się zatraca w tym, co robi. 

W ogóle mam wrazenie, ze to moze pisac Sara i pisze takie ...y, zeby mnie obrazic, bo nie spodobaly mi sie jej nowe piersi.

Sara, by raczej inaczej napisała. Nie mam zamiaru nikogo obrażać,  wtedy napisałabym inaczej. 

Gość SlodkoGorzka

Mnie zastanawiają ciągle te cycki. Ciekawe czy coś powie o zmniejszeniu, czy się wstydzi. A co z serią mierzymy? Przecież mianowała się na królową mierzymy. Tam zawsze eksponowała swoje balony. 

Gość Gość

Raczej powie, bo to chwytliwy temat. Wstydzić się nie wstydzi skoro już pokazała się taka spłaszczona. Kiedyś mówiła też, że jej piersi są duże z natury, tak jak i usta 😉  A miała operacje, bo po diecie jej wisiały i "mogła je sobie zarzucić na plecy". Yhym ta na pewno przy zgubionych zaledwie 12 kg

Gość Gość

Raczej powie, bo to chwytliwy temat. Wstydzić się nie wstydzi skoro już pokazała się taka spłaszczona. Kiedyś mówiła też, że jej piersi są duże z natury, tak jak i usta 😉  A miała operacje, bo po diecie jej wisiały i "mogła je sobie zarzucić na plecy". Yhym ta na pewno przy zgubionych zaledwie 12 kg

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.