Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mówicie co chcecie , nie ma gorszego nieszczęścia niż facet leń i gołodoopiec

Polecane posty

Gość Gość

Miałam chłopaka z własnym domem który zarabiał tyle że mogłabym do końca życia nie pracować ale zostawiłam go dla biedaka , myślałam że chociaż miał jakieś ambicje żeby zmienić swoje życie ale niee on był taki że odbebnic 8 godzin w słabej robocie , mieszkamy w jakiejś ruderze na obiad krupnik albo zupa na kościach,Ja muszę się zacharowywac a on jeszcze sobie życzy żeby było ugotowane i posprzątane, zalewam się łzami i pluje sobie w twarz że wzięłam DZIADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama tak wybrałaś.   Ile masz lat i czy ładna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy facet przestanie was szanować po paru latach , ale z bogatego chociaż będzie pożytek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

Mam kolegę po 40, którego utrzymują rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz napisać coś więcej.  Interesuje mnie co to znaczy dla Ciebie bieda, jak jest A jak byś chciała żeby było, gdzie jest ten satysfakcjonujący poziom, co dajesz w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

Mam kolegę po 40, którego utrzymują rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz napisać coś więcej.  Interesuje mnie co to znaczy dla Ciebie bieda, jak jest A jak byś chciała żeby było, gdzie jest ten satysfakcjonujący poziom, co dajesz w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz napisać coś więcej.  Interesuje mnie co to znaczy dla Ciebie bieda, jak jest A jak byś chciała żeby było, gdzie jest ten satysfakcjonujący poziom, co dajesz w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Możesz napisać coś więcej.  Interesuje mnie co to znaczy dla Ciebie bieda, jak jest A jak byś chciała żeby było, gdzie jest ten satysfakcjonujący poziom, co dajesz w zamian.

Ja ciężko pracuje muszę gotować i sprzątać, on pracuje w byle jakiej robocie nie pomaga w domu a dom w którym mieszkamy to jakaś kupiona ruina po starszej babce , sorry ale znam kobiety które nawet połowy nie robią tego co ja nie zajmują się domem nie pracują a mają facetów na poziomie ktorzy umieja zadbać o rodzinę i życie na poziomie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja ciężko pracuje muszę gotować i sprzątać, on pracuje w byle jakiej robocie nie pomaga w domu a dom w którym mieszkamy to jakaś kupiona ruina po starszej babce , sorry ale znam kobiety które nawet połowy nie robią tego co ja nie zajmują się domem nie pracują a mają facetów na poziomie ktorzy umieja zadbać o rodzinę i życie na poziomie 

 Najgorsze że on w tych warunkach chce mi jeszcze zrobić dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja ciężko pracuje muszę gotować i sprzątać, on pracuje w byle jakiej robocie nie pomaga w domu a dom w którym mieszkamy to jakaś kupiona ruina po starszej babce , sorry ale znam kobiety które nawet połowy nie robią tego co ja nie zajmują się domem nie pracują a mają facetów na poziomie ktorzy umieja zadbać o rodzinę i życie na poziomie 

Po jakim czasie się zaorientowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie macie dzieci to go zostaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Po jakim czasie się zaorientowalas

W miarę szybko, dokonałam okropnego wyboru zamiast wziąć chłopaka z domem i dobra praca wzięłam mało ambitnego faceta który mówi, że "po co otwierać własny biznes , trzwba się ciągle o coś martwić wolę odbebnic 8 godzin i poleżeć " tylko że on nie widzi że żyjemy jak dziady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla niego baba która nie gotuję to też len , na randkach siedzielismy w aucie bo go nie było stać nigdzie wyjść... raz tak chciałam bardzo gdzieś pójść że aż zapłaciłam za nas 2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie no, kobiet musi gotować.  Krupnik to bym nawet chętnie zjadł.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W miarę szybko, dokonałam okropnego wyboru zamiast wziąć chłopaka z domem i dobra praca wzięłam mało ambitnego faceta który mówi, że "po co otwierać własny biznes , trzwba się ciągle o coś martwić wolę odbebnic 8 godzin i poleżeć " tylko że on nie widzi że żyjemy jak dziady 

a pisalas w pierwszym swoim wpisie ze mialas takiego z chaupom 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądry

Masz co chciałaś. To był twój wybór. 

O biedakach się mowi:" dlaczegoś biedny? Boś głupi  a dlaczegoś głupi? Boś biedny.

Temat się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie no, kobiet musi gotować.  Krupnik to bym nawet chętnie zjadł.  

Kobieta to może gotować dla faceta który na nią zarabia , jak oboje tyraja to oboje dbają o do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajrant
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Miałam chłopaka z własnym domem który zarabiał tyle że mogłabym do końca życia nie pracować ale zostawiłam go dla biedaka , myślałam że chociaż miał jakieś ambicje żeby zmienić swoje życie ale niee on był taki że odbebnic 8 godzin w słabej robocie , mieszkamy w jakiejś ruderze na obiad krupnik albo zupa na kościach,Ja muszę się zacharowywac a on jeszcze sobie życzy żeby było ugotowane i posprzątane, zalewam się łzami i pluje sobie w twarz że wzięłam DZIADA

Eh, głupia baba, na co ci te wszystkie materializmy i stres z tym związany? Facet ma racje, po co się przemęczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty autorko upośledzona jesteś że nie możesz dobrze zarobić, firmy założyć? Czy jesteś z tych tylko pierdzących roszczeniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa
45 minut temu, Gość Gość napisał:

W miarę szybko, dokonałam okropnego wyboru zamiast wziąć chłopaka z domem i dobra praca wzięłam mało ambitnego faceta który mówi, że "po co otwierać własny biznes , trzwba się ciągle o coś martwić wolę odbebnic 8 godzin i poleżeć " tylko że on nie widzi że żyjemy jak dziady 

mądry ziom, własny biznes to oranie 24/7 i stres, na cholere to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To dlaczego go wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lello
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty autorko upośledzona jesteś że nie możesz dobrze zarobić, firmy założyć? Czy jesteś z tych tylko pierdzących roszczeniowych?

ona sama nawet do ruuchania się nie nadaje a męczy faceta, niech idzie do tego bogacza, będzie ją zdradzał i tle z tych dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty autorko upośledzona jesteś że nie możesz dobrze zarobić, firmy założyć? Czy jesteś z tych tylko pierdzących roszczeniowych?

Ale on by musiał wtedy przejąć opiekę nad domem, a na pewno tego nie zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale zaraz, skoro klepiecie biedę, to znaczy że obydwoje słabo zarabiacie. Masz pretensje do faceta o coś, co sama uskuteczniasz. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty autorko upośledzona jesteś że nie możesz dobrze zarobić, firmy założyć? Czy jesteś z tych tylko pierdzących roszczeniowych?

Pracując i dając mu żreć to raczej on jest roszczeniowy, bo on ma pracę a ona pracę i dom ,facet na niej zeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak z domem

Miałem taką, może nawet autorkę. Nie wybrała, tylko pogoniłem lenia śmierdzącego. Na dodatek syfiara, jak nasrała to zostawiała osraną toaletę jak zwierzę, nic po sobie nie sprzątała, no i cały czas bredziła o pieniądzach jak autorka tematu. Gdybym był głupi ......bym sobie życie, a tak jakbym wygrał na loterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale zaraz, skoro klepiecie biedę, to znaczy że obydwoje słabo zarabiacie. Masz pretensje do faceta o coś, co sama uskuteczniasz. Hipokryzja.

Bo facet powinien dobrze zarabiać, wiem że sam siedzisz na bezrobociu ale znam laski których faceci zarabiają 20 tyś na miesiąc a one tylko wydają i nie pracują nie gotuja dziecko w żłobku,autorka dla niego za dużo robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Chłopak z domem napisał:

Miałem taką, może nawet autorkę. Nie wybrała, tylko pogoniłem lenia śmierdzącego. Na dodatek syfiara, jak nasrała to zostawiała osraną toaletę jak zwierzę, nic po sobie nie sprzątała, no i cały czas bredziła o pieniądzach jak autorka tematu. Gdybym był głupi ......bym sobie życie, a tak jakbym wygrał na loterii

Przeczytaj dokładnie chyba że składasz po literze ona pracuje gotuję sprząta,a jemu się nie chce nawet bardziej dochodowej pracy znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA!
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo facet powinien dobrze zarabiać, wiem że sam siedzisz na bezrobociu ale znam laski których faceci zarabiają 20 tyś na miesiąc a one tylko wydają i nie pracują nie gotuja dziecko w żłobku,autorka dla niego za dużo robi 

Następna niedorozwinięta umysłowo, wymagająca opieki jak upośledzona, do mopsu obydwie idźcie a nie faceci w glowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×