Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mówicie co chcecie , nie ma gorszego nieszczęścia niż facet leń i gołodoopiec

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość HA HA! napisał:

Następna niedorozwinięta umysłowo, wymagająca opieki jak upośledzona, do mopsu obydwie idźcie a nie faceci w glowie!

Krytyki od nieudacznika zarabiajacego 1700 nie uznaje wypad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopak z domem
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Przeczytaj dokładnie chyba że składasz po literze ona pracuje gotuję sprząta,a jemu się nie chce nawet bardziej dochodowej pracy znaleźć 

A wy sobie bardziej dochodowej pracy znaleźć nie możecie, faktycznie jesteś upośledzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Krytyki od nieudacznika zarabiajacego 1700 nie uznaje wypad 

Oczekiwałaś oklasków niedorozwoju? Sama wypad szukać pracy za 20 tysięcy a nie jęcz na facetów mongolico! Upośledzonej autorce rodzice faceta wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A ja sobie żadnej nie wziąłem przynajmniej nikt mi nie zrzedzi że nie ma na torebki lous viton 😂

Czesc Prutaczek, nadal prutasz w domu mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość przerwa napisał:

mądry ziom, własny biznes to oranie 24/7 i stres, na cholere to.

Ta stres. Mój mąż ma własną działalność, dwóch pracowników i bywa w pracy po 2 do 4 godzin dziennie. Sto razy mówił, że nigdy już nie będzie dla kogoś robił. Co prawda rzucił robotę u prywaciarza z 8 lat temu, ale dziś zarabia około 7 razy więcej niż wtedy i nikt go nie gnoi. Prywaciarz dzwonił po czasie pracy i ciągle o coś pytał, nie dawał mężowi odetchnąć, mąż chodził zestresowany, teraz pije kawkę w ogrodzie, albo chodzi na strzelnice, bo lubi, pełen luz. Kupuje co chce, używamy życia, zwiedziliśmy sporo krajów, a kiedyś tylko polskie morze z wyliczaniem wydatków, wspomnienia są bezcenne, a szaleństwo pozytywne. Brak stresu o rachunki, nowy dom i brak stresu o przyszłe remonty, naprawy, na niczym nie oszczędzamy. Przykład ważnych wydatków- bardzo potrzebowałam aparatu ortodontycznego, marzyłam o nim bo miałam ogromny problem a rodzice nie zadbali, łączny koszt to jakieś 12.000, a 6000zł musiałam dać od razu, super móc wyjąć i zapłacić bez wyrzutów sumienia. Ogólnie dużo harówy, stresów i problemów mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość przerwa napisał:

mądry ziom, własny biznes to oranie 24/7 i stres, na cholere to.

Ta stres. Mój mąż ma własną działalność, dwóch pracowników i bywa w pracy po 2 do 4 godzin dziennie. Sto razy mówił, że nigdy już nie będzie dla kogoś robił. Co prawda rzucił robotę u prywaciarza z 8 lat temu, ale dziś zarabia około 7 razy więcej niż wtedy i nikt go nie gnoi. Prywaciarz dzwonił po czasie pracy i ciągle o coś pytał, nie dawał mężowi odetchnąć, mąż chodził zestresowany, teraz pije kawkę w ogrodzie, albo chodzi na strzelnice, bo lubi, pełen luz. Kupuje co chce, używamy życia, zwiedziliśmy sporo krajów, a kiedyś tylko polskie morze z wyliczaniem wydatków, wspomnienia są bezcenne, a szaleństwo pozytywne. Brak stresu o rachunki, nowy dom i brak stresu o przyszłe remonty, naprawy, na niczym nie oszczędzamy. Przykład ważnych wydatków- bardzo potrzebowałam aparatu ortodontycznego, marzyłam o nim bo miałam ogromny problem a rodzice nie zadbali, łączny koszt to jakieś 12.000, a 6000zł musiałam dać od razu, super móc wyjąć i zapłacić bez wyrzutów sumienia. Ogólnie dużo harówy, stresów i problemów mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 godzinę temu, Gość Gość napisał: Miałam chłopaka z własnym domem który zarabiał tyle że mogłabym do końca życia nie pracować ale zostawiłam go dla biedaka X pamiętaj lepszy czad golodupiec niż bogaty pantofel 😂👋

Nadal jesteś na rencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo facet powinien dobrze zarabiać, wiem że sam siedzisz na bezrobociu ale znam laski których faceci zarabiają 20 tyś na miesiąc a one tylko wydają i nie pracują nie gotuja dziecko w żłobku,autorka dla niego za dużo robi 

Kobieta też powinna dobrze zarabiać. Co, rączki ucięło? Lepiej na kimś pasożytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta też powinna dobrze zarabiać. Co, rączki ucięło? Lepiej na kimś pasożytować?

Nie wiesz ze jesteśmy opóźnione w tozwoju umysłowym i nie wiemy jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Autorka napisał:

Nie wiesz ze jesteśmy opóźnione w tozwoju umysłowym i nie wiemy jak to zrobić?

A to chyba że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Chlopak z domem napisał:

A wy sobie bardziej dochodowej pracy znaleźć nie możecie, faktycznie jesteś upośledzona?

Powinieneś zmienić Nick na "chłopak z downem " bo domu to nie masz na pewno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta też powinna dobrze zarabiać. Co, rączki ucięło? Lepiej na kimś pasożytować?

Tobie i tak żadna kobieta nie zagraża bo kazda ci da kopa nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość gość napisał:

Oczekiwałaś oklasków niedorozwoju? Sama wypad szukać pracy za 20 tysięcy a nie jęcz na facetów mongolico! Upośledzonej autorce rodzice faceta wybrali?

Niech znajdzie bogatszego i po problemie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tobie i tak żadna kobieta nie zagraża bo kazda ci da kopa nieudaczniku

Aleś się odgryzła lala, normalnie klękajcie narody 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aleś się odgryzła lala, normalnie klękajcie narody 🙂

To nie była riposta tylko twoja przyszłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To nie była riposta tylko twoja przyszłość 

Hehehe, normalnie mistrzowski poziom 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Hehehe, normalnie mistrzowski poziom 🙂

"Heheheh " typowy śmiech ...y , poznasz głupiego po śmiechu jego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

"Heheheh " typowy śmiech ...y , poznasz głupiego po śmiechu jego 

E, to było słabe nawet jak na twój "poziom" de bila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość lello napisał:

ona sama nawet do ruuchania się nie nadaje a męczy faceta, niech idzie do tego bogacza, będzie ją zdradzał i tle z tych dobroci

A to biedny nie może ja zdradzać? Większość zdradzi jak ma.okazje wiec juz lepiej być z bogatym i się nie męczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A to biedny nie może ja zdradzać? Większość zdradzi jak ma.okazje wiec juz lepiej być z bogatym i się nie męczyć. 

Myślisz że bogaty facet będzie cię trzymał aż do śmierci? Młodość i uroda przemijają, pozostaje mongolica bezużyteczna... Co wtedy, weźmiesz się za pracę, jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

To provo, ale fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Myślisz że bogaty facet będzie cię trzymał aż do śmierci? Młodość i uroda przemijają, pozostaje mongolica bezużyteczna... Co wtedy, weźmiesz się za pracę, jaką?

Czytać umiesz baranie ? Ona pracuje i ogarnia dom ma prawo mieć fajnego faceta z kasą bo na to zasługuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Myślisz że bogaty facet będzie cię trzymał aż do śmierci? Młodość i uroda przemijają, pozostaje mongolica bezużyteczna... Co wtedy, weźmiesz się za pracę, jaką?

Ty akurat nie masz do zaoferowania żadnej kobiecie totalnie nic więc milcz MONGOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zwykle w tych tematach mają najwięcej do powiedzenia faceci patole, i biedne nieroby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

HAHA, ale się dajecie nakręcać:classic_biggrin:

Frajerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

HAHA, ale się dajecie nakręcać:classic_biggrin:

Frajerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch we wsi
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

HAHA, ale się dajecie nakręcać

A niektorzy to nawet racjonalizuja z darmowa analiza psychologiczna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet

Kobieto ,dlaczego jesteś taka ślepa?Zostaw dziada i lenia.Jak na randkach siedzieliście w aucie i pewnie popijaliście tanie piwo z biedronki to sama widzisz co to za nieudacznik.Chrzań go !!!Po co ci on?Szedłem kiedyś ulicą za młodą ok.22-25 letnią parą .Dziewczyna jak z obrazka a chłopak zarośnięty rumcajs w wyświchtanych łachach.I słyszę:"Jakbyś był przy kasie to byśmy piszli coś zjeść."K.U.R.W.A krew mnie zalała!!!!Co za dziad p.i.e.r.d.o.l.o.n.y.!!!!Scyzoryk w kieszeni mi się otworzył!Jestem od nich 10 lat starszy i kiedy miałem dziewczynę ,to nie wyobrażam sobie żeby nie zabrać jej gdzieś do knajpki.Wszystkie fajne kawiarnie obskoczyliśmy.Na pierwszy prezent kupiłem jej złoty pierścionek i perfumy.Pracowałem tylko na siebie i samochód .Co to za ciule teraz zamiast mężczyzn?I płaczą ,że nikt ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet

Kobieto ,dlaczego jesteś taka ślepa?Zostaw dziada i lenia.Jak na randkach siedzieliście w aucie i pewnie popijaliście tanie piwo z biedronki to sama widzisz co to za nieudacznik.Chrzań go !!!Po co ci on?Szedłem kiedyś ulicą za młodą ok.22-25 letnią parą .Dziewczyna jak z obrazka a chłopak zarośnięty rumcajs w wyświchtanych łachach.I słyszę:"Jakbyś był przy kasie to byśmy piszli coś zjeść."K.U.R.W.A krew mnie zalała!!!!Co za dziad p.i.e.r.d.o.l.o.n.y.!!!!Scyzoryk w kieszeni mi się otworzył!Jestem od nich 10 lat starszy i kiedy miałem dziewczynę ,to nie wyobrażam sobie żeby nie zabrać jej gdzieś do knajpki.Wszystkie fajne kawiarnie obskoczyliśmy.Na pierwszy prezent kupiłem jej złoty pierścionek i perfumy.Pracowałem tylko na siebie i samochód .Co to za ciule teraz zamiast mężczyzn?I płaczą ,że nikt ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Normalny facet napisał:

Kobieto ,dlaczego jesteś taka ślepa?Zostaw dziada i lenia.Jak na randkach siedzieliście w aucie i pewnie popijaliście tanie piwo z biedronki to sama widzisz co to za nieudacznik.Chrzań go !!!Po co ci on?Szedłem kiedyś ulicą za młodą ok.22-25 letnią parą .Dziewczyna jak z obrazka a chłopak zarośnięty rumcajs w wyświchtanych łachach.I słyszę:"Jakbyś był przy kasie to byśmy piszli coś zjeść."K.U.R.W.A krew mnie zalała!!!!Co za dziad p.i.e.r.d.o.l.o.n.y.!!!!Scyzoryk w kieszeni mi się otworzył!Jestem od nich 10 lat starszy i kiedy miałem dziewczynę ,to nie wyobrażam sobie żeby nie zabrać jej gdzieś do knajpki.Wszystkie fajne kawiarnie obskoczyliśmy.Na pierwszy prezent kupiłem jej złoty pierścionek i perfumy.Pracowałem tylko na siebie i samochód .Co to za ciule teraz zamiast mężczyzn?I płaczą ,że nikt ich nie chce.

Ci ciule to bezrobotni brzydale z kaffe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×