Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagódka

MamaGinekolog jako Warszawianka Roku

Polecane posty

Gość War

Szczerze mówiąc to mam mieszane uczucia.. jest wiele innych osób które zrobiły coś więcej 

Gość Nom

A jednak.  Hejterzy udławcie się.  Dajcie jej wreszcie spokoj . 

Gość War

Kurde było kilka lepszych kandydatek.. Nie pasuje mi ta nagroda dla Nicole. 

Gość Gość

Śmiech na sali. Tyle innych zasłużonych kandydatek. W sumie kazda bardziej od niej 

Gość Gosc

Mam mieszane uczucia. Bez watpienia robi duzo dla kobiet, ale Warszawianka roku?! 
jaka z niej Warszawianka?! A skoro Warszawianka to i Polka, Polka ktora kaleczy jezyk, chwali sie tym ze choc od dziecka mieszka w Pl to nie potrafi poprawnie mowic i pisac... 
Nikol, z Ciebie taka Warszawianka jak z koziej d... trabka! 
Nie moej zludzen, glosy tak naprawde wyzebralas swoimi dramami na insta. 
szkoda pozostalych nominowanych kobiet, ktore bez watpienia o wiele bardziej zaslugiwaly na ten tytul ale w starciu z mg i jej fankami z insta nie mialy szans. Przykre to.. 

Gość Gość

Śmiech na sali. Tyle innych zasłużonych kandydatek. W sumie kazda bardziej od niej 

Gość Kat

Przykro mi. Jest mi smutno, że taki tytuł otrzymała kobieta, która nie reaguje, nie przywołuje do porządku swoich fanek, które hejtują inne kobiety o odmiennym zdaniu ehh... 

Gość Ech

Każda bardziej od niej A jednak ona wygrała . I radzę się z tym pogodzić.  Dajcie jej wreszcie żyć.  Ileż można po niej jechać i  wmawiać sobie, że to co wypisujecie to tylko wasza opinia? Mnie tez czasami nie  interesuje co ma na obiad to to pomijam i czekam na to co mnie interesuje. A jest  tego wiele .   

Gość Aga

Mamy prawo powiedzieć swoje zdanie. Nikola gaciola która ma kasę jej rodzice mają kase i co jej ta nagroda da? Powinien kto inny to zdobyć ktoś kto nie ma kasy i zbiera ja dla innych a ona ma wszytsko i tak i tak narzeka że jest zmęczona że miała zły dzień. Naprawdę nie zasłużyła. I zgadzam się ze wygrała bo wszytskie te ci..py co jej wchodzą w doope na insta na nią głosoway.ze

Gość War

Nie uważam że ja hejtujemy.. napisanie że moim zdaniem ktoś inny zasłużył na nagrodę jest hejtem. 

Z resztą tak z ciekawości, czemu przyszłaś tutaj kilka minut po ogłoszeniu wyników zamiast pogratulować swojej idolce? 

Gość Gosc

Patrząc na ubiegłoroczną zwycieżczynie, panią Anię, która bezinteresownie pomaga rodzicom i dzieciom w CZD, m.in. organizuje akcje zbiórki pluszaków, naklejek, wszystko robi z serca i charytatywnie, tegoroczny wybór zwycięzcy jest dla mnie rozczarowaniem. Było tyle lepszych Warszawianek, chociażby pani Karolina z akcją podaruj obiad.

Gość Gość

Niestety. Mówi jaki to z niej nie lekarz co wszedł do internetu ale cały czas zapomina o tym że owej specjalizacji nie ma. Co więcej nie działa w żaden sposób charytatywnie,  nie słyszałam jeszcze żeby w jakikolwiek sposób komuś pomogła poza radami na instagramie. Uważam że nagroda kompletnie nie trafiła w te ręce co powinna. 

Gość Ggg
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety. Mówi jaki to z niej nie lekarz co wszedł do internetu ale cały czas zapomina o tym że owej specjalizacji nie ma. Co więcej nie działa w żaden sposób charytatywnie,  nie słyszałam jeszcze żeby w jakikolwiek sposób komuś pomogła poza radami na instagramie. Uważam że nagroda kompletnie nie trafiła w te ręce co powinna. 

A słyszałaś, że zebrała milion dla WOŚP? 

Gość xyzo
2 minuty temu, Gość Ggg napisał:

A słyszałaś, że zebrała milion dla WOŚP? 

Nie ona zabrała tylko ludzie którzy kupowali jej książkę po za tym zarobiła pół miliona na tym , a milion przekazała !

Gość Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mam mieszane uczucia. Bez watpienia robi duzo dla kobiet, ale Warszawianka roku?! 
jaka z niej Warszawianka?! A skoro Warszawianka to i Polka, Polka ktora kaleczy jezyk, chwali sie tym ze choc od dziecka mieszka w Pl to nie potrafi poprawnie mowic i pisac... 
Nikol, z Ciebie taka Warszawianka jak z koziej d... trabka! 
Nie moej zludzen, glosy tak naprawde wyzebralas swoimi dramami na insta. 
szkoda pozostalych nominowanych kobiet, ktore bez watpienia o wiele bardziej zaslugiwaly na ten tytul ale w starciu z mg i jej fankami z insta nie mialy szans. Przykre to.. 

Z definicji Warszawianką roku miała być osoba co 100% społecznie pomaga i tworzy dobro, ale  bez korzyści materialnych dla siebie bez komercji .

Rzeczywiście  kompromitacja z tej nominacji Warszawianki roku 2019 .

Gość Gosc

Jaki jest poziom tego plebiscytu, skoro nawet osoba nagrodzona tytułem Warszawianka Przemian nie odebrała osobiście nagrody?

Gość Gość gość

A kto jest Warszawianką przemian ?

Nic dziwnego ,  że Warszawianka Przemian nie odebrała osobiście nagrody , bo  na  oczach  Warszawy  widać  ten plebiscyt bez lojalności na Warszawiankę roku 2019 .

Gość Gość gość społecznie

4 godziny temu, Gość Aga napisał:
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Powinna być zaskarżona  ta forma  i decyzja . Specjalizacji nie ma, a reklama  w filmie ginekolożka, położniczka .

Nielojalne wobec uczestniczek  i  obywateli .

Gość Gosc

Dlaczego cała Polska wybierała Warszawiankę Roku? A nie tylko mieszkańcy Warszawy?

Gość Gość

Zróbcie coś ze swoim życiem żeby w przyszłym roku ta nagroda mogła powędrować do was 🤣

A nie, zapomniałam że miernoty potrafią tylko hejtować w internecie 🤣

Gość Karola
3 godziny temu, Gość Gimi napisał:

Żeby łatwiej mogła wygrać Brzydula Z odstającymi uszami Nicole

Ale wy wszyscy musicie miec smutne zycie .... po ile wy macie lat? Jakies smieszne przezywanki „nicola gaciola” dzieci w przedszkolach maja wiecej rozumu niz wy wszyscy razem wzieci. Nikt nie kaze wam kupowac”niepotrzebnych szmat i segregatorow zeby nabijac kabze” weszlam tu z ciekawosci i to co widze jest strasznie smutne... puknijcie sie wszycy w glowe 

Gość Gosc
Dnia 9.10.2019 o 23:35, Gość Grażyna napisał:

Ja zastanawiam się nad jednym jakim trzeba być ...em aby kupować te szmaty lub niepotrzebne nikomu segregatory. Laska z odstającymi uszami, zarabia na was sprzedając śmieci i szmaty, kupuje sobie mieszkanie, nowego iPhona , lodówkę firmy Smeg nie robiąc nic bo wy nabijacie jej kabzę ! Pieprzy głupoty na Instagramie zamiast zająć się dzieckiem które widać ze brakuje mu uwagi i opieki! 

A ty kim jesteś nieudacznikiem, skoro potrafisz tylko krytykować pewnie w życiu nic nie osiągnąłeś zarabiasz 2000 tys żyjesz w 46 m i jesteś sflustrowana jak mało kto ? Zajmij się swoim życiem a nie tym czy jej dzieciom brak uwagi. Nie myśl sobie ze jestem super fanka, bo nie jestem ale nie cierpię takich ludzi jak Ty.

Gość Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ty kim jesteś nieudacznikiem, skoro potrafisz tylko krytykować pewnie w życiu nic nie osiągnąłeś zarabiasz 2000 tys żyjesz w 46 m i jesteś sflustrowana jak mało kto ? Zajmij się swoim życiem a nie tym czy jej dzieciom brak uwagi. Nie myśl sobie ze jestem super fanka, bo nie jestem ale nie cierpię takich ludzi jak Ty.

Jaka nieudana ,  tu wlazła ,bo nie cierpi ludzi. Wyszkolona w hejtowaniu .To be be biznes

Gość Trololo
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

2000 tys to bardzo dużo. Chyba chodziło Ci o 2000 zł 😂😂

Gość gosc gosc
Dnia 10.10.2019 o 02:57, Gość Gość gość społecznie napisał:

Powinna być zaskarżona  ta forma  i decyzja . Specjalizacji nie ma, a reklama  w filmie ginekolożka, położniczka .

Nielojalne wobec uczestniczek  i  obywateli .

Trzeba to zgłosić. Ktoś reklamuje się jako specjalista, nie będąc ginekologiem, oszukuje, wygrywa plebiscyt. I nie prowadzi działalności charytatywnej, tylko zarabia na głupich, sprzedając chłam. Jaka z Wójcickiej Warszawianka roku jest?

Wstyd i hańba.

Gość gosc gosc
Dnia 9.10.2019 o 22:58, Gość Gość napisał:

Oszustwo.

I kolejny wątek o Nikoli zablokowany- Najlepsza lekarka instagrama na kafeterii.

Ach, jak ta Nicole cała boi się prawdy !

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować