Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedak

Zakochałem się w bogatszej ode mnie

Polecane posty

Gość biedak

To raczej odwzajemnione. Nie chodzi o pieniądze bo grosza bym nie wziął od kobiety. Czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz...

Miałoby sens, gdybyś umiał być ponad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbu

Ma sens. Nie patrz na to ile masz ty i ile ona, choć baby często patrzą na faceta dochód i majątek niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem nie ma sensu. Będziesz czuł się gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedak
Przed chwilą, Gość abbu napisał:

Ma sens. Nie patrz na to ile masz ty i ile ona, choć baby często patrzą na faceta dochód i majątek niestety.

Ona jest inna i to mnie urzekło. Chce być kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zależy, jeśli masz mentalność faceta z tematu o mężu golodupcu, to nie, bo ją zamęczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość gość napisał:

z tematu o mężu golodupcu, to nie,

tak.. zamęczysz ją tymi promocjami w biedronce, jedzeniem przeterminowanych produktów, jazdy autobusem bo taniej, noszeniu poliestru - ona nie jest do tego przyzwyczajona i się będzie z Tobą męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość gość napisał:

z tematu o mężu golodupcu, to nie,

tak.. zamęczysz ją tymi promocjami w biedronce, jedzeniem przeterminowanych produktów, jazdy autobusem bo taniej, noszeniem poliestru - ona nie jest do tego przyzwyczajona i się będzie z Tobą męczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość biedak napisał:

To raczej odwzajemnione. Nie chodzi o pieniądze bo grosza bym nie wziął od kobiety. Czy to ma sens

Oczywiście, ze ma sens. Sa w zyciu rzeczy wazniejsze od pieniędzy. Jezeli Ja kochasz i się dogadujecie to bierz, kochaj i sie nie zastanawiaj.

Musisz tylko utrzymac poczucie wlasnej wartosci, bo to wazne.

Zapomniec o roznicach placowych, zyc i cieszyc sie miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomon

Nie słuchaj ich, baby są głupie, chciwe i zaborcze, nawet jak cię weźmie to zamieni twoje życie w piekło... Pamiętaj że pieniądz przyciąga pieniądz, ty będziesz w tym związku jak biedna baba na łasce... do czasu aż jej wpadnie w oko ktoś lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomon

Nie słuchaj ich, baby są głupie, chciwe i zaborcze, nawet jak cię weźmie to zamieni twoje życie w piekło... Pamiętaj że pieniądz przyciąga pieniądz, ty będziesz w tym związku jak biedna baba na łasce... do czasu aż jej wpadnie w oko ktoś lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem kobietą i mam ten sam problem co Ty autorze. Zakochałam się w bogatszym od siebie. Jest mi z tym zle. Odsunęłam go od siebie mimo jego miłości do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przywiązujecie aż tak dużą wagę do spraw naprawdę mało istotnych? Od kiedy to siła miłości zależy od stanu materialnego zakochanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, jutka napisał:

Dlaczego przywiązujecie aż tak dużą wagę do spraw naprawdę mało istotnych? Od kiedy to siła miłości zależy od stanu materialnego zakochanych?

Zauważ, ze nikt nie kwestionuje siły uczuć, chodzi o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
7 godzin temu, Gość biedak napisał:

To raczej odwzajemnione. Nie chodzi o pieniądze bo grosza bym nie wziął od kobiety. Czy to ma sens

Ale nie jest zaborcza i dominująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zauważ, ze nikt nie kwestionuje siły uczuć, chodzi o coś innego.

I właśnie to coś innego nie powinno być przeszkodą. Odsuwać od siebie obiekt miłości, czuć się może mniej ważnym z powodu, który nic wspólnego z uczuciami nie ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahh
7 godzin temu, Gość gość napisał:

tak.. zamęczysz ją tymi promocjami w biedronce, jedzeniem przeterminowanych produktów, jazdy autobusem bo taniej, noszeniem poliestru - ona nie jest do tego przyzwyczajona i się będzie z Tobą męczyć..

I ciulanie na kredycie do końca zycia tez nie dla niej, zostaw ja w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
26 minut temu, jutka napisał:

I właśnie to coś innego nie powinno być przeszkodą. Odsuwać od siebie obiekt miłości, czuć się może mniej ważnym z powodu, który nic wspólnego z uczuciami nie ma? 

Życie to codzienność, codzienne wydatki i opłaty. Jak mowi stare, mądre powiedzenie - tam gdzie bieda wschodu drzwiami tam miłość oknem Wychodzi. Zauroczonie, hormony mijają. Problemy, bieda, długi i poczucie zmarnowanego zycia zostaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

NO I CO ŻE W BOGATSZEJ? wyłudzisz od niej kilka tysięcy i bedziecie na równi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis
20 godzin temu, Gość hahaha napisał:

NO I CO ŻE W BOGATSZEJ? wyłudzisz od niej kilka tysięcy i bedziecie na równi

Gdyby bogate dawały się skubać to by nie były bogate. Będzie u niej jak darmowy parobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocs

Jakie tu deebile pisza, to ze bogatsza nie znaczy ze sytuacja sie moze odmienic, a tu kazdy prezentuje jakby autor byl bezrobotnym i bezdomnym żulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak kobieta ma swoją kase to nie patrzy tak na faceta jesli zarabia podobnie. Liczą sie inne rzeczy jak wygląd, dostarczenie emocji, bycie dobrym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×